Kur var izmantot dāvanu karti

Kur izmantot dāvanu kartes
 
Sirsnīgi sveicam Tevi, ka esi saņēmis dāvanu karti, kuru iespējams izmantot pie viena no FromMe.lv pārstāvētajiem uzņēmumiem!
 

Kādēļ FromMe.lv dāvanu karte ir lieliska izvēle?

  • Plašas iespējas. To var izmantot, gan iepērkoties tirdzniecības centros, gan ārpus tiem, izvēloties kādu no aktīvās atpūtas vai, piem., skaistumkopšanas plašā piedāvājuma klāsta.
  • Derīga 12 mēnešu. Dāvanu karti iespējams izmantot veselu gadu no tās iegādes brīža.
  • Apmaināma. Ja dāvinātājs nav uzminējis Tavas vēlmes, apmaini to pret citu dāvanu karti vai naudu.
  • Izmantojama pa daļām. Dāvanu kartes var izmantot vairākkārt pa daļām, līdz tās summa pilnībā izlietota.

Kā var izmantot dāvanu karti?

Lai izmantotu dāvanu karti, Tev ir jāuzrāda dāvanu kartes numurs un PIN kods pakalpojuma sniedzējam, pie kura vēlies to izmanot. Dāvanu karti saņemot pa e-pastu, tā nav obligāti jāizdrukā, ja Tev ir iespēja to uzrādīt savā telefonā.
 

Kur izmantot dāvanu karti?

  • Dāvanu kartes vai dāvanu kuponus var izmantot pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja – uzņēmuma, kas uzrādīts dāvanu kartē. Plašāku informāciju par konkrēto uzņēmumu Tu vari atrast mūsu mājaslapā.
  • FromMe karti var izmantot pie 40 FromMe populārākajiem partneriem.

Kā FromMe kartes īpašniekiem izvēlēties, kur izmantot dāvanu karti?

  •  Dodies uz mūsu mājas lapas sadaļu FromMe karte , kur atradīsi sarakstu ar 40 FromMe populārākajiem partneriem, no kuriem vari izvēlēties sev tīkamāko FromMe partneri, pie kā doties un izmantot savu FromMe karti. 

Saites uz papildu informāciju

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu