Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem

FromMe karte ar Šokolādi


FromMe piedāvā korporatīvās dāvanas biznesa partneriem, klientiem un darbiniekiem

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv piedāvā plašu dāvanu karšu piedāvājumu, un mūsu dāvanu eksperti piemeklēs piemērotāko dāvanu, dāvanas pasniegšanas un piegādes veidu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām un vēlmēm. 

 

Runājot par piemērotākajām dāvanām, ir vērts izcelt mūsu īpašās universālās dāvanu kartes: FromMe karte, Restorāni Rīgā un Ražots Latvijā. Katrai no tām ir sava īpašā vērtība, bet visas ļauj tās saņēmējam izvēlēties sev piemērotāko vietu, kur to izmantot.

 

Ar prieku Jums palīdzēsim sarūpēt atbilstošas dāvanas šādos gadījumos:

  • Dāvanu kartes darbiniekiem – dāvanu karte kā bonuss, prēmija, apbalvojums, papildus atlīdzība par sasniegtajiem rezultātiem, apsveikums dzimšanas dienā un citos svētkos.
  • Dāvanu kartes klientiem un partneriem  dāvanu karte kā apsveikums svētkos, pateicība par sadarbību, atzinība.
  • Dāvanu kartes konkursiem un balvām – dāvanu karte kā balva konkursā, izlozē.
  • Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas  darbiniekiem, klientiem un uzņēmumiem. 

 

Ja meklējiet dāvanas darbiniekiem, vairāk informācijas lapā Dāvanas darbiniekiem.

 

Labākie dāvanu karšu piedāvājumi

FromMe piedāvā dāvanu karšu piedāvājumus tādus, lai katrs spēj atrast sev vēlamo piedāvājumu un justies laimīgs. 

laba davanu karte; plass davanu kartes klasts

Piemērota dāvana, ja esat nolēmuši visiem darbiniekiem dāvināt vienādas dāvanas, kas sniedz plašas izmantošanas iespējas. Izmantojama pie 50 populāriem zīmoliem kā Sportland, Kolonna, 707.lv un daudziem citiem.
 

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā – svētku svinēšanai

Restorāni Rīgā dāvanu karte ; dāvanu karte uz restorāniem

Labākā dāvana svētku svinēšanai, ko pēc izvēles izmantot 10+ restorānos Rīgā un Pierīgā, piemēram, Vairāk Saules, Andalūzijas suns, Buržujs u.c. Tā ir universāla dāvana, jo saņēmējs varēs to baudīt pēc saviem ieskatiem un paša izvēlētajā restorānā.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte – atbalsti vietējos

ražots latvijā dāvanu karte

Ir patīkami sagādāt noderīgas Ziemassvētku dāvanas un vienlaikus svētku laikā atbalstīt savējos – pašmāju ražotājus un dizainerus. Ražots Latvijā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem.

 

 

Iespējas biznesa klientiem

Sadarbībā ar biznesa klientiem esam atvērti dažādiem risinājumiem. Lai sniegtu pakalpojumu, kas ir pēc iespējas efektīvs un apmierina partnera vēlmes un prasības, mēs piedāvājam:

  • Sagatavot un nosūtīt dāvanu kartes pēc saraksta vai kalendārā grafika; 
  • Pēcapamaksu reizi mēnesī (ilgstošas sadarbības gadījumā);
  • Komplektēt dāvanu kartes ar gardumiem vai citiem papildinājumiem;
  • Uz dāvanu kartēm izvietot uzņēmuma logotipu. 

 

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti? 

Salīdzinot ar naudu, dāvanu karte tiek uztverta kā dāvana. Naudu darbinieki un partneri no jums saņem jau ikdienā un papildus naudas saņemšanu nevērtē tik augstu kā citas dāvanas saņemšanu.

 

Salīdzinot ar korporatīvajām dāvanām, piemēram, lietussargu vai krūzīti, dāvanu kartei var būt augstāka vērtība darbinieka vai partnera acīs, jo viņš pats var izvēlēties tās pielietojumu. Dāvanu kartes pasniegšana darbiniekiem sniedz iespēju uzņēmumam taupīt laiku, ko parasti tērē šo lietu iegādei un iesaiņošanai. Dāvanu kartes ir arī laba alternatīva dabai draudzīgākām uzņēmuma dāvanām. Tās var nosūtīt katram darbiniekam e-pastā, kas aiztaupa iesaiņošanas materiālus un piegādes laikā saražotos izmešus. Ja, izvēlās dāvanu kartes fiziskā veidā, tas ir iespējams nodot otrreizējai papīra pārstrādei.  

 

Tāpat, salīdzinot ar citām mantiskajām dāvanām, piemēram, maku vai pulksteni, dāvanu kartei, īpaši universālajai dāvanu kartei FromMe kartei, ir plašāks pielietojums un dāvanas saņēmējs var izvēlēties dāvanas izmantošanas veidu pats.

 

Dāvanu karti iesakām dāvināt kopā ar kādu gardumu, ziediem vai suvenīru, kas lieliski papildina dāvanu karti. Tādā veidā vislabāk tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes?

fromme karte

 

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot dāvanas personalizēšanas iespējas uzņēmuma atpazīstamībai. 

 

Salīdzinot ar tirdzniecības centru dāvanu kartēm, FromMe dāvanu kartes, īpaši FromMe karti, var izmantot visā Latvijā visdažādākajām precēm un pakalpojumiem.

 

FromMe klientu serviss ir pieredzējis un patiesi atsaucīgs. Sazinieties ar mums un pārliecinieties.

 

Lai piemērotu FromMe piedāvājumu un sniegto servisu tieši biznesa klientu vajadzībām, esam veikuši pētījumu par darbinieku sveikšanas tradīcijām Latvijas uzņēmumos, aptaujājot vairāk kā 180 uzņēmumu darbiniekus un vadītājus. 

 

Mūsu biznesa klienti

FromMe ir pieredze dāvanu piegādē darbiniekiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. FromMe klientu serviss ir atvērts un zinošs, lai rastu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai un sniegtu Jums vajadzīgo pievienoto vērtību.

sadarbibas partneri

 

FromMe karšu noformējums

FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot dāvanas personalizēšanas iespējas uzņēmuma atpazīstamībai. FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes dizainu, personalizēt dāvanu karti ar sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem, kā arī pasniegt īpašā veidā iesaiņotu Skrīveru Saldumu šokolādi. 

Šokolādes kartiņa FromMe

 

Sazinieties ar mums!

Mob. tālr. +371 27243030
E-pasts: [email protected]

Biroja adrese: Cēsu iela 31 k-2, 3. ieeja, 3. stāvs, Rīga, LV-1012.
Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 18:00

 

FromMe Linkedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu