Floutings salonā Floating Universe, 1 apmeklējums

Vērtējums
4.5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Atslābinies un atbrīvo savu ķermeni, prātu un apziņu floutinga seansā.

  Floutings ir īpaša procedūra, kas nodrošina visātrāko un dziļāko mūsdienās zināmo relaksāciju un meditēšanu. Tā notiek īpaši aprīkotā floutinga baseinā, gaismas un skaņas necaurlaidīgā telpā. Ūdens ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir 5 reizes blīvāks un tīkamāks par jūras ūdeni un tas nekairina ādu. Guļot tajā, ķermenis var pilnībā atslābt un atpūsties, jo pašam nekas "nav jādara" - ūdens stingri tur visu ķermeni. Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā, tādēļ vienā mirklī jūs nevarat noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas.

  Pēc neilga laika tiks sasniegts stāvoklis, uz ko tiecas ikviens, kurš meditē - tā ir uzturēšanās stāvoklī starp miegu un nomodu. Sajūta ir tāda, it kā dreifētu izplatījumā.

  Epsom sāli, kurā notiek procedūra, plaši izmanto medicīnā un skaitumkopšanā. Epsom sālī ir liels daudzums magnija un sēra. Līdz ar to floutinga seansa laikā ir unikāla iespēja gulēt lielā magnija un sēra daudzumā, kas uzlabo cilvēka veselību un skaistumu.

  Floutings ir oriģināla dāvana, kas sniedz iespēju izbaudīt ko jaunu un nezināmu. Vienlaikus tā ir dāvana veselībai un gara mundrumam. Piemērota dāvana gan vīrietim, gan sievietei, kuram vajag nelielu atelpu no ikdienas stresa un pienākumiem. Tāpēc šis piedāvājums ir laba dāvana kolēģim vai priekšniekam!

Dāvanā ietilpst viens seanss floutinga istabā (60 minūtes) un pēc floutinga seansa aromātiska tēja.

 • Dienu pirms floutēšanas ieteicams izvairīties no alkohola un kofeīna lietošanas, lai labāk atslābināto un gūtu vērtīgāku pieredzi;
 • Nevajadzētu skūties 12 stundas pirms floutinga seansa - skūtajās vietās var rasties dedzinoša sajūta, jo ūdens piepildīts ar Epsomas sāls šķīdumu, kas nodrošina ķermeņa turēšanos uz ūdens;
 • Rezervācija jāveic pa tālr.: 20233733 vai [email protected].
 • Adrese: Brīvības gatve 199C, Rīga.
 • Rezervēto seansu var atteikt ne vēlāk kā 24 h iepriekš, citādi šī dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Floating Universe salons dāvanu karti € 50 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Floating Universe salons dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu