11 metru soda sitiena izpilde pret FK "Ventspils" vārtsargu

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

FK "Ventspils" piedāvā lielisku iespēju – pārsteidz futbola fanu! Uzdāvini iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu pret Latvijas čempionvienības FK “Ventspils” vārtsargu, tā būs aizraujoša dāvana ikvienam!

Ikvienam īstenam futbola fanam piedāvājam izpildīt 11 metru soda sitienu pret FK “Ventspils” vārtsargu!

Soda sitienu Tev būs iespēja izpildīt FK "Ventspils" mājas spēles pārtraukumā pēc pirmā puslaika. Soda sitiena izpilde būs aizraujoša dāvana kā lieliem, tā maziem, ideāla dāvana vīriešiem un futbola faniem!

Dāvanā ietilpst:

• 1 - 11 metru soda sitiena izpilde;
    • Lieliskas emocijas;
    • Aizraujošā futbola atmosfēra.

Futbols kopā ar Latvijas čempionvienību FK “Ventspils” ir lieliska atpūta, savukārt 11. metru soda sitiena izpilde būs aizraujoša dāvana vīriešiem, bērniem un futbola faniem ikvienos svētkos ar FromMe.lv!

Dāvanu kartes noteikumi:

• Rezervācija 11. metru soda sitiena izpildei pret FK “Ventspils” vārtsargu jāveic, rakstot uz e-pastu klienti@fromme.lv;
  • Jāiegādājās biļete uz futbola spēli.

• Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
    • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
    • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
    • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
    • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu "Rīgas Ziedi" salonā Tallinas ielā 83, Rīgā, darba dienās no 8:00 - 19:00. Ja pasūtījumu veiksi līdz plkst. 14:00, tad dāvanu karti varēsi paņemt jau šodien, sākot ar plkst. 16:00. Ja pasūtījumu veiksi pēc plkst. 14:00, tad nākamajā dienā.

Pērc Futbola klubs "Ventspils" dāvanu karti € 30 - vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam