Dāvanu kartes noformējums

15.04.2024

Dāvanu kartes dizains

 

FromMe dāvanām ir iespējams izvēlēties piemērotāko dāvanu kartes dizainu, personalizēt dāvanu karti ar sveiciena tekstu ar EMOJI simboliem, kā arī pasniegt īpašā veidā iesaiņotu ar kvalitatīvu šokolādi no Skrīveri Saldumi.

 

Katru FromMe.lv iegādājamo dāvanu karti var personalizēt kādā no piedāvātajiem veidiem. Izvēlies dāvanu kartes FromMe dāvanu karši katalogā, un pirkuma noformējuma skatā, tad varēs izvēlēties tās noformēšanas veidu.

 

Vari uzreiz doties uz sev interesējošo sadaļu:

 

Pēc tam arī esam apkopojuši ieteikumus kāpēc personalizēt dāvanu karti.

 

 

Dāvanu kartes dizains

Jebkuru FromMe dāvanu karti var izvēlēties noformēt ar vienu no zemāk redzamajiem 7 krāsu dizainiem. Izvēlieties pēc savām sajūtām - dāvanas saņēmējam vai dāvināšanas iemeslam piemērotāko.

 

Ierastākais ir zaļais dāvanu kartes dizains. Dzeltenais piešķir pozitīvu un saulainu noskaņu, bet sirsnīgiem un romantiskiem gadījumiem noderēs sārtie toņi. Korporatīviem dāvanu gadījumiem piemērotākais ir tumši pelēkais. Atsevišķs dizains ir piemērots arī Ziemassvētku dāvanām.

 

Davanu karsu dizains

Dāvanu kartes iegādes skatā varat aplūkot, kā konkrētā dāvanu karte izskatīsies ar katru no dizainiem. Tas gan ir pieejams tikai iegādājoties dāvanu karti no datora.

 

Izvēlieties piemērotas krāsas aploksini

 

Pasūtot dāvanu karti fiziskā formātā, to iesaiņosim krāsainā aploksnē, kuras krāsu var pieskaņot izvēlētajam dāvanu kartes dizainam, dāvanas saņēmēja gaumei vai dāvanas noskaņai.

 

Standartā tiek piedāvātas 3 aplokšņu krāsas - zaļa, sarkana un dzeltena. Birojā uz vietas ir arī aploksnes citās krāsās. Ja ir īpašas vēlmes, droši zvaniet mums 27243030 vai rakstiet [email protected].

 

 

Dāvanu kartes izmērs

 

FromMe dāvanu kartes ir pieejamas elektroniskā formātā un papīra formātā. Drukātas dāvanu kartes iesaiņojam aploksnē. Dāvanu kartes elektroniskā formātā A4 lapas izmērā, ko varat noslūtīt elektroniski, vai paši izdrukāt.

 

Pērkot vienā vai otrā veidā, dāvanu karte, jebkurā gadījumā, tiks nosūtīta dāvanu kartes pircējam uz e-pastu.

 

FromMe davanu kartes dizains

 

Zemāk vairāk detaļas par katru no veidiem.

 

Elektroniska dāvanu karte PDF A4 formātā

 

Ja vēlies ātri un ērti nosūtīt dāvanu karti, izmantojot e-pastu, gaviļnieks dāvanu karti saņems PDF formātā savā e-pastā. E-pasta nosaukums būs "Jums ir pienākusi dāvanu karte no FromMe.lv".

 

Ja vēlaties paši saņemt dāvanu karti, un to izdrukāt, pirkšanas procesā Jums ir iespēja dāvanu nosūtīt sev. Norādiet savu e-pastu gan pie dāvanu kartes iegādātāja, gan pie saņēmēja. Tādā gadījumā dāvanu karti saņemsiet tikai jūs, un varēsiet to izdrukāt un pasniegt papīra formātā. Varēsiet tad vēl papildus kādā veidā noformēt.

 

Ja dāvanas saņēmējs dāvanu karti saņems e-pastā, to tam nebūs nepieciešams obligāti izdrukāt, lai izmantotu. Atkarībā no dāvanu kartes, to var izmantot gan interneta veikalos, gan uzrādot savā telefonā konkrētajā vieā - restorānā, veikalā vai pakalpojuma saņemšanas vietā.

 

Papīra dāvanu karte 1/3 no A4 formāta

 

Dāvanu karti ir iespējams arī izvēlēties drukātu saņemšanai mūsu birojā vai ar piegādi. Tad tā tiek izdrukāta uz augstas kvalitātes viegli mirdzoša papīra. Pēc Jūsu izvēles tā tiks iesaiņota tumši zaļā, dzeltenā vai tumši sarkanā aploksnē.

 

Drukātās dāvanu kartes izmērs ir 210x100 mm, kas ir 1/3 no standarta A4 izmēra lapas. Šāda izmēra dāvanu karte lieliski ieguļ DL izmēra aploksnē.

 

 

izvelies aploksnes krasu

 

 

Klientiem ir iespēja izvēlēties arī aploksnes citās krāsās - melnā, sudraba, zelta, šampanieša, zilā, un tumši zaļā krāsā. Lai izvēlētos kādu no šīm aplokšņu krāsām, pēc pasūtījuma veikšanas ir jāsazinās ar FromMe konsultantu, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot uz +37127243030. Piedāvāsim dažādus apokšņu veidus no konkrētajā brīdī pieejamajiem.

 

Iegādājoties dāvanu karti fiziskā formātā, arī šajā gadījumā dāvanu karte tās pircējam tiks nosūtīta e-pastā, kā apstiprinājums par veikto pirkumu.

 

 

Dāvanu kartes personalizēšanas iespējas

 

Viena no FromMe dāvanu karšu unikālajām vērtībām ir iespēja to personalizēt ar apsveikuma tekstu. Apsveikuma tekstu var papildināt ar EMOJI simboliem, kas sveicienam piešķir papildus emocijas.

 
FromMe personalizejama davanu karte

 

Ja pirkšanas procesā netiks ievadīts apsveikuma teksts, tad sveiciena tekstam paredzētais bloks būs tukšs. Ja plānojat dāvanu karti drukāt vai saņemt drukātā veidā, tad tā būs laba vieta, kur ar roku pievienot kādu sveicienu vai parakstīties.

 

Apsveikuma tekstam ir būtiska nozīme, lai dāvana tiktu uztverta, kā tieši dāvanas saņēmējam izvēlēta. Tā tiek radīta sajūta, ka dāvanas pasniedzējs izvēloties dāvanu un noformējumu par viņu īpaši padomājis.

 

FromMe komanda Jūsu ērtībai ir sagatavojusi ieteikumus dāvanu kartes personalizēšanai, kā arī apkopoti dažādi apsveikuma pantiņi, kurus izmantot dažādiem sveikšanas gadījumiem.

 

 

Iesaiņojums ar šokolādi (6.00€)

 

Ja vēlaties dāvanu kartei piešķirt īašu vērtību, varat to pasniegt kartītē ar šokolādi. Tas dāvanu kartes pasniegšanai piešķir īpašu vērtību. Dāvna ir uzreiz lielāka, smagāka, un dod iespēju to izbaudīt uzreiz - mēs domājam, nobaudīt šokolādi. Jo dāvanu karti tās saņēmējs varēs izmantot kaut kād vēlāk, bet nobaudīt šokolādi varēs uzreiz! :)

 

Labai dāvanai ir jābūt nosacītā balansā starp šādām vērtībām:

  1. Dāvanas saturiskā vērtība un noderīgums.
  2. Prieks un sajūsma dāvanas saņemšanas brīdī.

 

Tāpēc piedāvājam dāvanu karti pasniegt iesaiņotu kartiņā ar gardu šokolādi. Tas ir veids, kā dāvanas saņēmēju papildus iepriecināt - piešķirt pasniegšanas brīdim papildus pārsteiguma un prieka momentu.

Dāvana Ziemassvētkos

Lai pasniegtu dāvanu karti komplektā ar šokolādi, pastāv vairāki dizaina varianti. Šobrīd piedāvājumā ir divi kartiņas dizaini, kur katram standartā tiek piedāvāta atsevišķa "Skrīveru Saldumi" šokolāde.

 

Standarta piedāvājumā ir divi kartiņas un šokolādes varianti:

  1. Kartiņa ar Ziemassvētku motīvu "Ziema" komplektā ar balto šokolādi, ar ananāsiem un avenēm.
  2. Klasiski zaļa kartiņa "FromMe" komplektā ar piena šokolādi, ar pekanriekstiem.

 

Šokolādes piedāvājums regulāri tiek mainīts, bet vienmēr ir iespēja izvēlēties no diviem variantiem. FromMe klientu konsultants pirms dāvanu kartes noformēšanas ar Jums sazināsies, lai precizētu šokolādes piedāvājumu.

 

Dāvanu karte ar šokolādi

Dāvanu karšu šokolādes

Ja vēlaties dāvanu kartes kartiņu komplektēt citā kombinācijā, tad lūdzam sazināties ar FromMe konsultantu, zvanot uz 27243030 vai rakstot uz [email protected].

 

Ja vēlaties pasūtīt vairāk par 20 dāvanu kartēm un pasūtījums nav ļoti steidzīgs, varam piedāvāt plašāku izvēli šokolādes klāstā.

 

 

Apsveikuma kartītes (2.65€)

 

Ar dāvanām vari sniegt dažādas sajūtas - lai pateiktos, iedvesmotu, izrādītu mīlestību.

 

Vēlamies palīdzēt šīs sajūtas ietvert dāvanās. Tāpēc esam sagatavojuši īpašas apsveikuma kartītes, kas piešķirs vēlamo noskaņu katrai pirktajai dāvanu kartei.

 

Iespējams izvēlēties no septiņām Daces Udālas gleznotām kartiņām, kas ir drukātās uz bieza, pusmatēta papīra. Katra no tām ir unikāla ar savu dizainu un vēlējumu kartītes otrā pusē.

 

Apsveikuma kartinas

 

Vaska zīmogs (2.00€)

 

Dāvanu kartes iesaiņojuma aploksni vai kartīti var aizzīmogot ar vaska zīmogu. Šādā veidā dāvanu karte tiks noformēta vēl svinīgāk, un dāvanu kartes atvēršana būs neliels piedzīvojums. 

 

Šāds dāvanu kartes noformējums būs īpaši piemērots vērtīgākām dāvanām, piemēram, kāzu, kāzu jubilejas dāvanām vai dāvanām apaļās jubilejās. Šādā veidā arī noderīgai Ziemassvētku dāvanai, piemēram, izteikti praktiskai dāvanu kartei darba instrumentiem Inserv.lv var piešķirt papildus emocionālo vērtību. 

 

Dāvanu karte ar sokoladi un zimogu

 

Jūs izvēlei ir divu krāsu vaski un 5 zīmodziņi. Krāsas ir zelta un tumši sarkana. Zīmoga bildītes ir ar sirsniņu, puķīti, koku, pirksta nospiedumu un sniegpārsliņu.

 

davanu karte ar vaska zimogu

 

Idejas, kā pasniegt dāvanā dāvanu karti, esam apkopojuši rakstā Kā dāvanu kartei piešķirt īpašu vērtību un Dāvanu komplekti pilnīgam priekam.
 
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu noformējumu, sazinies ar FromMe klientu konsultantiem, zvanot 27243030 vai rakstot uz [email protected].
 
 
Zemāk apkopoti mūsu dāvanu ekspertu ieteikumi, kāpēc ir svarīgi personalizēt dāvanu karti, tajā skaitā arī īpaši noformēt to.
 
 
 

Kāpēc personalizēt dāvanu karti

 

Mūsdienu pasaulē, kurā dāvināšana dažkārt var šķist automatizēta, dāvanu kartes personalizēšana ar pārdomātu vēstījumu, jautru joku vai sirsnīgu pantiņu pārvērš vienkāršu dāvanu kuponu par neaizmirstamu dārgumu. FromMe.lv mēs saprotam personalizācijas vērtību, padarot dāvanas patiesi īpašas.

 

Lūk, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju personalizēt savu nākamo dāvanu karti:

 

1. Veido emocionālu saikni

Personalizēts vēstījums uz dāvanu kartes ir vairāk nekā tikai sentimenta izpausme. Tas rada emocionālu saikni starp dāvinātāju un dāvanas saņēmēju. Neatkarīgi no tā, vai tā ir dzejas rindiņa, personisks joks vai sirsnīgs novēlējums, tas parāda, ka dāvanā esat ieguldījis pārdomas un rūpes. Šis personiskais pieskāriens pārvērš dāvanu karti par piemiņas lietu, ko jūsu mīļotais cilvēks lolos daudz ilgāk par kartes naudas vērtību.

 

2. Palielina dāvanas unikalitāti

Laikmetā, kad cilvēki bieži saņem vispārīgas dāvanas, personalizēta dāvanu karte izceļas. Pievienojot pielāgotu apsveikumu vai emocijzīmi, kas sasaucas ar saņēmēja personību vai jūsu unikālajām attiecībām, dāvana kļūst unikāla. Šāda pielāgošana nodrošina, ka jūsu dāvana tiks ne tikai novērtēta, bet arī atcerēta.

 

3. Palielina dāvinājuma ietekmi

Dāvanu kartei ar personisku vēstījumu saņēmējam bieži vien ir lielāka sentimentāla vērtība. Centieni, ko ieguldāt, personalizējot karti, pastiprina tās ietekmi, padarot to jēgpilnāku un pārdomātāku. Vienkāršs novēlējums vai dzejolis var daudz ko pastāstīt par jūsu nodomiem un jūtām, padarot dāvanu daudz ietekmīgāku nekā standarta dāvinājumu.

 

4. Personalizācijas daudzpusība

FromMe.lv ļauj izmantot dažādas personalizācijas iespējas, sākot no pielāgota dzejolīša izveides un emocijzīmju pievienošanu, līdz īpašam dāvanu kartes noformējumam. Šī daudzpusība nodrošina, ka jūs varat pielāgot dāvanu karti, lai tas atbilstu konkrētajam gadījumam - dzimšanas dienai, jubilejai vai vienkārši pateicības žestam. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izsmalcinātu vaska zīmoga noformējumu vai apburošu iesaiņojumu ar šokolādi, katrs elements piešķir personisku pieskārienu, kas uzlabo kopējo dāvanas pasniegšanas pieredzi.

 

5. Apzīmēt dāvinātāja identitāti

Dāvanu kartes parakstīšana ar savu vārdu ne tikai piešķir personisku pieskārienu, bet arī palīdz saņēmējam atcerēties brīnišķīgo cilvēku, kas stāv aiz šīs dāvanas. Tā pārvērš dāvanu karti no bezpersoniska priekšmeta par siltu un personisku emociju apmaiņu. Tas ir īpaši svarīgi profesionālā vai plašākā sabiedriskā vidē, kur tas palīdz saņēmējam saistīt dāvanu ar jums personīgi.

 

FromMe.lv mēs aicinām jūs izpētīt neskaitāmos veidus, kā personalizēt dāvanu karti, lai jūsu nākamā dāvana būtu patiesi unikāla un sirsnīga. Neatkarīgi no tā, vai tas ir asprātīgs joks, sirsnīgs novēlējums vai pēc pasūtījuma veidots dizaina elements, katrs personalizēts dāvanu kartes elements aizpilda plaisu starp vienkāršu darījumu un nozīmīgu apmaiņu. Iegremdējieties personalizācijas mākslā kopā ar mums un atklājiet, kā neliela pielāgošana var padarīt jūsu dāvanu patiesi izcilu.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu