Miró restorāns dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Restorānā Miró ēdienkarte

  ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā iespējams baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus.

  Vēl viens restorāna lepnums, ir tā konditoreja -  ar lielām un mazām kūciņām, saldiem un sāļiem kumosiņiem visos vēlamajos izmēros, garšās un krāsās. 

  Miró restorāns ir īsts atpūtas stūrītis ikvienam – gan tiem, kas vēlas aizmukt no pilsētas kņadas, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt izcilu maltīti ar tikapt lielisku skatu. Miró plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums. Restorāns ir iekārtots tā, lai maltīti varētu ieturēt gan divatā, gan lielākā draugu kompānijā un justos brīvi un relaksējoši.

  Restorāna Miró dāvanu karte ir lieliska dāvana ģimenei, pārim, māsai vai draugam, jo tā ļauj baudīt gardu ēdienu, no svaigiem produktiem, pie burvīgas dabas ainavas! 

 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālr. 25770053 vai rakstot uz e-pastu - [email protected]

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu