Par sadarbību

Sadarbiba ar FromMe

FromMe.lv dāvanu serviss piedāvā viss piemērotākās dāvanas darbinieku un sadarbības partneru sveikšanai. 

1. Kā notiek sadarbība

Sadarbībā ar uzņēmumiem FromMe meklē partnerim vispiemērotākos risinājumus konkrētā uzņēmuma vēlmēm un vajadzībām.

  • Sadarbības uzsākšana - Ja sadarbībai nav specifiski dāvanu karšu pasūtīšanas, piegādes vai apmaksas nosacījumi, tad dāvanu kartes var pasūtīt jau tūlīt. FromMe.lv katalogā atrodiet piemērotāko piedāvājumu un pie apmaksas veida norādiet Juridiska persona. Mēs jums sagatavosim rēķinu un nosūtīsim uz norādīto e-pastu.
  • Dāvanu karšu pasūtīšana - Ja vēlaties iegādāties uzreiz vairākas dāvanu kartes, tad lūdzam, sazināties ar mums rakstot uz e-pastu - [email protected]. Piedāvājam arī iespēju pasūtīt dāvanu kartes pēc grafika.
  • Dāvanu karšu personizācija - Dāvanu kartes ir iespējams personalizēt ar sveiciena tekstu, kā arī izvēlēties dažādus standartizētos dāvanu karšu noformējuma un iesaiņošanas veidus. Atsevišķi varam arī vienoties par individualizētu noformējumu ar jūsu uzņēmuma logo.
  • Piegāde - Piedāvājam dažāda veida piegādes iespējas. Bezmaksas piegāde ir e-pastā vai izņēmšanai uz vietas Cēsu ielā 31 k-2, 3.ieejā, 3.stāvā, Rīgā, LV-1012. Papildus tiek piedāvāta iespēja saņemt dāvanu kartes ar Omniva pakomātu, Latvijas pasta vai kurjera pakalpojumu Rīgas robežās. Vairāk par piegādes veidiem.
  • Apmaksa - Atsevišķus pasūtījumus piegādājam tikai pēc apmaksas veikšanas. Ja vienojamies par garāka termiņa sadarbību ar prognozējamu darbījumu apjomu, ir iespēja vienoties par pēcapmaksu ar rēķinu vienreiz mēnesī.

 

2. Dāvanu karšu veidi

FromMe dāvanu klāstā var izvēlēties dāvanas atbilstoši jebkura dāvanu saņēmēja vēlmēm un personībai, svarīgi ir zināt kaut vai nedaudz par to, kas patīk dāvanas saņēmējam. FromMe piedāvājumā ir gan personiskas dāvanas, kas vērstas uz cilvēku hobijiem vai vaļaspriekiem, gan dažādu veikalu dāvanu kartes, lai dāvanas saņēmējs var iegādāties praktiskas lietas savai ikdienai. Ja tomēr nevari izvēlēties,kuras no šīm dāvānam ir labākas, tad pasniedz universālo dāvanu karti - FromMe karte, kas ļauj izvēlēties, kur izmantot dāvanu karti, dāvanu saņēmējam. 

Zemāk uzskaitīti trīs FromMe dāvau veidi ar galvenajiem raksturlielumiem:

  •  Dāvanu kuponi, kas ir labākais veids, kā uzdāvināt atpūtu un piedzīvojumus.
  •  Dāvanu kartes zināmos Latvijas uzņēmumos - gan veikalos gan pakalpojumiem.
  •  FromMe karte, ko var izmantot pie visiem mūsu partneriem.

FromMe dāvanu piedāvājums

Lai saņemtu piedāvajumu, kas vērsts tieši uz jūsu uzņēmuma situāciju un specifiskajām vajadzībām, lūdzam rakstīt uz [email protected] vai zvanīt uz 27243030.

Izdrukājams bulkets par darbinieku dāvanām

Seko FromMe Linkedin un uzzini dažādas interesantas lietas par darbinieku un kolēģu sveikšanu un sasaisti ar motivāciju.

FromMe Linkedin

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu