DĀVANA HOBIJAM dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Dāvanu karte DĀVANA HOBIJAM ir universāla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegādāties noderīgu lietu savam hobijam, jo tikai viņš pats vislabāk zina, kas visvairāk vajadzīgs. Šāda dāvanu karte noteikti tiks izmantota, un iegādātās lietas tiks izmantotas gadiem ilgi un priecēs dāvanas saņēmēju. Piedāvājuma klāstā ir arī atpūtas vietas, kurās var baudīt savu iecienīto hobiju, piemēram, kalnu slēpošanu, veikbordu vai golfu.

  Dāvanas saņēmējs dāvanu karti varēs izmantot pie jebkura no dāvanu kartes DĀVANA HOBIJAM partneru uzņēmumiem, kas minēti sarakstā zemāk. Tā būs iespēja izpriecāties, iegūt jaunus iespaidus un atpūsties no ikdienas steigas. Dāvanu karti var arī tērēt pa daļām pie dažādiem partneriem, līdz iztērēta visas kartes vērtība.

   

  Vietas, kurās var izmantot dāvanu karti:

  1. 4Speed - moto ekipējuma un rezerves daļu veikals
  2. Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase”
  3. The SPOT sporta centrs
  4. AAC aktīvās atpūtas centrs
  5. RIGA WAKE atpūtas parks
  6. Wild Wake veikparks
  7. Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze
  8. Šaušanas un metamo ieroču meistarklases
  9. Dārziņi - izjādes ar zirgiem
  10. FeelFree - veloveikals
  11. KMH - kvadriciklu un motociklu noma
  12. Mājai un Dārzam veikals
  13. Mūzikas Centrs - mūzikas instrumentu veikals
  14. Muzikasveikals.lv – mūzikas instrumentu veikals
  15. OSveikals - orientēšanās sporta veikals
  16. Outfish – apģērbi makšķerniekiem un aktīvā sporta cienītājiem
  17. Pērļotava - viss rokdarbiem
  18. Pulsometrs.lv - sporta un aktīvā dzīvesveida aprīkojums
  19. UDENSPUDELE.LV veikals
  20. Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči"
  21. XSports – sporta preču tirdzniecības veikals
  22. Brain Games - galda spēles
  23. hobiju davanu karte

  Šī dāvanu karte ir ceļš uz aizraujošiem piedzīvojumiem, sniedzot neaizmirstamus brīžus visiem hobiju cienītājiem!

   

  Dāvana kas patiks vīriešiem un sievietēm

  Dāvanu kartes bieži tiek uzskatītas par pārāk vienkāršām vai bezpersoniskām dāvanām, bet šī dāvanu karte var būt pārdomāta dāvana vīrietim vai mīlestības pilna dāvana sievietei. Šī dāvana aicinās padziļināti pievērsties savam hobijiem, un piedāvāto veikalu sarakstā varēs atrast noderīgas lietas hobijam, gan vīrieši, gan sievietes.

  Šī universālā dāvanu karte ir ceļazīme uz personīgo prieku un piepildījumu. Turpinājumā aplūkosim galvenos iemeslus, kāpēc tieši šī dāvanu karte ir labākā dāvana vīrietim un atsevišķi arī sievietei, jo katram tā var radīt atšķirīgas emocijas.

  Iekārota dāvana vīrietim

  Esam apkopojuši dažus iemeslus un pazīmes, kādas dāvanas vīrietim tiek visvairāk novērtētas. Un dāvanu karte HOBIJAM lieliski atbilst šīm prasībām.

  Brīvība izvēlēties

  Daudziem vīriešiem bieži vien patīk dāvanas, kas ļauj īstenot savu autonomiju. Dāvanu karte HOBIJAM dod viņiem brīvību izvēlēties tieši to, kas viņamm nepieciešams vai ko viņš ļoti vēlas. Tie var būt gan jauni makšķerēšanas zvejas, augstas kvalitātes instrumenti galdniecībai vai mūsdienīgi velosipēdu piederumi. Šī elastība nodrošina, ka dāvanas saņēmējs iegūs ko tādu, kas patiesi atbilst viņa interesēm.

  Veicina aizrautību

  Vīriešiem, kuri iegulda laiku un enerģiju savos hobijos, hobiju veikalu dāvanu karte ir viņu aizraušanās apliecinājums. Tas ir veids, kā izrādīt atbalstu viņu nodarbēm, neatkarīgi no tā, vai viņi uzlabo savas iemaņas motociklu braukšanā, iedziļinās modeļu būves niansēs vai uzlabo savu slēpošanas inventāru. Šis iedrošinājums var dziļi iepriecināt viņu sirdi, zinot, ka viņu intereses tiek atzītas un novērtētas.

  Praktiska un noderīga dāvana

  Vīrieši bieži vien izvēlas praktiskas un noderīgas dāvanas. Dāvanu karte atbilst abām šīm kategorijām, ļaujot viņiem iegādāties kaut ko, kas papildina viņu hobija aktivitātes. Tā novērš minējumus un nodrošina, ka dāvana tiks gan novērtēta, gan izmantota, lai uzturētu viņu aprīkojumu vai uzsāktu jaunus projektus.

  Sirsnīga dāvana sievietei

  Pastāv priekštats, ka sievietēm patīk sirsnīgas un iedvesmojošas dāvanas. Un lai cik jocīgi neliktos, tieši dāvanu karte HOBIJAM ļoti labi ierakstās šajā vērtību plauktiņā.

  Izceļ individualitāti

  Dāvanu karte iemīļotajam hobijas izceļ sievietes unikālās intereses un hobijus - dārzkopību, rotu veidošanu vai riteņbraukšanu. Tas ir personisks žests, kas apliecina sapratni un atzinību par to, kas viņai sagādā prieku, dodot viņai iespēju turpināt attīstīt savas intereses vai izmēģināt ko jaunu. Uz dāvanu kartes var uzrakstīt arī kādu īpašu novēlējumu vai uzmundrinošu pantiņu.

  Atbalsta pašaprūpi

  Hobiji ir lielisks sabiedrotais, kas sniedz iespēju aizbēgt no ikdienas rutīnas un dod iespēju personīgajai izaugsmei. Dāvinot sievietei dāvanu karti uz hobiju veikalā, jūs ne tikai dāvināt dāvanu, bet arī piedāvājat viņai iespēju ieguldīties savā laimē un labklājībā. Neatkarīgi no tā, vai viņai patīk mierīgas nodarbes, piemēram, rokdarbi, vai adrenalīna pilnas nodarbes, piemēram, slēpošana, dāvanu karte ir apliecinājums atbalstam viņas izvēlētajam relaksācijas un prieka veidam.

  Iedegs radošumu

  Sievietēm, kurām patīk radīt, būt inovatīvām vai vienkārši nodarboties ar aktivitātēm, kas stimulē prātu, hobiju veikala dāvanu karte var būt atslēga,lai atklātu jaunus jaunrades virzienus. Tā piedāvās viņai iespēju izpētīt jaunus materiālus saviem rokdarbiem, ieguldīt dārza darbarīkos, kas tuvina dabai, vai atrast jaunu pieredzi aizraujošās galda spēlēs. Šis radošuma iedrošinājums nav tikai dāvana, tā ir iedvesma.

  Labākā dāvana aizraujošai dzīvei

  Dāvanu karte uz hobiju veikalu ir daudzpusīga un pārdomāta dāvana. Tā respektē un novērtē saņēmēja vēlmes un gaumi. Neatkarīgi no tā, vai tā būs dāvana vīrietim vai sievietei, tā būs noderīga to unikālajiem hobijiem un interesēm, sniedzot viņam izvēles brīvību un iespēju padziļināti pievērsties savām kaislībām.

  Dāvinot šādu dāvanu, jūs nepiedāvājat tikai materiālu lietu. Jūs sniedzat pieredzi, iespēju izzināt un žestu, kas saka: "Es tevi redzu, es tevi atbalstu un cienu lietas, kas tev sagādā prieku." Šis ir personīgās uzmanības līmenis, kas patiesi iepriecina sirdi, padarot hobiju veikala dāvanu karti par lielisku izvēli ikvienam, kas vēlas dāvināt nozīmīgu un novērtētu dāvanu.

Dāvanu karti iespējams izmantot pirkumu un pakalpojumu apmaksai dāvanu kartes aprakstā uzskaitītajos uzņēmumos.

 1. Iepazīsties ar uzņēmumu sarakstu mājaslapā www.fromme.lv/davanu-karte-hobijam vai arī skenējot QR kodu uz dāvanu kartes.
 2. Dāvanu karti izmantot: 4Speed, Reiņa trase, Brain Games, Dārziņi, FeelFree, Mājai un Dārzam, Mūzikas Centrs, Muzikaseikals.lv, OSveikals, Outfish, Pērļotava, Pulsometrs.lv, Akoti, Ieroči, Wild Wake, XSports, Žagarkalns.
 3. Pie katras izmantošanas vietas ir aprakstīts piedāvājums un izmantošanas noteikumi. Piemēram, vai un kā dāvanu karte izmantojama pirkumiem interneta veikalā.
 4. Izbaudi saņemto dāvanu! 

Dāvanu karti var izmantot pa daļām, līdz iztērēta visa kartes vērtība. 

Kontaktinformācija

Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu