Dāvanu kartes noformējums

FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes formātu, dāvanu kartes dizainu, kā arī personalizēt dāvanu karti, tai pievienojot īpašu sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem.

 

Dāvanu kartes dizaina iespējas

Jebkuru FromMe dāvanu karti var izvēlēties noformēt ar vienu no šiem zēmāk redzamajiem 6 krāsu dizainiem. Izvēlieties pēc savām sajūtām dāvanas saņēmējam vai dāvināšanas iemeslam piemērotāko.

 

Dāvanu karšu dizains

 
 

Dāvanu kartes formāts

FromMe dāvanu kartes ir pieejamas elektroniskā formātā un papīra formātā.

 

Elektroniska dāvanu karte PDF formātā

Ja vēlies ātri un ērti nosūtīt dāvanu karti, izmantojot e-pastu, gaviļnieks dāvanu karti saņems PDF formātā savā e-pastā. E-pasta nosaukums būs "Jūsu draugs nosūtīja Jums dāvanu". Pirkšanas procesā jums ir iespēja dāvanu nosūtīt sev, tādā veidā varēsiet dāvanu izprintēt un pasniegt papīra formātā, ielikt smukā aploksnē vai kādā citādā veidā noformēt.

Dāvanas saņēmējam elektroniskā dāvanu karte nav obligāti jāizdrukā - to var izmantot arī uzrādot savā telefonā.

 

Papīra dāvanu karte A5 formātā

Dāvanu karti ir iespējams arī izvēlēties drukātu uz augstas kvalitātes papīra A5 formātā, un iesaiņotu gaiši zaļā vai tumši sarkanā aploksnē. Tādā gadījumā ir jāizvēlas tās saņemšanas veids "Saņemšana birojā" vai kāds no piegādes veidiem. Arī šajā gadījumā dāvanu karte tās pircējam tiks nosūtīta e-pastā, kā apstiprinājums par veikto pirkumu.

 

Dāvanu kartes personalizēšanas iespējas

FromMe dāvanu karšu viena no unikālajām vērtībām ir iespēja to personalizēt ar apsveikuma tekstu. Apsveikuma tekstu var papildināt ar modernajiem EMOJI simboliem, kas var sveicienam piešķirt papildus emocijas.
 
FromMe personalizējama dāvana
 
 
Dāvanu kartes personalizācijā iesakām pievienot uzrunu, kas satur dāvanas saņēmēja vārdu, personalizētu sveicienu un parakstu. Katrai no šīm lietām ir būtiska nozīme, lai dāvana tiktu uztverta, kā tieši dāvanas saņēmējam izvēlēta, un radītu sajūtu, ka dāvanas pasniedzējs dāvanas izvēlē un noformējumā par viņu padomājis.
 
FromMe komanda Jūsu ērtībai ir sagatavojusi ieteikumus dāvanu kartes personalizēšanai, kā arī apkopojusi dažādus apsveikuma pantiņus, kurus izmantot dažādiem sveikšanas gadījumiem.

 

Ieteikumi dāvanu kartes pasniegšanai

Labai dāvanai ir jābūt nosacītā balansā starp šādām dāvanas vērtībām:

  •  dāvanas saturiskā vērtība un noderīgums;
  •  prieks un sajūsma dāvanas saņemšanas brīdī.
 
Lai sasniegtu pirmo, būtībā ir jāatbild uz kautājumu: “Ko dāvināt?”, lai sasniegtu otro - “Kā dāvināt?”. Katram cilvēkam tas ir atšķirīgi - kura no šīm lietām ir svarīgāka, bet ir novērotas tendences, ka vīrieši lielāku vērtību piešķir dāvanas saturiskajai vērtībai, bet sievietes tam, kā dāvana tiek pasniegta.
 
Idejas, kā pasniegt dāvanā dāvanu karti, esam apkopojuši rakstā Kā dāvanu kartei piešķirt īpašu vērtību.
 
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu noformējumu, sazinies ar FromMe klientu konsultantiem, zvanot 27243030, vai rakstot uz klienti@fromme.lv.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu