Dāvanu kartes noformējums

Dāvanu kartes dizains

FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes dizainu, personalizēt dāvanu karti ar sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem, kā arī pasniegt īpašā veidā iesaiņotu ar Skrīveru Saldumu šokolādi.

 

Par ko vēlies vairāk uzzināt?

 

 

Dāvanu kartes dizains

Jebkuru FromMe dāvanu karti var izvēlēties noformēt ar vienu no šiem zēmāk redzamajiem 7 krāsu dizainiem. Izvēlieties pēc savām sajūtām dāvanas saņēmējam vai dāvināšanas iemeslam piemērotāko.

 

Dāvanu karšu dizains

Izvēlieties piemērotas krāsas aploksini

 

Pasūtot dāvanu karti fiziskā formātā, to iesaiņosim krāsainā aploksnē, kuras krāsu var pieskaņot izvēlētajam dāvanu kartes dizainam, dāvanas saņēmēja gaumei vai dāvanas noskaņai.

 

Standartā tiek piedāvātas 3 aplokšņu krāsas, kas ir: zaļa, sarkana un dzeltena. Bet birojā uz vietas mums parasti ir arī aploksnes citās krāsās. Ja Jums šajā sakarā ir īpašas vēlmes, droši zvaniet mums 27243030 vai rakstiet klienti@fromme.lv.

 

Dāvanu kartes izmērs

FromMe dāvanu kartes formāts

 

 

FromMe dāvanu kartes ir pieejamas elektroniskā formātā un papīra formātā.

 

Elektroniska dāvanu karte PDF A4 formātā

 

Ja vēlies ātri un ērti nosūtīt dāvanu karti, izmantojot e-pastu, gaviļnieks dāvanu karti saņems PDF formātā savā e-pastā. E-pasta nosaukums būs "Jums ir pienākusi dāvanu karte no FromMe.lv". Pirkšanas procesā jums ir iespēja dāvanu nosūtīt sev, tādā veidā varēsiet dāvanu izprintēt un pasniegt papīra formātā, ielikt smukā aploksnē vai kādā citādā veidā noformēt.

 

Dāvanas saņēmējam elektroniskā dāvanu karte nav obligāti jāizdrukā - to var izmantot uzrādot savā telefonā.

 

Papīra dāvanu karte 1/3 no A4 formāta

 

Dāvanu karti ir iespējams arī izvēlēties drukātu uz augstas kvalitātes papīra, un iesaiņotu gaiši zaļā, dzeltenā vai tumši sarkanā aploksnē. Tādā gadījumā ir jāizvēlas tās saņemšanas veids "Saņemšana birojā" vai kāds no piegādes veidiem. Arī šajā gadījumā dāvanu karte tās pircējam tiks nosūtīta e-pastā, kā apstiprinājums par veikto pirkumu.

  

Klientiem ir iespēja izvēlēties arī aploksnes citās krāsās - melnā, sudraba, zelta, šampanieša, zilā, un tumši zaļā krāsā. Lai izvēlētos kādu no šīm aplokšņu krāsām, nepieciešams veikt pasūtījumu, un pēc tam sazināties ar FromMe konsultantu, rakstot uz e-pastu klienti@fromme.lv, vai zvanot uz numuru 27243030. 

 

Dāvanu kartes personalizēšanas iespējas

FromMe dāvanu karšu viena no unikālajām vērtībām ir iespēja to personalizēt ar apsveikuma tekstu. Apsveikuma tekstu var papildināt ar modernajiem EMOJI simboliem, kas var sveicienam piešķirt papildus emocijas.

 
FromMe personalizējama dāvana

Ja pirkuma procesā neievadīsiet apsveikuma tekstu, tad sveiciena tekstam paredzētais bloks būs tukšs. Ja plānojat dāvanu karti drukāt vai saņemt drukātā veidā, tad tā būs laba vieta, kur ar roku pievienot kādu sveicienu vai parakstīties.

 

Dāvanu kartes personalizācijā iesakām pievienot uzrunu, kas satur dāvanas saņēmēja vārdu, personalizētu sveicienu un parakstu. Katrai no šīm lietām ir būtiska nozīme, lai dāvana tiktu uztverta, kā tieši dāvanas saņēmējam izvēlēta, un radītu sajūtu, ka dāvanas pasniedzējs dāvanas izvēlē un noformējumā par viņu padomājis.

 

FromMe komanda Jūsu ērtībai ir sagatavojusi ieteikumus dāvanu kartes personalizēšanai, kā arī apkopoti dažādi apsveikuma pantiņi, kurus izmantot dažādiem sveikšanas gadījumiem.

 

Iesaiņojums ar šokolādi

Labai dāvanai ir jābūt nosacītā balansā starp šādām dāvanas vērtībām:

  1. Dāvanas saturiskā vērtība un noderīgums.
  2. Prieks un sajūsma dāvanas saņemšanas brīdī.

 

Lai sasniegtu pirmo, būtībā ir jāatbild uz kautājumu: “Ko dāvināt?”, lai sasniegtu otro - “Kā dāvināt?”. Katram cilvēkam tas ir atšķirīgi - kura no šīm lietām ir svarīgāka, bet ir novērotas tendences, ka vīrieši lielāku vērtību piešķir dāvanas saturiskajai vērtībai, bet sievietes tam, kā dāvana tiek pasniegta.

Tāpēc piedāvājam dāvanu karti pasniegt iesaiņotu kartiņā ar gardu šokolādi. Tas ir veids, kā dāvanas saņēmēju papildus iepriecināt - piešķirt pasniegšanas brīdim papildus pārsteiguma un prieka momentu.

Dāvana Ziemassvētkos

Lai pasniegtu dāvanu karti komplektā ar šokolādi, pastāv vairāki dizaina varianti. Šobrīd piedāvājumā ir divi kartiņas dizaini, kur katram standartā tiek piedāvāta atsevišķa "Skrīveru Saldumi" šokolāde.

 

Divi kartiņas un šokolādes standarta varianti:

  1. Kartiņa ar Ziemassvētku motīvu "Ziema" ar balto šokolādi ar ķirbju sēklām un avenēm.
  2. Klasiski zaļa kartiņa "FromMe" ar tumšo šokolādi ar rudzu puķēm un aveņu gabaliņiem.

 

FromMe šokolādes kartiņas veidi

Ja vēlaties dāvanu kartes kartiņu komplektēt citā kombinācijā, tad lūdzam sazināties ar FromMe konsultantu, zvanot 27243030 vai rakstot uz klienti@fromme.lv. Ja vēlaties pasūtīt vairāk par 20 dāvanu kartēm, tad varam piedāvāt vēl citus šokolāžu veidus.

 

Vaska zīmogs

Dāvanu kartes iesaiņojuma aploksni vai kartīti var aizzīmogot ar vaska zīmogu. Šādā veidā dāvanu karte tiks noformēta vēl svinīgāk, un dāvanu kartes atvēršana būs neliels piedzīvojums. Neviens cits kā tikai dāvanas saņēmējs nevarēs cita nepamanīts atvērt dāvanas aploksni un aplūkot, kas tajā ir.

 

Šāds dāvanu kartes noformējums būs īpaši piemērots vērtīgākām dāvanām, piemēram, kāzu dāvanām, kāzu jubilejas dāvanaām vai dāvanām apaļās jubilejās. Šādā veidā arī noderīgai Ziemassvētku dāvanai, piemēram, izteiukti praktiskai dāvanu kartei darba instrumentiem Inserv.lv var piešķirt papildus emocionālā vērtību. 

 

Dāvanu karte ar šokolādi un zīmogu

 

Jūs izvēlei ir divu krāsu vaski un 3 zīmodziņi. Krāsas ir zelta un tumši sarkana. Zīmoga bildītes ir ar sirsniņu, puķīti un smaidiņu.

 

Idejas, kā pasniegt dāvanā dāvanu karti, esam apkopojuši rakstā Kā dāvanu kartei piešķirt īpašu vērtību un Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.
 
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu noformējumu, sazinies ar FromMe klientu konsultantiem, zvanot 27243030, vai rakstot uz klienti@fromme.lv.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu