NOGAME interaktīvas spēles - kvestu istabas dāvanu karte

Vērtējums
5/5

NOGAME interaktīvas spēles - kvestu istabas dāvanu kupons

Vieta: Rīga
Kategorija: Izklaide
Personu skaits: 6
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Tiek dotas tikai 60 minūtes, lai pārbaudītu savas spējas. Ja tu nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un tev to nāksies iziet nākamreiz.
  Tev būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas, kuras aizvedīs tevi pie iespējas izkļūtu laukā. Dažādas uzdevuma tēmas, dažādas grūtību pakāpes, dažādas emocijas. Izvēlies trakā zinātnieka darbnīcu, un tu ienirsi zinātnisko pētījumu atmosfērā. “Amnēzijā”, tu aizmirsīsi reālo dzīvi un sāksi visu no sākuma. "Aiz stikla" – milzīgs interaktīva daudzums tevi var novest strupceļā. “Psylab” – bezgalīga emociju plūsma, kuru tu noteikti ilgi atcerēsies. Tematiskās dekorācijas, skaņas un gaismas efekti ielenks jūs noslēpumainajā spēles atmosfērā.
   
  Atved draugus, un parādi, ka Jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Esi ieintriģēts? Mēs gaidam tevi!
   
  Piedzīvojumi, kurus piedāvā NOGAME kvest istabas Rīgā, papildināti ar izbraukšanas atrakciju, kura var pārvērst jebkuru izbraucienu vai korporatīvo pasākumu neazmirstamā notikumā. Kvests ”Maģiskais Kubs” ir atradums tiem, kas sapņo kļūt par burvju stāsta varoni!
   

  Kādā cenā iegādāties dāvanu karti?

  • Darbadienās no 9:00-17:30 40 EUR no komandas (Zinātnieks 2-5 pers., Amnēzija 2-4 pers., Psylab 2-5 pers., "Aiz stikla" 2-5 pers. + 2 pers. par atsevišķu maksu.)
  • Brīvdienās/svētku dienās/vakaros no 17:30 - 23:00 60 EUR no komandas (Zinātnieks 2-5 pers., Amnēzija 2-4 pers., Psylab 2-5 pers., "Aiz stikla" 2-5 pers.+ 2 pers.par atsevišķu maksu.)

 • Pirms spēles ir jārezervē kvests mājaslapā www.nogame.lv, un komentārā jānorāda dāvanu kartes numurs un PIN kods.
 • Jautājumu gadījumā, zvanīt 22110402, vai rakstīt [email protected].
 • Dāvanu kartes nesummējas ar citām atlaidēm un akcijām.

NOGAME interaktīvas spēles - kvestu istabas dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu