Mūsu partneri

 

Uzņēmumi, ar kuriem sadarbojamies un kurus iesakām kā labus sadarbības partnerus citiem. 

 

XRewards - Citadele Banka lojalitātes programmas balvas

Mārketinga aģentūra BASE - reklāmas un dizaina pakalpojumi

Led Media - reklāmas baneru tīkls vidē un sabiedriskajās telpās

Happycard CO. - digitālā mārketinga pakalpojumi

BlogMaster - satura mārketings blogu veidošanai

ARM Solution - Web izstrāde & mārketinga stratēģija

Efectio - balvas darbinieku iesaistes programmā produktivitātes veicināšanai

Restorani Rīgā - sadarbība parneru piesaistē

Top Dāvanas - dāvanu idejas, kas iepriecinās

UDENSPUDELE.LV - Ūdens pudeles veselībai un dzīvespriekam

ZE Dāvanu Komplekti - Dāvanu kartes komplektā ar gardumiem

 

Uzticamu partneru vērtība

Mēs FromMe komanda lieliski saprotam uzticamu partneru nozīmi izcilu pakalpojumu sniegšanā klientiem. Mūsu lapa FromMe.lv ir apliecinājums tam, ka esam izveidojuši ciešas attiecības ar uzticamiem nozares dalībniekiem.

Šajā dinamiskajā pasaulē uzticami partneri ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu stabilu un efektīvu darbību. Neatkarīgi no tā, vai tie ir mūsu IT risinājumu nodrošinātāji vai mārketinga aģentūras, katrai partnerībai ir izšķiroša nozīme mūsu uzņēmējdarbības iespēju uzlabošanā. Mēs rūpīgi izvēlamies savus partnerus, pamatojoties uz to līdzšinējo darbību, kompetenci un apņemšanos nodrošināt kvalitāti. Veidojot attiecības ar nozares līderiem, mēs nodrošinām, ka mūsu klienti saņem augstākās kvalitātes pakalpojumus un produktus visos kontaktpunktos.

Mūsu sadaļā "Partneri" ir parādīts pieredzes un inovāciju tīkls, kas nodrošina mūsu e-komercijas ekosistēmas darbību. Sadarbība ar vadošajiem tehnoloģiju sniedzējiem, programmatūras izstrādātājiem un nozares ietekmīgiem uzņēmumiem ļauj mums būt soli priekšā. Izmantojot viņu zināšanas, mēs pastāvīgi pilnveidojam savus procesus, ieviešam jaunākos risinājumus un veicinām inovācijas visā mūsu platformā. Mēs ticam kolektīvo zināšanu spēkam un aktīvi meklējam partnerus, kas atbalsta mūsu redzējumu par izcilību.

 

 

 

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu