Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem

28.03.2024

FromMe karte ar Šokolādi


Labākās FromMe korporatīvās dāvanas klientiem un darbiniekiem

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv piedāvā plašu dāvanu karšu piedāvājumu, no kurām vairākas ir īpaši piemērotas korporatīvo dāvanu vajadzībām. Mūsu dāvanu eksperti piemeklēs piemērotāko dāvanu, dāvanas pasniegšanas un piegādes veidu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām un vēlmēm. 

 

Kā korporatīvās dāvanas labākās būs universālās dāvanu kartes: FromMe karte un Restorāni Rīgā. Katrai no tām ir sava īpašā vērtība, bet vienotā vērtība ir tās piedāvājumā, no kura saņēmējs varēs izvēlēties sev piemērotāko vietu, kur to izmantot.

 

Sarūpēsim jums pielāgotas dāvanu kartes:

 • Dāvanu kartes darbiniekiem – dāvanu karte kā bonuss, prēmija, apbalvojums, papildus atlīdzība par sasniegtajiem rezultātiem, apsveikums dzimšanas dienā un citos svētkos.
 • Dāvanu kartes klientiem un partneriem  dāvanu karte kā apsveikums svētkos, pateicība par sadarbību, atzinība.
 • Dāvanu kartes konkursiem un balvām – dāvanu karte kā balva konkursā, izlozē.
 • Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas  darbiniekiem, klientiem un uzņēmumiem. 

 

Mums ir dažādi sadarbības modeļi, kā strādājam ar B2B segmenta uzņēmumiem. Esam fleksibli piemēroties dažādiem pasūtījuma veidiem dāvanu karšu piegādē, maksājumu procesiem, kā arī dāvanu karšu personalizācijas vajadzībām.

 

Mūsu stiprās puses B2B dāvanu piedāvājumā:

 1. Dāvanu kartes fiziskā vai elektroniskā formātā.
 2. Dāvanu kartes izmantojamas visā Latvijā pirkumiem un atpūtai.
 3. Ātra pasūtījuma izpilde.
 4. Personiska pieeja katram klientam un tā vēlmēm.

 

Mūsu viena no stiprajām pusēm ir tas, ka spējam ātri pielāgoties dažādām situācijām. Esam retais uzņēmums šajā jomā, kas ir Latvijas uzņēmums, un uzņēmuma vadītājs un arī īpašnieks ik dienu strādā kopā ar komandu, tāpēc var pieņemt ātrus lēmumus un pielāgoties klienta vēlmēm. Tāpēc droši zvaniet 27243030 vai rakstiet uz [email protected], un atradīsim risinājumu tieši jums.

 

Lapas turpinājumā sadaļas, kas Jums varētu būt svarīgas:

 1. Labākās dāvanu kartes B2B klientiem
 2. Īpašās iespējas biznesa klientiem
 3. Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu karti
 4. Mūsu esošie biznesa klienti
 5. Dāvanu karšu noformējums B2B
 6. Kāpēc dāvanu kartes ir piemērotas B2B dāvanas
 7. Sazinies ar FromMe konsultantiem

 

Uzzini iespējas, ko piedāvā FromMe.lv - pieredzējis partneris dāvanu karšu piegādē!

 

 

Labāko dāvanu karšu piedāvājumi B2B

 

FromMe piedāvā vairākas universālās dāvanu kartes, kas tās saņēmējam piedāvā iespēju izvēlēities, kur izmantot dāvanu karti. 

 

laba davanu karte; plass davanu kartes klasts

Piemērota dāvana, ja esat nolēmuši visiem darbiniekiem dāvināt vienādas dāvanas, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas. Izmantojama pie 50 populāriem zīmoliem kā Sportland, Kolonna, 707.lv un daudziem citiem.
 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā – dāvanas dzīves baudīšanai

Restorāni Rīgā dāvanu karte ; dāvanu karte uz restorāniem

Labākā dāvana svētku svinēšanai, ko pēc izvēles izmantot 10+ restorānos Rīgā un Pierīgā, piemēram, Vairāk Saules, Andalūzijas suns, Buržujs u.c. Tā ir universāla dāvana, jo saņēmējs varēs to baudīt pēc saviem ieskatiem un paša izvēlētajā restorānā.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte – atbalstot vietējos

ražots latvijā dāvanu karte

Ir patīkami sagādāt noderīgas dāvanas un vienlaikus atbalstīt savējos – pašmāju ražotājus un dizainerus. Ražots Latvijā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties izmantot dāvanu karti starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem.

 

 

 

Iespējas biznesa klientiem

 

Sadarbībā ar biznesa klientiem esam atvērti dažādiem risinājumiem. Lai sniegtu pakalpojumu, kas ir pēc iespējas efektīvs un apmierina klienta vēlmes un prasības, mēs piedāvājam:

 • Sagatavot un nosūtīt dāvanu kartes pēc saraksta vai kalendārā grafika. 
 • Pēcapamaksu reizi mēnesī (ilgstošas sadarbības gadījumā).
 • Komplektēt dāvanu kartes ar gardumiem vai citiem papildinājumiem.
 • Uz dāvanu kartēm izvietot uzņēmuma logotipu. 

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes? 

 

Salīdzinot ar naudu, dāvanu karte tiek uztverta kā dāvana. Naudu darbinieki un partneri no jums saņem jau ikdienā un papildus naudas saņemšanu nevērtē tik augstu kā citas dāvanas saņemšanu.

 

Salīdzinot ar korporatīvajām dāvanām, piemēram, lietussargu vai krūzīti, dāvanu kartei var būt augstāka vērtība darbinieka vai partnera acīs, jo viņš pats var izvēlēties tās pielietojumu. Dāvanu kartes pasniegšana darbiniekiem sniedz iespēju uzņēmumam taupīt laiku, ko parasti tērē šo lietu iegādei un iesaiņošanai. Dāvanu kartes ir arī laba alternatīva dabai draudzīgākām uzņēmuma dāvanām. Tās var nosūtīt katram darbiniekam e-pastā, kas aiztaupa iesaiņošanas materiālus un piegādes laikā saražotos izmešus. Ja, izvēlās dāvanu kartes fiziskā veidā, tas ir iespējams nodot otrreizējai papīra pārstrādei.  

 

Tāpat, salīdzinot ar citām mantiskajām dāvanām, piemēram, maku vai pulksteni, dāvanu kartei, īpaši universālajai dāvanu kartei FromMe kartei, ir plašāks pielietojums un dāvanas saņēmējs var izvēlēties dāvanas izmantošanas veidu pats.

 

Dāvanu karti iesakām dāvināt kopā ar kādu gardumu, ziediem vai suvenīru, kas lieliski papildina dāvanu karti. Tādā veidā vislabāk tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes?

fromme kartes top partneri

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot dāvanas personalizēšanas iespējas uzņēmuma atpazīstamībai. 

 

Salīdzinot ar tirdzniecības centru dāvanu kartēm, FromMe dāvanu kartes, īpaši FromMe karti, var izmantot visā Latvijā visdažādākajām precēm un pakalpojumiem.

 

FromMe klientu serviss ir pieredzējis un patiesi atsaucīgs. Sazinieties ar mums un pārliecinieties.

 

Lai piemērotu FromMe piedāvājumu un sniegto servisu tieši biznesa klientu vajadzībām, esam veikuši pētījumu par darbinieku sveikšanas tradīcijām Latvijas uzņēmumos, aptaujājot vairāk kā 180 uzņēmumu darbiniekus un vadītājus.

 

Mūsu biznesa klienti

 

FromMe ir pieredze dāvanu piegādē darbiniekiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. FromMe klientu serviss ir atvērts un zinošs, lai rastu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai un sniegtu Jums vajadzīgo pievienoto vērtību.

fromme sadarbibas partneri

 

FromMe karšu noformējums

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot dāvanas personalizēšanas iespējas uzņēmuma atpazīstamībai. FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes dizainu, personalizēt dāvanu karti ar sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem, kā arī pasniegt īpašā veidā iesaiņotu Skrīveru Saldumu šokolādi. 

 

 

 

Kāpēc izvēlēties dāvanu kartes

 

Uzņēmējdarbības jomā dāvināšana ir ne tikai pateicības žests, bet arī stratēģisks solis, kas var stiprināt attiecības, uzlabot morāli un zīmola uztveri. Dāvanu kartes, jo īpaši personalizētas un daudzpusīgas, ir lielisks līdzeklis uzņēmumiem, kas vēlas radīt paliekošu iespaidu uz darbiniekiem, klientiem un partneriem. FromMe.lv mēs piedāvājam plašu dāvanu karšu klāstu, ko var izmantot dažādās vietās, piemēram, restorānos, veikalos un izklaides vietās.

 

Lūk, kāpēc dāvanu kartes ir īpaši noderīgas biznesa situācijās:

 

1. Elastīgums saņēmējam

Dāvanu kartes sniedz saņēmējiem brīvību izvēlēties, kā tās izmantot, neatkarīgi no tā, vai tās ir vakariņas labā restorānā, iepirkšanās vai piedzīvojums atpūtas vietā. Šī elastība nodrošina, ka dāvanas atbilst katra saņēmēja personīgajai gaumei un vajadzībām, padarot tās vērtīgākas un novērtētākas nekā vispārīgas, universālas dāvanas.

 

2. Izplatīšanas vieglums

Uzņēmumiem tradicionālo dāvanu iegādes, uzglabāšanas un izplatīšanas loģistikas pārvaldība var būt apgrūtinoša. Dāvanu kartes ir viegli uzglabāt, izplatīt un ar FromMe.lv tās var piegādāt pat digitāli. Šī ērtība ietaupa uzņēmuma laiku un resursus, ļaujot koncentrēties uz pamatdarbību, vienlaikus veicinot pārdomātu dāvināšanu.

 

3. Zīmola pielāgošana

FromMe.lv dāvanu kartes var personalizēt ar uzņēmuma logotipu un saņēmēja vārdu, padarot tās par spēcīgu zīmola veidošanas rīku. Katru reizi, kad dāvanu karte tiek izmantota, tā nostiprina uzņēmuma identitāti un vērtības, saglabājot uzņēmumu klientu vai partneru vidū un veicinot darbinieku lepnumu par viņu saistību ar zīmolu.

 

4. Rentabls risinājums

Dāvanu kartes var iegādāties precīzās nominālvērtībās, kas palīdz uzņēmumiem efektīvāk pārvaldīt budžetu, neradot pārmērīgus izdevumus. Turklāt, pērkot dāvanu kartes vairumā, bieži vien tiek piemērotas atlaides, padarot to par rentablu risinājumu uzņēmumiem, kas vēlas nodrošināt dāvanas lielam saņēmēju skaitam.

 

5. Piemērots jebkurai reizei

Neatkarīgi no tā, vai tiek atzīmēts veiksmīgs projekts, atzīmēti darbinieku nozīmīgi notikumi vai pateikts paldies ilggadējam klientam, dāvanu kartes ir piemērotas dažādiem uzņēmējdarbības gadījumiem. Iespēja pievienot personalizētu apsveikuma tekstu vai īpašu vēstījumu vēl vairāk palielina dāvanas atbilstību konkrētiem gadījumiem, padarot to pārdomātāku un pielāgotāku.

 

6. Veicina komandas un klientu iesaistīšanos

Ja darbinieki un klienti saņem dāvanu karti, kas atbilst viņu interesēm, tas ne tikai liek viņiem justies novērtētiem, bet arī veicina turpmāku iesaistīšanos uzņēmumā. Laimīgi darbinieki ir produktīvāki, un novērtēti klienti, visticamāk, turpinās biznesa attiecības, veicinot lojalitāti un savstarpēju izaugsmi.

 

FromMe.lv mēs uzskatām, ka dāvanu kartes ir ne tikai ērta izvēle, bet arī stratēģiska izvēle uzņēmumiem, kas vēlas stiprināt savas attiecības un uzlabot sava zīmola tēlu. Izvēloties dāvināt personalizētu FromMe dāvanu karti, jūs dāvināt ne tikai dāvanu; jūs dāvājat pieredzi, pateicības zīmi un atmiņu, kas saistīs jūsu zīmolu ar pozitīvismu un rūpību. Izmantojiet personalizēto dāvanu karšu spēku un pārliecinieties, ka tās maina jūsu profesionālās attiecības.

 

Sazinieties ar mums!

Mob. tālr. +371 27243030
E-pasts: [email protected]

Biroja / Veikala adrese: Brīvības iela 170, Rīga, LV-1012.
Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 18:00

 

Ja meklējiet dāvanas darbiniekiem, vairāk informācijas lapā Dāvanas darbiniekiem.

 

FromMe Linkedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu