Dāvanas darbiniekiem

Dāvanas kolēģiem darbiniekiem

 

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv piedāvā daudzfunkcionālas un piemērotas dāvanas darbiniekiem svētkos un motivācijas pasākumos. Vienlaikus uzņēmumiem piedāvājam ērtus un efektīvus dāvanu karšu piegādes, apmaksas un dāvanu personalizācijas risinājumus.

 

Kopumā FromMe.lv piedāvā aptuveni 300 uzņēmumu dāvanu kartes, bet piemērotākās darbinieku sveikšanai ir universālās dāvanu kartes. Tās sniedz iespēju darbiniekam izvēlēties dāvanas izlietošanas vietu, pēc savām velmēm. 

 

Mūsu labākais piedāvājums ir universālā FromMe dāvanu karte, ko var izmantot 50 dažādos veikalos un atpūtas vietās. Piedāvājums izveidots tā, lai tā būtu novērtēta dāvana visā Latvijā. To var izmantot vairākos interneta veikalos un veikalu ķēdēs, visā Latvijā.
 

Vairāk par dāvanu piedāvājumu, personalizācijas iespējām un sadarbības modeli lasīt tālāk.

 

Sadaļas šajā lapā:

 

Ja vēlaties saņemt dāvanu piedāvājumu tieši jūsu uzņēmumam, aicinām rakstīt mums uz [email protected] vai zvaniet mums 27243030.

 

Ātra dāvanu piegāde

 

Universālās dāvanu kartes darbiniekiem

 

Populārākās dāvanu kartes darbinieku un kolēģu sveikšanai ir:

 1. Universālā FromMe karte – to var izmantot pie FromMe 50 populārākajiem partneru uzņēmumiem, kuru lokā ir zināmi veikali, restorāni, atpūtas vietas un veselības iestādes.
 2. Dāvanu karte Restorāni Rīgā – viena dāvanu karte, ko var izmantot vairākos zināmos Rīgas restorānos. Dāvana, ko novērtēs ikviens.
 3. Dāvanu karte Ražots Lavijā – to var izmantot Latvijas ražotāju dizaina preču iegādei. Lieliska dāvana atbalstot vietējos ražotājus.

 

Turpinājumā par katru no šīm dāvanu kartēm.

 

Dāvanu karte darbiniekiem

 

Universālā "FromMe karte"

FromMe karte

 

Ar dāvanu karti FromMe karte var iepirkties vai norēķināties par pakalpojumiem pie 50 populārākajiem FromMe.lv dāvanu karšu sadarbības partneriem. Dāvanas saņēmējam ir plašas iespējas, kā izmantot šo dāvanu, jo uzņēmumu sarakstā ir labi zināmi veikali, skaistuma saloni, restorāni, atpūtas vietas un veselības iestādes. Aktuālāko partneru sarakstu skatīt dāvanu kartes iegādes lapā.

 

Latvijā šī dāvanu karte ir unikāla, jo ar to var iepirkties arī vairākos interneta veikalos – tātad to var izmantot arī neizejot no mājām.

 

Šī ir piemērota dāvana, ja vēlaties atrast vienotu dāvanu, dažādām velmēm - kuru var izmantot gan atpūtas iespējām, gan praktiskiem pirkumiem. FromMe karte ir labākā dāvanas izvēle darbiniekiem, kas nodarbināti dažādās vietās Latvijas reģionos, jo FromMe piedāvājumi ir pieejami ne tikai Latvijas lielajās pilsētās, bet arī reģionos. FromMe karte ir arī personalizējama ar Jūsu izvēlētu apsveikuma tekstu, tāpēc arī tā ir ne tikai noderīga un praktiska, bet vienlaikus personiska un īpaša dāvana. Varam dāvanu kartei pievienot arī Jūsu uzņēmuma logo.

 

Dāvanu karte "Restorāni Rīgā"

davanu karte restoranu

Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir Latvijā unikāla dāvanu karte, kas ļauj šīs dāvanas saņēmējam pēc paša izvēles doties uz kādu no piedāvātajiem restorāniem. Šī ir viena no aktuālākajām dāvanam, ja vēlaties uzdāvināt patiesu atpūtu. Visiem patīk doties uz restorānu, satikties ar sev tuvajiem cilvēkiem, gardi paēst un atpūstuies. Tā teikt atpūsties un uzlādēties jauniem sasniegumiem.

 

Šobrīd restorānu piedāvājumā ir 10 restorāni. To vidū ir restorāni, kas būs piemēroti smalkām vakariņām, kā arī restorāni, kur doties ģimeniskās pusdienās vai satikties ar draugem. Aktuālāko restorānu sarakstu skatīt dāvanu kartes iegādes lapā. 

 

Ar šo dāvanu karti var dāvināt tās idejisko novēlējumu, bet saņēmējam būs plašas iespējas to izmantot tieši tā, kā viņš pats uzskatīs par pareizu un piemērotu.

 

Dāvanu karte "Ražots Latvijā"

Ražots Latvijā dāvanu karte

 

FromMe dāvanu katalogā ir dažādu Latvijas ražotāju dāvanu kartes. Ar dāvanu karti Ražots Latvijā tās saņēmējs varēs iepirkties jebkurā no šīs sadaļas uzņēmumiem. Tas ir veids, kā mēs varam atbalstīt vietējos ražotājus.

 

Izvēloties šo dāvanu saviem darbiniekiem, arī Jūs varat izrādīt atbalstu Latvijas ražotājiem. Šis ir visai piemērots veids, kā to darīt, jo dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties uzņēmumu, kurā to izmantot atbilstoši savai gaumei vai vajadzībai.

 

Uzņēmumu klāstu, kur izmantot šo dāvanu karti mēs paplašināsim, lai katrs tajā var atrast ko jauku un ikdienā noderīgu.

 

Personalizētas dāvanas darbiniekiem

Dāvanu kartes noformējums

Iegājoties dāvanu karti, var izvēlēties kādu no piedāvātajiem 7 krāsu dizainiem. Lai padarītu dāvanu personisku, tai var pievienot brīvi izvēlētu apsveikuma tekstu. To var papildināt ar krāsainiem Emoji simboliem, tādā veidā padarot to sirsnīgāku. B2B klientiem piedāvājam uz dāvanu kartes pievienot arī uzņēmuma logotipu.

 

Lai padarītu dāvanu vēl īpašāku, piedāvājam īpašus noformējuma veidus, piemēram, aizdarīt aploksni ar vaska zīmogu, pievienot tai atsevišķu apsveikuma kartiņu vai ievietot kartītē ar šokolādi.

 

Vairāk par noformēšanas variantiem un dažādajām iespējām lūgums skatīt lapā Dāvanu kartes noformējums.

 

Piedāvājam Ziemassvētku dāvanu komplektus

 

Ziemassvētku laikā piedāvājam klientiem veidot arī dāvanu komplektus. To darām sadarbībā ar mūsu ilggadējiem partneriem Skrīveru Saldumi, Maizes ceptuve Lāči, TASTE CAPS vai Līgatnes Vīni. Varam rast risinājumus, kā dāvanu karti pasniegt iesaiņotu komplektā ar gardumiem no šiem uzņēmumiem.

 

Piedāvājums uzņēmumiem

 

Uzņēmumi dāvanas dabiniekiem pie FromMe.lv izvēlas tāpēc, ka spējam nodrošināt efektīvu sveikšanas piedāvājumu, kas sniedz vēlamo vērtību. Piedāvājam labu balansu starp labu dāvanu un klientam ērtu sadarbības risinājumu.

 

Galvenās priekšrocības sadarbojoties ar FromMe.lv:

 • Dāvanu piegāde elektroniski vienas dienas laikā.
 • Universāla dāvana ar personisku pieeju.
 • Līguma klientiem piedāvājam pēcapmaksu.
 • Dāvanu karti var personificēt ar uzņēmuma logo.

 

Līguma slēgšanas gadījumā varam dāvanu kartes sagatavot klientam pēc saskaņota grafika. Varam tās nosūtīt arī tieši dāvanas saņēmējam.

 

Uzņēmumi, protams, var iegādāties dāvanu kartes paši FromMe.lv, veicot apmaksu ar uzņēmuma karti. Tad dāvana tiek piegādāta elektroniski 5 minūšu laikā.

 

Efektīvākais risinājums dāvanu karšu saņemšanai ir elektroniskā formātā e-pastā. Bet vienlaikus tiek piedāvāts dāvanu kartes noformēt kādā īpašā veidā un nosūtīt fiziskā veidā klientam. Vairāk info par piegādes veidiem un dāvanu karšu noformēšanu.

 

Mūsu darbinieki ik dienu uzkrāj zināšanas un pieredzi, lai FromMe būtu labākais dāvanu piegādātājs tieši darbinieku sveikšanai. Esam veikuši apjomīgu darbinieku sveikšanas izpēti, lai zinātu, kā piedāvāt vislabāko servisu.

 

Kāpēc darbinieki novērtēs FromMe dāvanu kartes

 

FromMe dāvanu kartes ir vienlaikus praktiska un personiska dāvana, kas noteikti tiks izmantota.

 • Droša izvēle – jebkuru dāvanu bez maksas mainām pret citu.
 • Plašas  piedāvājumu klāsts – aptuveni 300 uzņēmumu dāvanu kartes.
 • Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 1 gads, ko varam pagarināt.
 • Dāvanu kartes var izmantot interneta veikalos ar piegādi visā Latvijā.
 • Dāvanu karti var arī samainīt pret naudu, par ko gan tiek ieturēti 20%.

 

Ja Jums ir jautājumi par sadarbību ar FromMe dāvanu iegādei darbiniekiem, zvaniet mums 27243030 vai rakstiet [email protected].

 

Pieredze darbinieku dāvanu piegādē

 

FromMe ir pieredze dāvanu piegādē darbiniekiem tādiem uzņēmumiem kā Aizdevums.lv, Ernst & Young Baltic, Picanova Baltics, Intrum un citiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. FromMe klientu serviss ir atvērts un zinošs, lai rastu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai un sniegtu Jums vajadzīgo pievienoto vērtību.

 

Dāvanas darbiniekiem FromMe klienti

 

Esam uzkrājuši zināšanas pētot uzņēmumu darbinieku un kolēģu sveikšanas tradīcijās Latvijas uzņēmumos. Veicam šo un citu ar dāvanām saistīto jautājumu padziļinātu izpēti, lai kļūtu par šīs jomas vislabākajiem ekspertiem. Spējam ne tikai atrast un piegādāt labākās dāvanas, bet arī sniegt vērtīgas konsultācijas. Mūsu mērķis ir veicināt, lai darbinieku apdāvināšanas tradīcijas uzlabo uzņēmuma darbinieku saliedētību un motivāciju.

 

Regulāri veidojam interesantus rakstus par kolēģu un darbinieku sveikšanu. Lasītākie no tiem:

 

Daudzos darba kolektīvos pozitīvās emocijas darbinieku sveikšanā mijas ar papildus stresu, kas saistītas ar dāvanas izdomāšanu un sarūpēšanu. FromMe komanda ar lielāko prieku Jums palīdzēs, lai pozitīvās emocijas ņem virsroku.

 

 

Pieteikties konsultācijai vai uzzināt vairāk

Ja vēlaties uzzināt vairāk par FromMe darbinieku dāvanu piegādes pakalpojumu, rakstiet uz [email protected] vai zvaniet uz konsultāciju tālruni 27243030.

 

Seko mums Linkedin un uzzini jaunāko informāciju, ko esam atklājuši un secinājuši par darbinieku sveikšanas un motivācijas jautājumiem.

 

FromMe_Lindedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu