FromMe karte

Vērtējums
4.5/5
Personu skaits: Nenoteikts
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

FromMe karte ir dāvanu karte, kas piedāvā iespēju iepirkties vai atpūsties 50 FromMe partneru uzņēmumos (skatīt zemāk). Tā ir līdzīgi kā lielveikalu dāvanu karte, bet ar daudz plašāku partneru un piedāvājumu loku.

 

Ar šo dāvanu karti var iepirkties vai norēķināties par pakalpojumiem pie 50 populārākajiem FromMe.lv dāvanu karšu sadarbības partneriem. To starpā ir labi zināmi veikali, skaistuma saloni, atpūtas vietas un veselības iestādes. Ar šo dāvanu karti var iepirkties arī dažādos interneta veikalos, tātad to var izmantot arī neizejot no mājas.

 

Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos pie vairākiem partneriem, kamēr tās vērtība ir pilnībā iztērēta.

FromMe karte ir piemērota dāvana uzņēmumu darbiniekiem dažādos svētkos vai motivācijas programmās, kā arī lietišķa dāvana sadarbības partneriem Ziemassvētkos. Vairāk par sadarbību ar uzņēmumiem meklējiet sadaļās Dāvanas darbiniekiem vai Korporatīvās dāvanas.

 

50 uzņēmumi, kur var izmantot FromMe karti

Kur izmantot FromMe karti

Patīkamai atpūtai

 

Sportam un hobijam

 

Noderīgiem pirkumiem

 

Skaistumam

 

Aktīvai atpūtai

 

Veselībai un labsajūtai

Kā viss notiek?

Iegādāties FromMe karti ir ērti un ātri

FromMe dāvanu karte – praktiski labākā dāvana

Dāvanu piedāvājums visā Latvijā

Kā izvēlēties dāvanu kartes? FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, ko var izmantot pie 50 FromMe portālā vispopulārākajiem uzņēmumiem. FromMe dāvanu kartes saņēmējs varēs izmantot jebkuru preču un pakalpojumu iegādei pie šiem uzņēmumiem (sarakstu skatīt zemāk).

Attālums nav šķērslis, lai dāvinātu!

Dāvanu kartes internetā ir lieliska dāvana, lai ātri un ērti nosūtu dāvanu jubilāram, neskatoties uz jūsu attālumu. Piedāvājam arī nosūtīt dāvanu kartes pa pastu, omnivu vai izsūtīt ar kurjeru. Ar FromMe dāvanu karti vari apsveikt pat tad, ja atrodies ārzemēs.

Plašas FromMe dāvanu kartes izmantošanas iespējas

Saņēmējs to varēs izmantot pa daļām vienā vai vairākos uzņēmumos. Bet, ja nespēs izvēlēties dāvanu, FromMe karti var apmainīt arī pret naudu.

Uzdāvini prieku un iespēju izvēlēties!

Ar ko FromMe dāvanu karte atšķiras no dāvanu kupona

Atšķirībā no dāvanu kupona ar FromMe karti tās saņēmējs savu dāvanu varēs izvēlēties kādā no 50 populārākajiem FromMe.lv reģistrētajiem uzņēmumiem visā Latvijā pilnīgi jebkuru preču vai pakalpojumu iegādei. Savukārt dāvanu kupons dod tiesības izmantot tikai uz kupona minēto pakalpojumu vai preci.

Ar ko FromMe dāvanu karte atšķiras no tirdzniecības centra dāvanu kartes

Ar plašajām iespējām! Dāvanas saņēmējs nebūs ierobežots dāvanas izvēlē konkrētā tirdzniecības centrā. Iespējams, tas ir tālu no viņa mājām. Vai, iespējams, tā sortiments neatbilst viņa gaumei. Savukārt universālā FromMe dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties dāvanu "FromMe karte" reģistrētajos uzņēmumos, kuri atrodami visā Latvijā.

Vēlies precizēt kādus jautājumus?

Sazinies ar mūsu atsaucīgajiem dāvanu ekspertiem pa tālruni +371 6 30 30 300 vai raksti vēstuli uz e-pastu [email protected].

FromMe karte ir dāvana ar plašām izmantošanas iespējām. To var izmantot kā norēķinu līdzekli pie 50 populārākajiem FromMe partneriem, iegādājoties to preces vai saņemot to piedāvātos pakalpojumus.

TOP 50 FromMe partneru uzņēmumu lokā ir zināmi veikalu tīkli, specializētie veikali, interneta veikali, restorāni, atpūtas vietas un vēl daudz dažādas iespējas, kas ļaus izbaudīt saņemto dāvanu. Aktuālo TOP 50 partneru sarakstu varat aplūkot FromMe kartes piedāvājumā FromMe mājas lapā (saite norādīta zemāk).

Lai dāvanu karti izmantotu pirkumam kādā interneta veikalā, izmantošanas noteikumus lasīt konkrētā uzņēmuma dāvanu kartes noteikumu aprakstā.

Lai izdodas izbaudīt saņemto dāvanu!

    • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
    • Uz Omniva pakomātu. Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti an Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
    • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienu laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
    • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,0 EUR. 
    • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Brīvības iela 170, Rīga, LV-1012
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu