STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  STENDERS piedāvā

  STENDERS ir vannošanās rituālu un ķermeņa kopšanas eksperts. Piedāvājumā ir visdažādāko aromātu ķermeņa un matu kopšanas produkti, kas padarīs vannošanos par neaizmirstamu pieredzi. Papildus tam, pieejami dažādi mājas aromāti, vannas aksesuāri, cietie šampūni, masāžas eļļas, lūpu skrubji un dažādi citi pārsteigumi izciliem skaistumkopšanas rituāliem!

  Par STENDERS

  STENDERS ir ziemeļu dabas iedvesmots kosmētikas zīmols. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. STENDERS ir viens no lielākajiem kosmētikas ražotājiem Ziemeļeiropā. Uzņēmuma pamatā ir radošu un profesionālu cilvēku komanda, kurus vienojusi ideja par sajūtām bagātu kosmētiku. Šīs sajūtas iespējams notvert vairāk nekā 350 produktos 230 veikalos 27 pasaules valstīs.

  Kam dāvana patiks

  STENDERS dāvanu karte ir vienlaikus sajūtām pilna un praktiska dāvana, kas būs piemērota dažādās dāvināšanas situācijās, jo baudu, ko sniedz STENDERS produktu patīkamais aromāts un pieskāriens ādai, novērtē daudzi. Lieliska dāvana kolēģei dzimšanas dienā, dāvana ģimenei, sālsmaizes dāvana vai lietišķa pateicības dāvana.

Dāvanu karti ir iespējams izmantot klātienē STENDERS veikalos Rīgā, kā arī Siguldā, Cēsīs, Valmierā un Aizkrauklē (Salons RASA).

Dāvanu karti nevar izmantot interneta veikalā. 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu