Interaktīvā šautuve / medību simulatora apmeklējums Rīgā – 1 stunda

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Interaktīvā šautuve – medību simulators Rīgā – Mārupē būs lieliska aktīvā atpūta gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī pieredzējušiem medniekiem. Interaktīvā šautuve -  aizraujoša dāvana ikvienam medību mīļotājam!

  Interaktīvā šautuve Rīgā, medību simulatora apmeklējums ir iespēja pārbaudīt un uzlabot šaušanas prasmes un iemaņas, iejūtoties šautuves reālajos medību apstākļos, šaujot pa:

  • lidojošiem;
  • skrienošiem;
  • stāvošiem mērķiem;
  • interaktīvā šautuve piedāvā analizēt rezultātus, nosakot šaušanas tehnikas kļūdas.

  Medību simulācijas, interaktīvā šautuve Purnavu Muižā ir lieliska vieta, kur savus spēkus var izmēģināt ikviens: gan pieredzējuši šavēji un mednieki, gan bērni, jaunieši un cilvēki, kas nekad iepriekš nav šāvuši. Šeit nav nepieciešamas nekādas speciālas atļaujas, kā arī nepastāv drošības riski.

  Interaktīvā šautuve piedāvā medību izmēģinājumus Purnavu muižas šautuvē Rīgā, kas būs lieliska izklaide visa vecuma interesentiem, kā arī aizraujošs papildinājums Tavai ballītei. Uzdāvini aktīvu un interesantu piedzīvojumu bērniem, jauniešiem vai pieredzējušiem medniekiem ar FromMe.lv!

Dāvanu kartes noteikumi:

 • interaktīvā šautuve / medību simulatora apmeklējums Rīgā, Purnavu Muižā, ir piemērota dāvana ikvienā vecumā;
 • rezervācija ir javeic, zvanot pa tālr.  20200500 vai rakstot uz e-pastu veikals@purnavumuiza.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu Medicīnas centrā "Mā-Re" Brīvības ielā 155 (Barona kvartāls), 5. korpusā, Rīgā, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku zvanot pa tel. 25999559.

Pērc Purnavu muiža dāvanu karti € 5 - 700 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Birojs:
Mārtiņmuiža, Mārupes novads, LV-2167

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu