Dāvanu kartes piegāde

Dāvanu kartes piegāde

Mūsu komandā strādā atsaucīgi un profesionāli darbinieki, kuri parūpēsies par iespējami ātru mūsu klientu apkalpošanu.

FromMe.lv dāvanu karti var saņemt

 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Norādi pie dāvanu kartes noformēšanas dāvanas saņēmēja e-pasta adresi un nosūtīšanas datumu vai nosūti to sev uz e-pastu un tad, pievienojot e-pastā apsveikuma vārdus, nosūti dāvanu karti jubilāram uz viņa e-pastu.
  • Birojā. Dāvanu karti vari saņemt bez maksas pie mūsu sadarbības partnera ārstniecības centrā "Mā-Re"  Brīvības ielā 155 5.korpusā (Barona kvartālā) darba dienās no plkst. 8:00-19:00. Dāvanu karte gaidīs jūs jau 2 stundu laikā pēc pasūtījua veikšanas. Pirms tam gan aicinām ar mums sazināties pa tālruni 63030300.
  • Uz Omniva pakomātu. Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti uz jūsu izvēlēto Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Vairāk info www.omniva.lv. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR. Pie pirkuma lūgums norādīt savu tālruņa numuru, uz kuru tiks nosūtīa informācija pa
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanu karti piegādāsim Tevis izvēlētajā datumā, atbilstoši šādiem nosacījumiem: piegāde tajā pašā dienā, ja pirkums veikts līdz plkst 13:00; piegāde nākamajā dienā, ja pirkums veikts pēc 13:00. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.

Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu piegādi, sazinies ar mums!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu