Pirkuma noteikumi, kopsavilkums

Dāvanu kartes pirkuma noteikumi kopsavilkums

FromMe.lv Dāvanu kartes iegādes un lietošanas noteikumi

 1. „FromMe” Dāvanu karte ir maksāšanas līdzeklis norēķiniem ar dažādiem preču un pakalpojumu pārdevējiem. „FromMe” Dāvanu karti var iegādāties www.FromMe.lv Sistēmā, sekojot Sistēmas norādījumiem.
 2. Dažādi Dāvanu karšu veidi. Tiek piedāvāta iespēja izvēlēties Dāvanu kartes veidu – Dāvanu karte var būt paredzēta norēķiniem ar kādu noteiktu pakalpojumu vai preču pārdevēju (Specializētā dāvanu karte) vai norēķiniem ar jebkuru no visiem Sistēmā piedāvātajiem pārdevējiem (FromMe karte). Var izvēlēties arī īpašu piedāvājumu – Dāvanu karti norēķiniem par kādu noteiktu pakalpojumu (Iespēju dāvanu karte).  
 3. Papildus pakalpojumi. Papildus Dāvanu kartei tiek piedāvāta iespēja iegādāties īpašu Dāvanu kartes iepakojumu, ziedus, vaska zīmogu, kā arī izvēlēties dāvanas piegādes veidu.
 4. Dāvanu kartes vērtības atlikuma pārbaude. Par Dāvanu kartes vērtības atlikumu var pārliecināties www.fromme.lv. Ja īpaša piedāvājuma ietvaros iegādāts Dāvanas kupons, tas izmantojams vienā reizē noteiktā pakalpojuma saņemšanai, minētajā gadījumā vērtība netiek uzskaitīta.
 5. Dāvanu kartes derīguma termiņš – 12 mēneši no tās piegādes dienas (no iegādes brīdī Sistēmā norādītā vēlamā piegādes datuma). Īpaša piedāvājuma gadījumā var būt cits Dāvanu kartes derīguma termiņš. Dāvanu karte izmantojama tikai tās derīguma termiņā, kas tiek norādīts uz Dāvanu kartes vai Dāvanu komplekta, termiņš nav pagarināms vai atjaunojams.
 6. Norēķini ar Dāvanu karti. Lai lietotu Dāvanu karti norēķiniem, tā ir jāuzrāda attiecīgajam preču vai pakalpojumu pārdevējam pirms preču vai pakalpojumu saņemšanas. Ja īpašie Dāvanu kartes noteikumi vai attiecīgā pārdevēja noteikumi paredz iepriekšējas rezervācijas nepieciešamību, tad vispirms veicama šāda rezervācija.
 7. Preču un pakalpojumu pārdevēju atbildība. Dāvanu kartes lietotājam ir pienākums ievērot attiecīgā pārdevēja preču pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Sistēmas www.FromMe.lv operators SIA „Happycard” nav pakalpojumu sniedzējs un preču pārdevējs; par pakalpojumu kvalitāti atbild pakalpojumu sniedzēji un preču pārdevēji.
 8. Dāvanu kartes apmaiņa. Nozaudētas Dāvanu kartes atjaunošanai ir jāsazinās ar Sistēmas operatoru, tālr.: 63030300. Specializēto dāvanu karti un Iespēju dāvanu karti var apmainīt pret FromMe karti
 9. Dāvanu kartes numurs un autorizācijas jeb „PIN” kods ir unikāls un glabājams slepenībā, šie dati izpaužami tikai vienlaicīgi ar Dāvanu kartes nodošanu citas personas lietošanā, pakalpojumu sniedzējam – tajā brīdī, kad tiek veikti norēķini, vai Sistēmas operatoram SIA „Happycard”.Ir aizliegts Dāvanu karti kopēt, citādi pavairot un atkārtoti pārdot.
 10. Iegādājoties Dāvanu karti, personai ir pienākums iesniegt visus Sistēmā www.FromMe.lv pieprasītos datus. Personas, kas iegādājas Dāvanu karti, un Sistēmā reģistrētie lietotāji apliecina savu piekrišanu iesniegto datu apstrādei Dāvanu kartes iegādes līguma izpildes vajadzībām, kā arī informācijas saņemšanai par citiem Sistāmā piedāvātajiem pakalpojumiem, aktualitātēm un īpašiem piedāvājumiem.
 11. Dāvanu kartes pircējam ir pienākums izlasīt un ievērot izvērstu Dāvanu kartes lietošanas noteikumu versiju, kas publicēta www.FromMe.lv

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu