Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem

FromMe karte ar Šokolādi


FromMe piedāvā korporatīvās dāvanas biznesa partneriem, klientiem un darbiniekiem

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv piedāvā plašu dāvanu karšu piedāvājumu, un mūsu dāvanu eksperti piemeklēs piemērotāko dāvanu, dāvanas pasniegšanas un piegādes veidu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām un vēlmēm. 

 

Runājot par piemērotākajām dāvanām, ir vērts izcelt mūsu īpašās universālās dāvanu kartes: FromMe karte, Restorāni Rīgā un Ražots Latvijā. Katrai no tām ir sava īpašā vērtība, bet visas ļauj tās saņēmējam izvēlēties sev piemērotāko vietu, kur to izmantot.

 

Ar prieku Jums palīdzēsim sarūpēt atbilstošas dāvanas šādos gadījumos:

  • Dāvanu kartes darbiniekiem – dāvanu karte kā bonuss, prēmija, apbalvojums, papildus atlīdzība par sasniegtajiem rezultātiem, apsveikums dzimšanas dienā un citos svētkos.
  • Dāvanu kartes klientiem un partneriem  dāvanu karte kā apsveikums svētkos, pateicība par sadarbību, atzinība.
  • Dāvanu kartes konkursiem un balvām – dāvanu karte kā balva konkursā, izlozē.
  • Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas  darbiniekiem, klientiem un uzņēmumiem. 

 

Ja meklējat dāvanas darbiniekiem, tad vairāk informāciju meklējiet lapā Dāvanas darbiniekiem.

 

Iespējas biznesa klientiem

Sadarbībā ar biznesa klientiem esam atvērti dažādiem risinājumiem. Lai sniegtu pakalpojumu, kas ir pēc iespējas efektīvs un apmierina partnera vēlmes un prasības, mēs piedāvājam:

  • Sagatavojam un nosūtām dāvanu kartes pēc saraksta vai kalendārā grafika; 
  • Piedāvājam pēcapamaksu reizi mēnesī (ilgstošas sadarbības gadījumā);
  • Varam komplektēt dāvanu kartes ar gardumiem vai citiem papildinājumiem;
  • Uz dāvanu kartēm varam izvietot uzņēmuma logotipu. 

 

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti? 

Salīdzinot ar naudu, dāvanu karte tiek uztverta kā dāvana. Naudu darbinieki un partneri no jums saņem jau ikdienā un papildus naudas saņemšanu nevērtē tik augstu kā citas dāvanas saņemšanu.

 

Salīdzinot ar korporatīvajām dāvanām, piemēram, lietussargu vai krūzīti, dāvanu kartei var būt augstāka vērtība darbinieka vai partnera acīs, jo viņš pats var izvēlēties tās pielietojumu. Dāvanu kartes pasniegšana darbiniekiem sniedz iespēju uzņēmumam aiztaupīt laiku, ko parasti tērē šo lietu iegādei un iesaiņošanai. Dāvanu kartes ir arī laba alternatīva dabai draudzīgākām uzņēmuma dāvanām. Tās var nosūtīt katram darbiniekam e-pasta, kas aiztaupa iesaiņošanas materiālus un piegādes laikā saražotos izmešus. Ja, izvēlas dāvanu kartes fiziskā veidā, tas ir iespējams nodot otraizējai papīra pārstrādei.  

 

Tāpat, salīdzinot ar citām mantiskajām dāvanām, piemēram, maku vai pulksteni, dāvanu kartei, īpaši universālajai dāvanu kartei FromMe kartei, ir plašāks pielietojums un dāvanas saņēmējs var izvēlēties dāvanas izmantošanas veidu pats.

 

Dāvanu karti iesakām dāvināt kopā ar kādu gardumu, ziediem vai suvenīru, kas lieliski papildina dāvanu karti. Tādā veidā vislabāk tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes? 

Šokolādes kartiņa FromMe

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot dāvanas personalizēšanas iespējas uzņēmuma atpazīstamībai. 

 

Salīdzinot ar tirdzniecības centru dāvanu kartēm, FromMe dāvanu kartes, īpaši FromMe karti, var izmantot visā Latvijā visdažādākajām precēm un pakalpojumiem.

 

FromMe klientu serviss ir pieredzējis un patiesi atsaucīgs. Sazinieties ar mums un pārliecinieties.

 

Lai piemērotu FromMe piedāvājumu un sniegto servisu tieši biznesa klientu vajadzībām, esam veikuši pētījumu par darbinieku sveikšanas tradīcijām Latvijas uzņēmumos, aptaujājot vairāk kā 180 uzņēmumu darbiniekus un vadītājus. 


.

Mūsu biznesa klienti

 

 

Sazinieties ar mums!

Aleksandra Zēberga
FromMe klientu konsultante

Mob. tālr. +371 27243030
E-pasts: [email protected]

Biroja adrese: Barona Kvartāls, Cēsu iela 31-2, 3. ieeja, 3. stāvs.
Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 18:00

 

FromMe Linkedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu