DĀVANA PĀRIM dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Dāvanu karte DĀVANA PĀRIM ir universāla dāvanu karte, kas tās saņēmējiem ļaus atpūsties skaistās un relaksējošās vietās, kā arī nogaršot gardus ēdienus restorānos vai iemūžināt skaistas atmiņas fotosesijā.

   

  Dāvanas saņēmējs dāvanu karti varēs izmantot pie jebkura no DĀVANA PĀRIM partneru uzņēmumiem, kas minēti sarakstā zemāk. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, veikalu vai atpūtas vietu, iegūt jaunus iespaidus un atpūsties no ikdienas steigas. Dāvanu karti var tērēt pa daļām pie dažādiem partneriem, līdz iztērēta visas kartes vērtība. 

   

  Vietas, kur var izmantot dāvanu karti:

  1. Ezeri SPA Hotel - viesnīca Siguldā
  2. Baltvilla - spa viesnīca un restorāns Baltezerā
  3. Avoti - atpūtas komplekss
  4. Restorāns FERMA
  5. Vairāk Saules restorāni
  6. Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase”
  7. Advaita Adventures piedzīvojumi
  8. Dārziņi - izjādes ar zirgiem
  9. Fotostudijas.lv - foto un video pakalpojumi
  10. Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze

   

  davana parim partneri

   

   

  Svinot tādus nozīmīgus notikumus kā kāzu gadadienas, ideālas dāvanas izvēle, kas patiktu abiem partneriem, bieži vien var būt sarežģīts uzdevums. FromMe.lv dāvanu karte DĀVANA PĀRIM ir ideāls risinājums, kas apvieno daudzpusību un personalizētus akcentus, lai radītu neaizmirstamu dāvanu pieredzi.


  Kāpēc dāvanu karte DĀVANA PĀRIM ir izcila izvēle?

  Zemāk esam uzskaitījuši vairākus apsvērumus, kas padara šo dāvanu karti par vienu no labākajām dāvanām tuviem draugiem. Vienlaikus tā ir arī universāla dāvana, ko novērtēs pāri, ko tik labi nepazīstat.

   

  Personalizēta dāvanu karte

  Katru FromMe.lv dāvanu karti var pielāgot ar īpašu apsveikuma tekstu, ļaujot jums izteikt sirsnīgus novēlējumus ar saviem vārdiem. Turklāt pieejamo karšu dizainu daudzveidība nodrošina, ka dāvana ir unikāla un pielāgota, atspoguļojot pāra gaumi vai svinētā notikuma īpašo raksturu.

   

  Elastība un daudzveidība

  Dāvanu kartes DĀVANA PĀRIM patiesais skaistums slēpjas tās elastīgumā. Šī dāvanu karte piedāvā iespēju ieturēt maltītes augstākās klases restorānos, atpūsties greznos SPA centros, doties aizraujošos piedzīvojumos brīvā dabā vai iemūžināt mīļus mirkļus profesionālās fotostudijās.

  Šī dāvanu karte noteikti atbildīs katra pāra interesēm un vēlmēm. Šī daudzveidība ne tikai apmierina viņu pašreizējās vēlmes, bet arī aicina viņus kopā iepazīt jaunus piedzīvojumus, stiprinot viņu attiecības.

   

  Neaizmirstamas pieredzes

  Atšķirībā no tradicionālajām dāvanām, kas ar laiku var izbalēt, pieredze un atmiņas, ko pāris var iegūt ar šo dāvanu karti, ir mūžīgas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauna notikuma svinēšana gleznainā restorānā vai kopīga atpūta spa ar nakšnošanu, šie mirkļi kļūst par vērtīgām atmiņām. Tas ir būtiski, lai dāvanas pārim stiprina to attiecības un veido skaistas kopīgas atmiņas.


  Ērta dāvanas izvēle

  Mūsdienu aizņemtajā pasaulē ir nenovērtējama iespēja piedāvāt dāvanu, kas atvieglo lēmumu pieņemšanu. Šī dāvanu karte vienkāršo dāvināšanas procesu, vienlaikus nodrošinot saņēmējiem izvēles brīvību. Tas ir viegls veids, kā dāvinātāji bez piepūles var paust savu gādību, bet saņēmēji - bez ierobežojumiem izbaudīt savu īpašo dienu, un saņemto dāvanu.


  Lielisks dāvanu komplekts pārim

  Šī dāvanu karte ir lieliski piemērota jebkuram sveikšanas gadījumam, neatkarīgi no tā, vai tā ir jubileja, svētki vai vienkārši spontāns mīlestības žests. Tās pielāgojamība un prieks, ko tā sniedz, padara to iecienītu to vidū, kuri vēlas pasniegt nozīmīgu dāvanu, kas atzīmē pāra kopīgo ceļojumu.

Dāvanu karti iespējams izmantot pie 10 lieliskiem uzņēmumiem, kur pāris spēs atrast sev vēlamo.

 1. Iepazīsties ar uzņēmumu sarakstu mājaslapā www.fromme.lv/davana-parim-davanu-karte.
 2. Spied uz katra uzņēmuma nosaukuma, lai iepazītos ar uzņēmuma aprakstu. Pie katra uzņēmuma apraksta ir sadaļa "Dāvanu kartes noteikumi", kurā atradīsi kontaktinformāciju un pamācību, kā veikt pasūtījumu.
 3. Izbaudi saņemto dāvanu! 

Dāvanu karti var izmantot pa daļām, līdz iztērēta visa kartes vērtība. 

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu