FromMe-davanas
FromMe-davanas
FromMe-davanas
FromMe-davanas
FromMe-davanas

Подарки с ценностью

Более чем 900 подарочных карт для любой жизненной ситуации

Выбери подарок по получателю

Dāvanas, dāvanu kartes sievietei

Женщине

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes vecākiem

Родителям

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes pārim

Парам

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes ģimenei

Семье

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes bērniem

Детaм

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes vīrietim

Мужчине

Подарки
Dāvanas, dāvanu kartes korporatīvās

Корпоративные

Подарки

Aktuālās dāvanas

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Самые популярные категории подарков

Relaksējošas dāvanas

Relaksējošas dāvanas

Dāvanas, dāvanu kartes dvēseļu sajūtu mednieks

Человек души

Dāvanas, dāvanu kartes restorāni

Рестораны, кафе, кулинария

Dāvanas, dāvanu kartes romantiķis vienmēr un visur

Романтический подарок

Dāvanas, dāvanu kartes sportiskais un aktīvais

Спортивный и активный

Dāvanas, dāvanu kartes praktiskais latvietis

Практичный подарок

Aizraujošas dāvanas

Aizraujošas dāvanas

Izglītojošas dāvanas

Izglītojošas dāvanas

Почему выбрать FromMe.lv?

 • Более широкий выбор

 • Бесплатная доставка

  • Бесплатная доставка на электронную почту в течение 1 минуты.
  • Доступна так же доставка курьером по Риге или по почте по всей Латвии.
  • Подарочную карту можно получить по адресу в Риге, Квартал Барона (улица Цесу 31 к-2, 3-й подъезд, 3-й этаж).
  • Узнай больше
 • Используй или поменяй

  • Подарочная карта действительна 1 год
  • Возможность поменять на другую подарочную карту или деньги
  • Узнай больше
 • Безопасность и гарантия

  • Гарантия соответствия цены
  • Безопасные SSL платежи
  • Узнай больше

Отзывы

 • Анете Саусиня

  24 года. Рига

  Я приобрела подарочную карту, что бы подарить своим родителям в честь 25 летнего юбилея их свадьбы. Приятным сюрпризом оказалась персонализация подарочной карты, с возможностью добавления красивого поздравительного текста. Получатели подарка были приятно поражены.

 • Иева Тутане

  25 года. Рига

  Идеальное решение! Великолепная возможность руководителям предприятий вручить подарки сотрудникам, в знак благодарности за выполненную работу, а получателю - возможность свободного выбора, что бы найти желаемое. 

 • Лаура Слышане

  33 года. Рига

  Организовала для друзей баньку. Потому что у нас, как и в "Иронии судьбы", есть такая традиция: "Kаждый год, 31 декабря, мы ходим в баню." Теперь появилась еще одна, новая традиция - закупаться в FromMe!

 • Иво Лемшс

  33 года. Вентспилс

  Приобрел для жены спа-ритуал в Балтвилла - быстро и удобно, подарочную карту получил сразу на е-мейл. Не нужно было тратить время, бегая по магазинам. Отличный вариант, как поразить своих любимых.

FromMe komandas vērtības

FromMe.lv jau kopš 2012. gada piedāvā internetā iegādāties aptuveni 300 uzņēmumu elektroniskas dāvanu kartes. Klientu ērtībai piedāvājam arī universālās dāvanu kartes: FromMe karte, Restorāni Rīgā un Ražots Latvijā. Tās ir īpaši noderīgas, jo tās saņēmējs pats var izvēlēties, kā un kur to izmantot.

Pēdējos gados FromMe.lv ir kļuvis par populāru vietu, kur internetā meklēt idejās dāvanām, kā arī tās ātri un droši iegādāties.

To esam sasnieguši, jo ik dienas strādājam saskaņā ar mūsu vērtībām. Tie ir principi, ko ņemam vērā pieņemot ikdienas lēmumus, sadarbojoties ar mūsu dāvanu partneriem, kā arī plānojot nākotnes attīstību.

Dāvanas, ko novērtēs

Mums rūp, lai klienti izvēlās dāvanas, kas spēj no sirds iepriecināt tās saņēmēju, un vienlaikus sniegt gandarījumu arī dāvinātājam. Ja dāvana ir izvēlēta rūpīgi, tās saņēmējam tiek pasniegta kāda īpaša vērtība - tā var būt gan emocionāla, gan izteikti praktiska. Ticam, ka tieši apziņa, ka dāvana ir ar īpašu vērtību, sniedz gandarījumu arī pašam dāvinātājam.

Lai saviem klientiem palīdzētu atrast piemērotākās dāvanas ar īpašu vērtību, attīstam FromMe bloga sadaļu Dāvanu idejas. Tur atradīsi idejas ar komentāriem, ko uzdāvināt dažādās sveikšanas situācijās.

Klients pirmajā vietā

Lieliski apzināmies, ka dāvanām ir būtiksa nozīme cilvēku savstarpējās attiecībās. Tāpēc ar lielu atbildību attiecamies pret ik vienu klientu, kas dāvanas iegādē ir izvēlējies mūs.

Ik dienu pārliecināmies, ka uzklausot un izprotot klientu vienmēr varam atrast risinājumu. Tas attiecas gan uz īpašām vēlmēm dāvanas izvēlē, vai dāvanu piegādi pēdējā brīdī, gan uz ikdienišķiem jautājumiem.

Esam vienīgais dāvanu portāls Latvijā, kas ir latviešu uzņēmums, un tā īpašnieks ik dienas iesaistās klientu apkalpošanā. Tas ļauj FromMe komandai ātri reaģēt uz klientu apkalpošanas nestandarta situācijām, kādas rodas mūsdienu mainīgajā vidē. Tas mums arī ļauj būt kreatīviem un brīviem dažādu sadarbības risinājumu īstenošanai.

Nepārtraukta attīstība

Esam uzņēmušies palīdzēt cilvēkiem atrast labākās un atbilstošākās dāvanas. Un vēlamies būt labākie šajā jomā.

Soli pa solim attīstāmies, lai kļūtu par ērtāko vietu, kur internetā iegādāties dāvanas digitālā formātā. Vienlaikus strādājam pie tā, lai saviem sadarbības partneriem piedāvātu modernu e-dāvanu karšu risinājumu.

Negrasāmies novārtā atstāt drukātās dāvanu kartes. Aizvien katram klientam ir un būs iespēja dāvanu karti saņemt izdrukātu uz skaista papīra un iesaiņotu kartītē ar gardu šokolādi. Esam pārliecināti, ka tas aizvien ir labākais veids, kā iesaiņot dāvanu karti.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu