Dāvanu kartes noformējums

Dāvanu kartes dizains

 

FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes dizainu, personalizēt dāvanu karti ar sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem, kā arī pasniegt īpašā veidā iesaiņotu ar Skrīveru Saldumu šokolādi.

 

Par ko vēlies vairāk uzzināt?

 

 

Dāvanu kartes dizains

Jebkuru FromMe dāvanu karti var izvēlēties noformēt ar vienu no zemāk redzamajiem 7 krāsu dizainiem. Izvēlieties pēc savām sajūtām - dāvanas saņēmējam vai dāvināšanas iemeslam piemērotāko.

 

Dāvanu karšu dizains

 

Izvēlieties piemērotas krāsas aploksini

 

Pasūtot dāvanu karti fiziskā formātā, to iesaiņosim krāsainā aploksnē, kuras krāsu var pieskaņot izvēlētajam dāvanu kartes dizainam, dāvanas saņēmēja gaumei vai dāvanas noskaņai.

Standartā tiek piedāvātas 3 aplokšņu krāsas - zaļa, sarkana un dzeltena. Birojā uz vietas ir arī aploksnes citās krāsās. Ja ir īpašas vēlmes, droši zvaniet mums 27243030 vai rakstiet [email protected].

 

Dāvanu kartes izmērs

FromMe dāvanu kartes formāts

 

FromMe dāvanu kartes ir pieejamas elektroniskā formātā un papīra formātā.

 

Elektroniska dāvanu karte PDF A4 formātā

 

Ja vēlies ātri un ērti nosūtīt dāvanu karti, izmantojot e-pastu, gaviļnieks dāvanu karti saņems PDF formātā savā e-pastā. E-pasta nosaukums būs "Jums ir pienākusi dāvanu karte no FromMe.lv".

Pirkšanas procesā Jums ir iespēja dāvanu nosūtīt sev, tādā veidā dāvanu izprintēt un pasniegt papīra formātā, noformēt pēc saviem ieskatiem.

Dāvanas saņēmējam elektroniskā dāvanu karte nav obligāti jāizdrukā - to var izmantot, uzrādot savā telefonā.

 

Papīra dāvanu karte 1/3 no A4 formāta

 

Dāvanu karti ir iespējams arī izvēlēties drukātu uz augstas kvalitātes papīra, un iesaiņotu tumši zaļā, dzeltenā vai tumši sarkanā aploksnē. Tādā gadījumā saņemšanas veids jānorāda "Saņemšana birojā" vai kāds no piegādes veidiem (Omniva pakomāts, Latvijas Pasts, Kurjers).

Arī šajā gadījumā dāvanu karte tās pircējam tiks nosūtīta e-pastā, kā apstiprinājums par veikto pirkumu.

 

 

Klientiem ir iespēja izvēlēties arī aploksnes citās krāsās - melnā, sudraba, zelta, šampanieša, zilā, un tumši zaļā krāsā.

Lai izvēlētos kādu no šīm aplokšņu krāsām, pēc pasūtījuma veikšanas ir jāsazinās ar FromMe konsultantu, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot uz +37127243030. 

 

Dāvanu kartes personalizēšanas iespējas

Viena no FromMe dāvanu karšu unikālajām vērtībām ir iespēja to personalizēt ar apsveikuma tekstu. Apsveikuma tekstu var papildināt ar EMOJI simboliem, kas sveicienam piešķir papildus emocijas.

 
FromMe personalizējama dāvana

 

Ja pirkšanas procesā netiks ievadīts apsveikuma teksts, tad sveiciena tekstam paredzētais bloks būs tukšs. Ja plānojat dāvanu karti drukāt vai saņemt drukātā veidā, tad tā būs laba vieta, kur ar roku pievienot kādu sveicienu vai parakstīties.

Apsveikuma tekstam ir būtiska nozīme, lai dāvana tiktu uztverta, kā tieši dāvanas saņēmējam izvēlēta. Tā tiek radīta sajūta, ka dāvanas pasniedzējs izvēloties dāvanu un noformējumu par viņu īpaši padomājis.

 

FromMe komanda Jūsu ērtībai ir sagatavojusi ieteikumus dāvanu kartes personalizēšanai, kā arī apkopoti dažādi apsveikuma pantiņi, kurus izmantot dažādiem sveikšanas gadījumiem.

 

Iesaiņojums ar šokolādi (6.00€)

Labai dāvanai ir jābūt nosacītā balansā starp šādām vērtībām:

  1. Dāvanas saturiskā vērtība un noderīgums.
  2. Prieks un sajūsma dāvanas saņemšanas brīdī.

 

Katram cilvēkam tas ir atšķirīgi - kura no šīm lietām ir svarīgāka, bet ir novērotas tendences, ka vīrieši lielāku vērtību piešķir dāvanas saturiskajai vērtībai, bet sievietes tam, kā dāvana tiek pasniegta.

Tāpēc piedāvājam dāvanu karti pasniegt iesaiņotu kartiņā ar gardu šokolādi. Tas ir veids, kā dāvanas saņēmēju papildus iepriecināt - piešķirt pasniegšanas brīdim papildus pārsteiguma un prieka momentu.

Dāvana Ziemassvētkos

Lai pasniegtu dāvanu karti komplektā ar šokolādi, pastāv vairāki dizaina varianti. Šobrīd piedāvājumā ir divi kartiņas dizaini, kur katram standartā tiek piedāvāta atsevišķa "Skrīveru Saldumi" šokolāde.

 

Divi kartiņas un šokolādes standarta varianti:

  1. Kartiņa ar Ziemassvētku motīvu "Ziema" komplektā ar balto šokolādi, ar ananāsiem un avenēm.
  2. Klasiski zaļa kartiņa "FromMe" komplektā ar piena šokolādi, ar pekanriekstiem.

 

Dāvanu karte ar šokolādi

Dāvanu karšu šokolādes

Ja vēlaties dāvanu kartes kartiņu komplektēt citā kombinācijā, tad lūdzam sazināties ar FromMe konsultantu, zvanot uz 27243030 vai rakstot uz [email protected].

Ja vēlaties pasūtīt vairāk par 20 dāvanu kartēm un pasūtījums nav ļoti steidzīgs, varam piedāvāt plašāku izvēli šokolādes klāstā.

 

Apsveikuma kartītes (2.65€)

Ar dāvanām vari sniegt dažādas sajūtas - lai pateiktos, iedvesmotu, izrādītu mīlestību.

Vēlamies palīdzēt šīs sajūtas ietvert dāvanās. Tāpēc esam sagatavojuši īpašas apsveikuma kartītes, kas piešķirs vēlamo noskaņu katrai pirktajai dāvanu kartei.

Iespējams izvēlēties no septiņām Daces Udālas gleznotām kartiņām, kas ir drukātās uz bieza, pusmatēta papīra. Katra no tām ir unikāla ar savu dizainu un vēlējumu kartītes otrā pusē.

 

 

Vaska zīmogs (2.00€)

Dāvanu kartes iesaiņojuma aploksni vai kartīti var aizzīmogot ar vaska zīmogu. Šādā veidā dāvanu karte tiks noformēta vēl svinīgāk, un dāvanu kartes atvēršana būs neliels piedzīvojums. 

 

Šāds dāvanu kartes noformējums būs īpaši piemērots vērtīgākām dāvanām, piemēram, kāzu, kāzu jubilejas dāvanām vai dāvanām apaļās jubilejās. Šādā veidā arī noderīgai Ziemassvētku dāvanai, piemēram, izteikti praktiskai dāvanu kartei darba instrumentiem Inserv.lv var piešķirt papildus emocionālo vērtību. 

 

Dāvanu karte ar šokolādi un zīmogu

 

Jūs izvēlei ir divu krāsu vaski un 5 zīmodziņi. Krāsas ir zelta un tumši sarkana. Zīmoga bildītes ir ar sirsniņu, puķīti, koku, pirksta nospiedumu un sniegpārsliņu.

 

 

Idejas, kā pasniegt dāvanā dāvanu karti, esam apkopojuši rakstā Kā dāvanu kartei piešķirt īpašu vērtību un Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu noformējumu, sazinies ar FromMe klientu konsultantiem, zvanot 27243030 vai rakstot uz [email protected].

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu