Restorāns FERMA dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā izglītojošs, gastronomisks piedzīvojums

  Restorānā FERMA tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam. Rezultātā, katrā ēdienā iemiesots Latvijas zemes spēks, cilvēka roku meistarība un sirdij tik tuvās mūs visus vienojošās atmiņas.

  Gada siltajā laikā vasaras terasē var izbaudīt īstā kūpinātavā un uz dzīvas uguns pagatavotus ēdienus. Šis uzkurina apetīti, radot patiesa lauku baudījuma sajūtu pašā pilsētas centrā. 

  Patiesa autordizaina paraugs

  Restorāna FERMA mākslinieciskais noformējums ir patiesa autordizaina paraugs. Pārdomāto praktisko un estētisko risinājumu sintēze pakārtota vienam mērķim – vairot un paildzināt baudījumu, ko viesi gūst no uzturēšanās restorānā.

  Iespējams arī kopā ar draugu pulciņu rezervēt vietas pie īpašā šefpavāra galda. Tā ir lieliska iespēja uzzināt visus mūsdienu gastronomijas noslēpumus - restorānu etiķetes nianses un atbildes uz jebkuriem interesējošiem kulināriem jautājumiem personīgā sarunā ar restorāna svarīgākajiem cilvēkiem.

  Izmeklēta vīna piejamība

  FERMAS viesi var baudīt plašu izmeklētu vīnu klāstu par visai draudzīgām cenām, kas ļauj pārsteigt ar plašu izvēli pat izsmalcinātus vīna pazinējus.

  Restorāna FERMA dāvanu karte - labākais, ko uzdāvināt izsmalcinātam gardēdim!

 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālr. 22009000 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu