Pirts baudīšana diviem - enerģētiskais pirts rituāls pārim „Lejasmārtiņos”

Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Pirts baudīšana diviem Lejasmārtiņos. Ļaujiet apstāties laikam un atklājiet savu patieso būtību, izbaudot latviskas pirts procedūras. Uzdāvini FromMe.lv relaksējošas dāvanas!

  Pirtī Lejasmārtiņi zinošie pirtnieki palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām emocijām, iegūt spēku, enerģiju un labu garastāvokli, kā arī palīdzēs kliedēt nezināmo par pirts procedūrām.

  Enerģētiskais pirts rituāls ir lēns, relaksējošs pirts rituāls, kas mazina stresu, sniedz iekšēju mieru un uzlabo veselību. Rituāla laikā tiek izmantotas zāļu, lapu un skuju koku slotiņas. Tiek piedāvāta arī masāža, skrubītis un pēriens. Rituālā pēriena laikā darboja divi pērēji. Tas ir nesteidzīgs vakars tikai pārim ar labām sajūtām, ļaušanos un sarunām.

  Palutiniet sevi vai savus mīļos ar pilnīgu miesas un gara relaksāciju pirtī Lejasmārtiņi!

   

  Pirts baudīšana diviem Lejasmārtiņos - lielisks pirts rituāls pārim. 

 • Dāvanā ietverts enerģētiskais pirts rituāls pārim "Lejasmārtiņos".
 • Vairāk informācijas skatīt www.lejasmartini.lv;
 • Rezervācija jāveic pa tālr.: 29242757, 29454895 vai elektroniski: [email protected]

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Lejasmārtiņi - pirts procedūras dāvanu karti € 5 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu