Dāvanas darbiniekiem

Dāvanas kolēģiem darbiniekiem

 

Noderīgas dāvanas ar personalizēšanas iespēju

 

FromMe dāvanu piedāvājums ir piemērotas darbinieku sveikšanai, ja ir svarīgi šādi apsvērumi:

 • Nepieciešamas plaši izmantojamas dāvanas;
 • Vēlaties ātru iegādes un piegādes risinājumu;
 • Meklējat dāvanu kartes ar personalizācijas iespēju;
 • Novērtējat sadarbību ar personisku pieeju klientam;
 • Uzņēmuma darbinieki ir visā Latvijā, ne tikai Rīgā.

 

Ātra dāvanu piegāde

 

Labākie dāvanu piedāvājumi darbiniekiem

 

Populārākās dāvanu kartes darbinieku un kolēģu sveikšanai ir:

 1. Universālā FromMe karte – to var izmantot pie FromMe 50 populārākajiem partneru uzņēmumiem, kuru lokā ir zināmi veikali, restorāni, atpūtas un veselības iestādes.
 2. Restorāni Rīgā dāvanu karte – viena dāvanu karte, ko var izmantot vairākos zināmos Rīgas restorānos. Dāvana, ko novērtēs ikviens.
 3. Dāvanu karte Ražots Lavijā – to var izmantot Latvijas ražotāju dizaina preču iegādei. Lieliska dāvana atbalstot vietējos ražotājus.

 

Piedāvājam dāvanu komplektus

 

Speciāli Ziemassvētkiem veidojam arī dāvanu komplektus sadarbībā ar mūsu ilggadējiem partneriem Skrīveru Saldumi, Maizes ceptuve Lāči, TASTE CAPS vai Līgatnes Vīni. Varam rast risinājumus, kā dāvanu karti pasniegt iesaiņotu komplektā ar gardumiem no šiem uzņēmumiem.

 

Vairāk par šiem piedāvājumiem var uzzināt konkrēto produktu lapās. Par to, kāpēc šīs ir piemērotas dāvanu kartes darbiniekiem, varat uzzināt šīs sadaļas turpinājumā.

 

Kāpēc mūsu klienti izvēlas FromMe dāvanu kartes

 

Uzņēmumi izvēlas savus darbiniekus sveikt ar FromMe dāvanu kartēm, jo tiek novērtēti zemāk redzamie sadarbības ieguvumi.

 

 • Dāvanu pasūtīšana un saņemšana notiek elektroniski 10 minūšu laikā;
 • Piedāvājam arī īpašus pasniegšanas un piegādes veidus;
 • Dāvanu karšu vērtību var izvēlēties atbilstoši paredzētajam budžetam;
 • Esam atvērti dažādiem risinājumiem efektīvai sadarbībai;
 • Esam pašmāju uzņēmums ar augstiem klientu apkalpošanas standartiem.

 

Mūsu darbinieki ik dienu uzkrāj zināšanas un pieredzi, lai FromMe būtu labākais dāvanu piegādātājs tieši darbinieku sveikšanai. Esam veikuši apjomīgu darbinieku sveikšanas izpēti, lai zinātu, kā piedāvāt vislabāko servisu.

 

Kāpēc darbinieki novērtēs FromMe dāvanu kartes

 

FromMe dāvanu kartes ir vienlaikus praktiska un personiska dāvana, kas noteikti tiks izmantota.

 • Droša izvēle – jebkuru dāvanu bez maksas mainām pret citu;
 • Plašas  piedāvājumu klāsts – aptuveni 300 uzņēmumu dāvanu kartes;
 • Dāvanu kartes izmantošanas termiņš ir 1 gads, ko varam pagarināt;
 • Dāvanu kartes var izmantot interneta veikalos ar piegādi visā Latvijā.

 

Ja Jums ir jautājumi par sadarbību ar FromMe dāvanu iegādei darbiniekiem, zvaniet mums 27243030 vai rakstiet klientiem@fromme.lv.

 

Turpinājumā vairāk par dāvanu kartēm, kas ir īpaši piemērotas darbinieku sveikšanai.

 

FromMe dāvanu karte

 

Universālā FromMe dāvanu karte

Ar FromMe dāvanu karti var iepirkties vai norēķināties par pakalpojumiem pie 50 populārākajiem FromMe.lv dāvanu karšu sadarbības partneriem. Dāvanas saņēmējam ir plašas iespējas, kā izmantot šo dāvanu, jo uzņēmumu sarakstā ir labi zināmi veikali, skaistuma saloni, atpūtas vietas un veselības iestādes.

 

Latvijā šī dāvanu karte ir unikāla, jo ar to var iepirkties arī dažādos interneta veikalos – tātad to var izmantot arī neizejot no mājas.

 

Šī ir piemērota dāvana, ja vēlaties atrast vienotu un visiem vienādu dāvanu, kuru var izmantot gan atpūtas iespējām, gan praktiskiem pirkumiem. FromMe karte ir labākā dāvanas izvēle darbiniekiem, kas nodarbināti dažādās vietās Latvijas reģionos, jo FromMe piedāvājumi ir pieejami ne tikai Latvijas lielajās pilsētās, bet arī reģionos. FromMe karte ir arī personalizējama ar Jūsu izvēlētu apsveikuma tekstu, tāpēc arī tā ir ne tikai noderīga un praktiska, bet vienlaikus personiska un īpaša dāvana. Varam dāvanu kartei pievienot arī Jūsu uzņēmuma logo.

 

Dāvanu karte Restorāni Rīgā

 

Apvienotā restorānu dāvanu karte "Restorāni Rīgā"

Jaunums 2020. gadā ir dāvanu karte Restorāni Rīgā, kas ir dāvana, ko novērtēs ikviens. Šī ir dāvana, kas aicinās tās saņēmēju doties uz restorānu un atpūsties kopā ar mīļoto cilvēku, draugiem vai ģimeni. Tā teikt atpūsties un uzlādēties jauniem sasniegumiem.

 

Neskatoties uz to, ka 2020.gadā restorānu apmeklēšana ir ierobežota, šī dāvana aizvien ir aktuāla.

 • Lielākā daļa restorānu aizvien strādā nodrošinot ēdiena līdzņemšanas pakalpojumu;
 • Pandēmijas ierobežojumi kaut kad beigsies un ierobežojumi tiks atcelti;
 • Dāvanu karti var samainīt pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu.

 

Ar šo dāvanu karti var dāvināt tās idejisko novēlējumu, bet saņēmējam būs plašas iespējas to izmantot tieši tā, kā viņš pats uzskatīs par pareizu un piemērotu.

 

Dāvanu karte Ražots Latvijā

 

Dāvanu karte "Ražots Latvijā"

 

FromMe dāvanu katalogā ir dažādu Latvijas ražotāju dāvanu kartes. Ar dāvanu karti Ražots Latvijā tās saņēmējs varēs iepirkties jebkurā no šīs sadaļas uzņēmumiem. Tas ir veids, kā mēs varam atbalstīt vietējos ražotājus.

 

Izvēloties šo dāvanu saviem darbiniekiem, arī Jūs varat izrādīt atbalstu Latvijas ražotājiem. Šis ir visai piemērots veids, kā to darīt, jo dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties uzņēmumu, kurā to izmantot atbilstoši savai gaumei vai vajadzībai.

 

Uzņēmumu klāstu, kur izmantot šo dāvanu karti mēs paplašināsim, lai katrs tajā var atrast ko jauku un ikdienā noderīgu.

 

 

Pieredze darbinieku dāvanu piegādē

 

FromMe ir pieredze dāvanu piegādē darbiniekiem tādiem uzņēmumiem kā Aizdevums.lv, CircleK, TNS, Kvikworks, Mailigen un citiem. Uzkrātā pieredze ļauj nodrošināt dāvanu piegādes servisu ātri un precīzi. FromMe klientu serviss ir atvērts un zinošs, lai rastu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai un sniegtu Jums vajadzīgo pievienoto vērtību.

 

Esam uzkrājuši zināšanas pētot uzņēmumu darbinieku un kolēģu sveikšanas tradīcijās Latvijas uzņēmumos. Veicam šo un citu ar dāvanām saistīto jautājumu padziļinātu izpēti, lai kļūtu par šīs jomas vislabākajiem ekspertiem. Spējam ne tikai atrast un piegādāt labākās dāvanas, bet arī sniegt vērtīgas konsultācijas. Mūsu mērķis ir veicināt, lai darbinieku apdāvināšanas tradīcijas uzlabo uzņēmuma darbinieku saliedētību un motivāciju.

 

Regulāri veidojam interesantus rakstus par kolēģu un darbinieku sveikšanu. Lasītākie no tiem:

 

Daudzos darba kolektīvos pozitīvās emocijas darbinieku sveikšanā mijas ar negatīvajām, kas saistītas ar dāvanas izdomāšanu un sarūpēšanu. FromMe komanda ar lielāko prieku Jums palīdzēs, lai pozitīvās emocijas ņem virsroku.

 

 

Pieteikties konsultācijai vai uzzināt vairāk

Ja vēlaties uzzināt vairāk par FromMe darbinieku dāvanu piegādes pakalpojumu, rakstiet uz klienti@fromme.lv vai zvaniet uz konsultāciju tālruni 27243030.

 

Izdrukājams buklets par darbinieku dāvanām.

 

Seko mums Linkedin un uzzini jaunāko informāciju, ko esam atklājuši un secinājuši par darbinieku sveikšanas un motivācijas jautājumiem.

 

FromMe_Lindedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu