Izlaušanās istaba pēc Tavas izvēles dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Viena dāvanu karte, ko izmantot vairākās kvestu istabās Rīgā. Ļaujot dāvanas saņēmējam iegrimt piedzīvumos un atrisināt noslēpumus dažādās izlaušanās istabās. Šī ir lieliska dāvanu karte, kur ir gan klasiskie kvesti, gan kvesti ar aktieriem.

  Dāvanu kartes saņēmējs varēs pats izvēlēties kvestu uz kuru doties, un baudīt piedzīvojumu pēc savas izvēles. Šī ir droša izvēle, ja vēlaties uzdāvināt izlaušanās istabas piedzīvojumu, bet neesat pārliecināti, kurās kvestu izstabās cilvēks jau bijis. Karte ir izmantojama vairākos piegājienos, sniedzot iespēju pilnvērtīgi izbaudīt kvestu piedzīvojumus. Tas padara šo dāvanu ne tikai aizraujošu, bet arī ļoti elastīgu un pielāgojumu saņēmēja interesēm. 

  Dāvanu karte izmantojama jebkuru minēto uzņēmumu sniegto pakalpojumu apmaksai:

  Iesakam izmantot šo dāvanu karti kā iespēju piedzīvot jaunas emocijas, risinot mīklas un izbaudot kopīgu laiku ar draugiem vai ģimeni. Ar šo dāvanu karti, jūs dāvinat ne tikai kvestu piedzīvojumu, bet arī brīnišķīgu iespēju veidot atmiņas un dalīties ar kopīgiem piedzīvojumiem dažādās izlaušanās istabās.

Dāvanu karte izmantojama jebkuru minēto uzņēmumu sniegto pakalpojumu apmaksai: 
 • NOGAME kvesti. Vairāk informācijas:www.nogame.lv.
 • ESCAPE.LV kvesti. Vairāk informācijas: www.escape.lv.
 • XRoom.lv kvesti. Vairāk informācijas: www.xroom.lv.
 • Lock Action kvestu istabas. Vairāk informācijas: www.lockaction.eu.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu