Korporatīvās dāvanas biznesa klientiem

FromMe dāvanas klientiem


FromMe piedāvā korporatīvās dāvanas biznesa partneriem, klientiem un darbiniekiem

Izcelt vērta ir Latvijā unikālā universālā FromMe karte, ko var izmantot gan pie atpūtas piedāvājumiem, gan zināmos veikalos pratiskiem pirkumiem. FromMe universālās dāvanu kartes klāstā  ir atrodami piedāvājumi relaksējošai vai aktīvai atpūtai un vienlaikus arī tādos populāros veikalos kā Sportland, Debenhams, Kolonna,  Mājai un Dārzam, Salmo, Metropole Optika u.c. FromMe ir dāvanu karte ar Latvijā visplašāko dāvau piedāvājumu, jo piedāvājumi nav tikai zināmākajos lielveikalos, bet arī patīkamos atpūtas kompleksos visā Latvijā.

 

 • Dāvanu kartes darbiniekiem. Dāvanu karte kā bonuss, prēmija, apbalvojums, papildus atlīdzība par sasniegtajiem rezultātiem, apsveikums dzimšanas dienā un citos svētkos.
 • Dāvanu kartes klientiem un partneriem. Dāvanu karte kā apsveikums svētkos, pateicība par sadarbību, atzinība.
 • Dāvanu kartes konkursiem un balvām. Dāvanu karte kā balva konkursā, izlozē.
 • Korporatīvās Ziemassvētku dāvanas darbiniekiem, klientiem un uzņēmumiem. 

 

Iespējas biznesa klientiem

 • Dāvanu karšu sagatavošana un nosūtīšana pēc saraksta un kalendārā grafika; 
 • Piedāvājumā universālā FromMe karte, noderīgas uzņēmumu dāvanu kartes un dāvanu kuponi atpūtai, veselībai vai izklaidei; 
 • Apmaksa ar pārskaitījumu.
 • Speciāli pielāgots dizains ar uzņēmuma logotipu; 

 

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti? 

 1. Salīdzinot ar naudu, dāvanu karte tiek uztverta kā dāvana. Naudu darbinieki un partneri no jums saņem jau ikdienā un tāpēc papildus naudas saņemšanu nevērtē tik augstu kā citas dāvanas saņemšanu;
 2. Salīdzinot ar korporatīvajām dāvanām, piemēram, lietussargu vai krūzīti, dāvanu kartei var būt augstāka vērtība darbinieka vai partnera acīs, jo viņš pats var izvēlēties tās pielietojumu;
 3. Tāpat, salīdzinot ar citām mantiskajām dāvanām, piemēram, maku vai pulksteni, dāvanu kartei, īpaši universālajai dāvanu kartei FromMe kartei, ir plašāks pielietojums un dāvanas saņēmējs var izvēlēties dāvanas izmantošanas veidu pats. 
   

Dāvanu karti iesakām dāvināt kopā ar kādu gardumu, ziediem vai suvenīru, kas lieliski papildina dāvanu karti. Tādā veidā vislabāk tiek sasniegts vēlamais rezultāts.

 

Kāpēc izvēlēties FromMe dāvanu kartes? 

Restorāna dāvanu karte Ferma

 

 1. FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu un uzņēmuma logo, tādā veidā nodrošinot personīgu pieeju, un pievienojot dāvanai emocionālo vērtību.
 2. Salīdzinot ar tirdzniecības centru dāvanu kartēm, FromMe dāvanu kartes, īpaši FromMe karti, var izmantot visā Latvijā visdažādākajām precēm un pakalpojumiem;
 3. Salīdzinot ar citiem dāvanu karšu portāliem, FromMe nodrošina A-Z visplašāko kategoriju klāstu, kur var izmantot dāvanu karti - no aktīvās atpūtas līdz medīcīnai, apģērbu veikaliem un skaistumkopšanai, dažādu hobiju veikalos un daudzu citu pakalpojumu un tirdzniecības uzņēmumu piedāvājumiem visā Latvijā;
 4. FromMe klientu serviss ir pieredzējis un patiesi atsaucīgs. Sazinieties ar mums un pārliecinieties.

 

Lai piemērotu FromMe piedāvājumu un sniegto servisu tieši biznesa klientu vajadzībām, esam veikuši pētījumu par darbinieku sveikšanas tradīcijām Latvijas uzņēmumos, aptaujājot vairāk kā 180 uzņēmumu darbiniekus un vadītājus.

Ar ieteikumiem biznesa klientiem un iegūto pieredzi dalāmies FromMe Linkedin kontā - esi laipni aicināts sekot un uzzināt pirmais.

FromMe Linkedin


.

Mūsu biznesa klienti

 

 

Sazinieties ar mums!

Laura Balode
FromMe projektu vadītāja
Tālr. +371 63030300

Mob. tālr. +371 27243030
E-pasts: partneri@fromme.lv

Biroja adrese: Brīvības gatvē 236, Rīga, LV-1039
Darba laiks: darbdienās no 9:00 līdz 18:00

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu