Dāvanu kartes piegāde

Dāvanu kartes piegāde

Mūsu komandā strādā atsaucīgi un profesionāli darbinieki, kuri parūpēsies par iespējami ātru mūsu klientu apkalpošanu.

FromMe.lv dāvanu karti var saņemt

 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Norādi pie dāvanu kartes noformēšanas dāvanas saņēmēja e-pasta adresi un nosūtīšanas datumu vai nosūti to sev uz e-pastu un tad, pievienojot e-pastā apsveikuma vārdus, nosūti dāvanu karti jubilāram uz viņa e-pastu.
  • Uz Omniva pakomātu. Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Vairāk info www.omniva.lv. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanu karti piegādāsim Tevis izvēlētajā datumā, ievērojot šādus noteikumus par ātrāko iespējamo piegādes datumu un laiku: pirkuma veikšanas dienā līdz plkst. 18.00, ja pirkums veikts līdz plkst. 13.00, vai nākamajā darba dienā laikā no plkst. 9.00 līdz 18.00, ja pirkums veikts iepriekšējā dienā laikā no plkst. 13.00 līdz 24.00. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu “Rīgas Ziedi” birojā Tallinas ielā 83, Rīgā, darba dienās no plkst. 8:00-19:00. Ja pasūtījumu veiksi līdz plkst. 14:00, tad dāvanu karti vari paņemt jau šodien, sākot ar plkst. 16:00. Ja pasūtījumu veic pēc plkst. 14:00, tad nākamajā darba dienā.

 

Ja rodas kādi jautājumi par dāvanu karšu piegādi, sazinies ar mums!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu