Stunda Sev – individuāls treniņš un masāža

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ikdienas steigā starp darbiem un pienākumiem nereti aizmirstam atrast laiku sev, kam seko attaisnojums, ka laika nav vai tā ir maz. VingroSev.lv fitnesa studija aicina atrast vienu stundu laika, ko veltīt savai veselība un labsajūtai.

  Pakalpojums „Stunda Sev” ietver patīkamā un lietderīgā apvienojumu- 30 min individuālā treniņa, pēc kā seko 30 min gara masāža (rokām, mugurai vai kājām- izvēlies pats). Šī ir lieliska dāvana jaunajām māmiņām, kolēģiem, kā arī draugiem un radiem, kuriem nepieciešams mirklis kvalitatīvas atpūtas.

  Stundu Sev novērtēs visi, kas ciena profesionalitāti, kvalitāti un individuālu pieeju - VingroSev.lv fitnesa un veselības studija to nodrošinās. Izvēlies dāvanu, par kuru ķermenis un prāts būs pateicīgs.

 • Dāvanu karte paredzēta 1 personai.
 • Piedāvājumā ietilpst 30 min ilga individuāla vingrošanas nodarbība ar treneri, un 30 min ilga masāža pēc treniņa. 
 • Nepieciešams iepriekšējs pieraksts. Lai pieteiktos, zvani +371 27766371.
 • Adrese: Ganību dambis 7k-2, Rīga. 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc VingroSev.lv veselības un fitnesa studija dāvanu karti € 10 - 150 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu