Garantija un drošība

Garantijas un drošība
 
 
Esam parūpējušies, lai ceļš līdz dāvanu karšu iegādei Tev būtu vienkāršs, ērts un drošs.
 

Pirkuma apmaksa

  • Ievērojam datu pārraides protokolu (SSL), lai maksājumi internetā būtu droši.
  • Kartes datu (Visa, Maestro) un maksājuma apstrādi veic First Data Latvia.
  • Norēķinoties ar Swedbank Bank Link, maksājums par preci tiek veikts ar Swedbank internetbankas starpniecību.
 

Iespēju dāvanu kartes cenas atbilstība

Mēs garantējam, ka FromMe.lv norādītās iespēju dāvanu karšu cenas atbilst faktiskajām pakalpojumu cenām. Situācijā, ja cena norādīta kļūdaini, lūdzam sazināties ar mums, un mēs kompensēsim summas atšķirību.
 

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš

Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 12 mēneši no kartes iegādes brīža. Gadījumā, ja no mums neatkarīgu apstākļu dēļ (piem., mūsu sadarbības partneris pārtrauc darbību) dāvanu karti nevar izmantot pie konkrētā partnera, bez papildu samaksas dāvanu karti apmainīsim pret FromMe karti, kuru ir iespējams izmantot pie jebkura mūsu partnera.
 
 

Dāvanu kartes apmaiņa

  • Uzņēmuma dāvanu karti vai iespēju dāvanu karti, ja tā iegādāta bez īpašiem akcijas piedāvājumiem un atlaidēm, tās derīguma termiņa laikā ir iespējams apmainīt pret FromMe karti, ieturot ar dāvanu kartes apmaiņu saistīto maksu.
  • FromMe karti, kas iegādāta bez īpašiem akcijas piedāvājumiem un bez atlaidēm, var apmainīt pret naudu, ieturot ar dāvanu kartes apmaiņu saistīto maksu.

Uzraudzība

Mēs esam elektroniskās naudas emitents. Mūsu uzņēmums ir reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, kā arī Datu valsts inspekcijā.
 

Darbības termiņš

FromMe.lv uzņēmums SIA Happycard darbojas kopš 2011. gada.
 
 
Ja rodas kādi jautājumi par pirkuma drošību un garantiju, sazinies ar mums!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu