Dāvanas darbiniekiem

Dāvanas kolēģiem darbiniekiem

 

FromMe dāvanu serviss ir uzticams partneris, ja nepieciešamas dāvanas darbiniekiem.

 

FromMe dāvanu piedāvājums ir piemērotas tieši jūs uzņēmuma darbinieku sveikšanai, ja svarīgi ir kādi no šiem apsvērumiem:

  • Nepieciešamas plaši izmantojamas dāvanas;
  • Ātra un ērta dāvanu iegāde un piegāde;
  • Uzņēmuma darbinieki ir visā Latvijā, ne tikai lielajās pilsētās;
  • Vēlaties dāvināt personalizētas dāvanu kartes.

 

FromMe dāvanu klāsts ir unikāls, jo piedāvājam universālo dāvanu karti FromMe karte, ar plašām izmantošanas iespējām, konkrētu uzņēmumu dāvanu kartes, kā arī dāvanu kuponus.

 

Populārākā dāvana darbinieku un kolēģu sveikšanai ir FromMe karte. To ir iespējams izmantot pie FromMe 40 populārākajiem partneru uzņēmumiem, kuru lokā ir zināmi veikali, restorāni, atpūtas un veselības iestādes.

 

Klienti izvēlas FromMe dāvanu kartes, jo:

  • Plašs piedāvājumu klāsts - aptuveni 300 uzņēmumu dāvanu kartes vienuviet;
  • Dāvanu pasūtīšana un saņemšana notiek elektroniski 10 minūšu laikā;
  • Droša izvēle - jebkuru dāvanu bez maksas mainām pret citu;
  • Dāvanu kartes izmantošanas termiņš 1 gads, ar iespēju pagarināt;
  • Esam atvērti dažādiem risinājumiem efektīvai sadarbībai;
  • Esam pašmāju uzņēmums ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem.

 

FromMe Darbinieku sveikšana

 

Mūsu darbinieki ik dienu uzkrāj zināšanas un pieredzi, lai FromMe būtu labākais dāvanu piegādātājs tieši darbinieku sveikšanai. Esam veikuši apjomīgu darbinieku sveikšanas izpēti, lai zinātu, kā piedāvāt vislabāko servisu.

 

Ja Jums ir jautājumi par sadarbību ar FromMe dāvanu iegādei darbiniekiem, zvaniet mums 27243030 vai rakstiet klientiem@fromme.lv.

 

Turpinājumā vairāk detaļas par FromMe piedāvājumu.

 

FromMe piedāvāto dāvanu tipi

FromMe piedāvā 3 veidu dāvanas, kurām katrai ir savas priekšrocības un izmantošanas īpašības.

 

Visas FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu. Tādā veidā dāvanu kartei var piešķirt personiskumu, kas pauž kādu dāvinātāja vēstījumu. Cilvēkiem patīk, ka kāds par viņiem domā un rūpējas. Papildus piedāvājam dāvanu kartes iesaiņot kartītē ar šokolādi, kas dāvanu kartei sniedz papildus emocionālo vērtību un prieku dāvanas saņemšanas brīdī. Biznesa klientiem piedāvājam īpašu cenu šādam īpašam dāvanas iesaiņojumam.

 

Dāvanu kuponi darbiniekam

 

Dāvanu kuponi ir konkrēti piedāvājumi par konkrētu cenu, ko dāvanas saņēmējs var izbaudīt. Šādas dāvanu kartes ir ērtākais un ātrākais veids, kā iegādāties un uzdāvināt atpūtu un izklaidi, piemēram, vakariņas restorānā, izlaušanās istaba, atpūtas parks, izjādes ar zirgiem un daudz kas cits. Dāvanu piedāvājumi ir pieejami visā Latvijā.

 

Šādu dāvanu iesakām izvēlēties darbiniekiem, kuriem vēlamies svētkos pateikties par labi padarītu darbu. Šis ir veids, kā veicināt, lai darbinieks pēc laba darba labi atpūšas, izbauda laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Pirms dāvināt dāvanu kuponu, ir labi zināt, ko kolēģim patīk darīt, lai dāvanas tikta saņemtu ar prieku, un pēc tam ar lielāko prieku arī izmantota.

 

Dāvanu kartes

 

FromMe piedāvā dāvanu kartes zināmos un specializētos veikalos, kā arī pie pakalpojumu sniedzējiem ar plašu piedāvājumu klāstu.

 

Dāvanu kartes veikalos ar plašu piedāvāto preču klāstu, piemēram, Sportland vai Mājai un Dārzam, ir laba dāvana, ja vēlaties uzdāvināt noderīgu un praktisku dāvanu.

 

Dāvanu kartes specializētos veikalos novērtēs darbinieki, kam ir kāds specifisks hobijs, jo tas saistās ar regulāriem tēriņiem. Piemēram, makšķerniekam - makšķerēšanas veikala SALMO vai veikala "Ieroči" dāvanu karti; sniega vai velo sportu cienītājam - XSports vai slēpošanas kalna dāvanu karti; hokeja vai florbola entuziastam - veikal nujas.lv dāvanu karti.

 

Dāvanu kartes pie pakalpojumu sniedzējiem ir laba dāvana, kad zināt, kādu vēstījumu vēlaties piešķirt dāvanai, piemēram, vēlaties uzdāvināt atpūtu, bet nav pārliecības, ko dāvanas saņēmējs vēlas. Piemēram, uzdāvinot, atpūtas kompleksa dāvanu karti 60 EUR vērtībā, tiks uzdāvināta atpūta, un dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties, izmantot kādu SPA procedūru vai kopā ar otru pusīti atpūsties pie baseina un paēst gardas vakariņas.

 

FromMe karte

FromMe karte ir vērtīga dāvana, ko dāvanas saņēmējs var izmantot norēķiniem pie visiem FromMe partneiem visā Latvijā. Šī ir piemērota dāvana, ja vēlaties atrast vienotu un visiem vienādu dāvanu, kuru var izmantot gan atpūtas iespējām, gan praktiskiem pirkumiem. FromMe karte ir labākā dāvanas izvēle darbiniekiem, kas nodarbināti dažādās vietās Latvijas reģionos, jo FromMe piedāvājumi ir pieejami ne tikai Latvijas lielajās pilsētās, bet visā Latvijā.

 

Arī FromMe karte ir personalizējama, tāpēc arī tā ir ne tikai noderīga un praktiska, bet vienlaikus personiska un īpaša dāvana.

 

Pieredze darbinieku dāvanu piegādē

FromMe ir pieredze dāvanu piegādē darbiniekiem tādiem uzņēmumiem kā CircleK, TNS, Kvikworks, Mailigen un citiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. FromMe klientu serviss ir atvērts un zinošs, lai rastu vislabāko risinājumu katra kleinta situācijai un sniegtu jums vajadzīgo pievienoto vērtību.

 

Esam uzkrājuši zināšanas pētot uzņēmumu darbinieku un kolēģu sveikšanas tradīcijās Latvijas uzņēmumos. Veicam šo un citu ar dāvanām saistīto jautājumu padziļinātu izpēti, lai kļūtu par šīs jomas vislabākajiem ekspertiem. Spējam ne tikai atrast un piegādāt labākās dāvanas, bet arī sniegt vērtīgas konsultācijas. Mūsu mērķis ir veicināt, lai darbinieku apdāvināšanas tradīcijas uzlabo uzņēmuma darbinieku saliedētību un motivāciju.

 

Regulāri veidojam interesanntus rakstus par kolēģu un darbinieku sveikšanu. Lasītākie no tiem:

 

Daudzos darba kolektīvos pozitīvās emocijas darbinieku sveikšanā mijas ar negatīvajām, kas saistītas ar dāvanas izdomāšanu un sarūpēšanu. FromMe komanda ar lielāko prieku Jums palīdzēs, lai pozitīvās emocijas ņem virsroku.

 

 

Pieteikties konsultācijai vai uzzināt vairāk

Ja vēlaties uzzināt vairāk par FromMe darbinieku dāvanu piegādes pakalpojumu, rakstiet uz klienti@fromme.lv vai zvaniet uz konsultāciju tālruni 27243030.

 

Izdrukājams bulkets par darbinieku dāvanām.

 

Seko mums Linkedin un uzzini jaunāko informāciju, ko esam atklājuši un secinājuši par darbinieku sveikšanas un motivācijas jautājumiem.

 

FromMe_Lindedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu