Rīgas panorāmas reiss ar kuģīti Vecrīga diviem

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Kuģītis Vecrīga
Vieta: Rīga, Vidzeme
Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kuģītis Vecrīga piedāvā izbaudīt jauku piedzīvojumu vasaras sezonā, palūkojoties uz Rīgu no cita skatupunkta.

  Brauciena laikā gar pilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Rīgu un  tās torņiem, Prezidenta pili, Nacionālo bibliotēku, Rīgas pasažieru ostu un, protams, TV torni Zaķusalā, kā arī uz citiem ievērības cienīgiem apskates objektiem.
   
  Brauciena laikā varēsiet nobaudīt atpūtas kuģīša kokteiļus uz atvērtā klāja, kurš ir dekorēts tropiskās noskaņās. Tur brauciena laikā katrs apmeklētājs varēs izbaudīt sauli, atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Savukārt apakšējā klājā ir izveidots moderns pasažieru salons ar panorāmas logiem, mīkstajiem dīvāniem un bāru/kafejnīcu.
   
  Brauciens ar atpūtas kuģīti Vecrīga – īstais veids, lai izbaudītu atpūtu kopā ar ģimeni vai draugiem!

Dāvanā ietilpst  Rīgas panorāmas reiss divām personām ar Kuģīti Vecrīga – 1 h;
 
Piedāvājuma noteikumi: 
 • Reisa laikus var noskaidrot, zvanot uz tālr.: 20091302, vai mājaslapā www.rivercruises.lv;
 • Sezona ilgst no maija līdz oktobrim.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kuģītis Vecrīga dāvanu karti € 10 - 356 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Kuģītis Vecrīga dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu