Dāvanas darbiniekiem

FromMe Darbinieku sveikšana

 

FromMe dāvanu servisa darbinieki ik dienu uzkrāj zināšanas un pieredzi, lai FromMe būtu labākais dāvanu piegādātājs darbinieku sveikšanai. Vienlaikus attīstām dāvanu piedāvājumu, lai tas būtu piemērots darbinieku apsveikšanai visdažādākajās situācijās.

Esam veikuši apjomīgu pētījumu par darba kolēģu un uzņēmumu darbinieku apsveikšanas tradīcijām Latvijas uzņēmumos. Ļoti daudzos darba kolektīvos pozitīvās emocijas darbinieku sveikšanā mijas ar negatīvajām, kas saistītas ar dāvanas izdomāšanu un sarūpēšanu. FromMe komanda ar lielāko prieku palīdzēs, lai pozitīvās emocijas ņem virsroku.

Visas FromMe dāvanu kartes ir personalizējamas ar sveiciena tekstu. Tādā veidā dāvanu kartei var piešķir personiskumu, kas pauž kādu dāvinātāja vēstījumu. Cilvēkiem patīk, ka kāds par viņiem domā un rūpējas, tāpēc viņi novērtē pārdomātas dāvanas ar personīguma piedevu, kas piešķir tai papildus vērtību un nozīmi.

Pieredze darbinieku dāvanu piegādē

  • Pieredze dāvanu piegādē tādiem uzņēmumiem kā CircleK, TNS, Kvikworks, Mailigen un daudziem citiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. Tajā pašā laikā iegūtās zināšanas palīdz rast vislabāko risinājumu katra kleinta situācijai un sniedz tam pievienoto vērtību.
  • Zināšanas, kas uzkrātas pētot uzņēmumu darbinieku un kolēģu sveikšanas tradīcijās Latvijas uzņēmumos. Veicam šo un citu ar dāvanām saistīto tēmu padziļinātu izpēti, lai kļūtu par šīs jomas ekspertiem. Spējam ne tikai atrast un piegādāt labākās dāvanas, bet arī sniegt vērtīgas konsultācijas. Veicinām to, lai darbinieku apdāvināšanas tradīcijas uzlabo uzņēmuma darbinieku saliedētību un motivāciju.

 

Dāvanu piedāvājums

FromMe piedāvā 3 veidu dāvanas, no kurām katrai ir savas priekšrocības un izmantošanas īpašības.

FromMe davanu veidi

Iespēju dāvanas jeb kuponi

Iespēju dāvanas ir konkrēti piedāvājumi par konkrētu cenu, ko dāvanas saņēmējs var izbaudīt. Dāvanu karte jeb kupons ir ērtākais un ātrākais veids, kā iegādāties un uzdāvināt šādu dāvanu. Dāvanu piedāvājumā ir pieejami gan atpūtas un izklaides piedāvājumi visā Latvijā, piemēram, vakariņas restorānā, izlaušanās istabas, atpūtas parki, izjādes ar zirgiem un daudz kas cits. 

Šādu dāvanu iesakām izvēlēties darbiniekiem, kuriem vēlamies svētkos pateikties par labi padarītu darbu. Šis ir veids, kā veicināt, lai darbinieks pēc laba darba arī labi atpūšas, izbauda laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Pirms dāvināt Iespēju dāvanu, būtu labi zināt, ko kolēģim patīk darīt, lai dāvanas tikta saņemtu ar prieku, un pēc tam ar lielāko prieku arī izmantota.

 

Dāvanu kartes

FromMe piedāvā dāvanu kartes zināmos un nišas veikalos kā arī pie pakalpojumu sniedzējiem ar plašu piedāvājuma klāstu.

Nišu veikalu dāvanu kartes novērtēs darbinieki, kam ir kāds specifisks hobijs, jo tas parasti saistās ar lieliem un regulāriem tēriņiem. Piemēram, makšķerniekam - SALMO, sniega vai velo sporta cienītājam - XSports, nūju sporta veidu - nujas.lv.

Veikalu ar plašu piedāvāto preču klāstu, piemēram, Sportlan vai Mājai un Dārzam, dāvanu kartes ir laba dāvana, kad precīzi nezināt, ko dāvināt, bet gribas uzdāvināt dāvanu, kas tiešām būs noderīga un tiks uztverta kā vērtīga dāvana.

Pakalpojumu sniedzēju dāvanu kartes ir laba dāvana, kad zināt, kādu vēstījumu vēlaties piešķirt dāvanai, piemēram, vēlaties uzdāvināt atpūtu, bet nesat pārliecināts, ko tieši dāvanas saņēmējs vēlas. Piemēram, uzdāvinot, Hotel Ezeri SPA dāvanu karti 60 EUR vērtībā, tiks uzdāvināta atpūta, bet dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties izmantot kādu SPA procedūru vai atpūsties pie baseina un paēst gardas vakariņas.

 

FromMe karte

FromMe karte ir vērtīga dāvana, ko dāvanas saņēmējs var izmantot ļoti plašā piedāvājumu klāstā visā Latvijā. Šī ir piemērota dāvana, ja vēlaties atrast vienotu un visiem vienādu dāvanu, kuru var izmantot gan atpūtas iespējām, gan praktiskiem pirkumiem. FromMe karte ir labākā dāvanas izvēle, ja tā ir jādāvina darbiniekiem, kas nodarbināti dažādās vietās Latvijas reģionos, jo FromMe piedāvājumi ir pieejami ne tikai Latvijas lielajās pilsētās, bet visā Latvijā.

Arī FromMe karte ir personalizējama, tāpēc arī tā ir ne tikai noderīga un praktiska, bet vienlaikus personiska un īpaša dāvana.

 

Pieteikties konsultācijai vai uzzināt vairāk

Ja vēlaties uzzināt vairāk par FromMe darbinieku dāvanu piegādes pakalpojumu, rakstiet uz klienti@fromme.lv vai zvaniet uz konsultāciju tālruni 63030300.

Izdrukājams bulkets par darbinieku dāvanām pieejams nospiežot uz šīs saites.

Seko mums Linkedin un uzzini jaunāko informāciju, ko esam atklājuši un secinājuši par darbinieku sveikšanas un motivācijas jautājumiem.

FromMe_Lindedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu