Garantija un drošība

Garantijas un drošība
 
 
Esam parūpējušies, lai ceļš līdz dāvanu karšu iegādei Tev būtu vienkāršs, ērts un drošs.
 

Pirkuma apmaksa

  • Ievērojam datu pārraides protokolu (SSL), lai maksājumi internetā būtu droši.
  • Kartes datu (Visa, Maestro) un maksājuma apstrādi veic First Data Latvia.
  • Norēķinoties ar Swedbank Bank Link, maksājums par preci tiek veikts ar Swedbank internetbankas starpniecību.
 

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 12 mēneši no kartes iegādes brīža. Dāvanu kartes derīguma termiņu ir iespējams pagarināt, saprātīgos laika termiņos, sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu. Gadījumā, ja no mums neatkarīgu apstākļu dēļ (piem., mūsu sadarbības partneris pārtrauc darbību)  vai dāvanas saņēmējs dāvanu karti nevar izmantot pie konkrētā partnera, bez papildu samaksas dāvanu karti ir iespējams apmainīt pret jebkuru citu piedāvājumu FromMe mājaslapā (attiecīgās dāvanu kartes vērtībā). 
 

Dāvanu kartes apmaiņa

  • Dāvanu karti vai dāvanu kuponu, tās derīguma termiņa laikā ir iespējams apmainīt pret jebkuru piedāvājumu FromMe mājaslapā (attiecīgās dāvanu kartes vērtībā). Ja dāvanu karte, uz kuru vēlas mainīt esošo piedāvājumu, ir dārgāka, tās starpību ir iespējams piemaksāt, sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu caur e-pastu - [email protected]
  • Dāvanu karti vai dāvanu kuponu, tās derīguma termiņa laikā ir iespējams apmainīt pret naudu. Balstoties uz dāvanu karšu noteikumu 7.2. punktu.
 

Darbības termiņš

FromMe.lv uzņēmums SIA Happycard darbojas kopš 2011. gada.
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par pirkuma, drošību un garantiju -  sazinies ar mums!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu