INSERV.LV darba instrumenti dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  INSERV.LV piedāvā plašu remonta instrumentu klāstu, ko var iegādāties interneta veikalā vai klātienē veikalā Rīgā. 

  Praktiskas dāvanas praktiskiem cilvēkiem.

  Jauna urbjmašīna tētim dzimšanas dienā vai zaru šķēres mammai vārda dienā?

  Dāvanu karti varēs izmantot, lai iegādātos tieši to, kas nepieciešams, lai paveiktu iecerēto projektu. 

   

  Veikalā pārstāvēts plašs zīmmolu klāsts: MAKITA, MILWAUKEE, DNIPRO-M, DEWALT, BOSCH, RYOBI, STIHL, STIGA, POWERPLUS, KONNER&SHONEN, KREATOR, SCHEPPACH u.c. pasaulē atzinīgi novērtēti zīmoli. 

  Plašais piedāvājums un zīmolu klāsts nodrošina to, ka sev nepieciešamo atradīs ikviens dāvanu kartes saņēmējs. 

   

  INSERV.LV komandai ir svarīgi nodrošināt augstus e-komercijas standartus gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem. Mūsu mērķis ir kļūt par pieejamāko, ātrāko un uzticamāko partneri e-komercijā. Pēc klientu novērtējuma un pozitīvajām atsauksmēm varam secināt, ka esam uz pareizā ceļa. 

 • Lai izmantotu dāvanu karti, pie apmaksas veikšanas interneta veikalā www.inserv.lv, izvēlieties samaksu ar rēķinu, un sadaļā "piezīmes" norādiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, ievadot dāvanu kartes Nr. un PIN kodu. Ja pirkuma summa pārsniegs dāvanu kartes apmēru, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar summu, kuru jāpiemaksā.
 • Iespējams samaksu par precēm veikt arī veikalā klātienē, uzrādot savu dāvanu karti pārdevējam.
 • Jautājumu gadījumā sazināties ar klientu konsultantu, zvanot uz tālruni 25858583 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu