Knockout Barber Shop dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Knockout Barber Shop – tas ir patiess un tradicionāls barbershop! Tā ir jaunā viļņa barbershop kultūra un atmosfēra, kas savu darbību uzsākusi jau 2013. gadā. 
   
  Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.
   
  Dāvanas saņēmēju sagaidīs kas daudz vairāk nekā vienkārši frizētava – tā ir vīriešu kopiena, dzīvesstils, pieredzējuši profesionāļi un personības. Tā ir unikāla vieta, kur komforts un godīgums iet roku rokā ar lielisku servisu.
   
  Tā ir vieta, kas paredzēta katram sevi cienošam vīrietim, vieta kur satikt interesantus cilvēkus un labi pavadīt laiku, iedzerot kādu alu, uzspēlējot kādu spēli kā arī vienkārši vieta, kur savest kārtībā savas domas un dvēseli.

 • Dāvanu karti var izmantot jebkuru Knockout Barber Shop pakalpojumu, kosmētikas vai aksesuāru iegādei. Nepieciešams iepriekšējs pieraksts.
 • Dāvanu karte derīga visās Knockout Barber Shop filiālēs.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu