Pirkuma noteikumi, kopsavilkums

Dāvanu kartes pirkuma noteikumi kopsavilkums

FromMe.lv Dāvanu kartes iegādes un lietošanas noteikumu kopsavilkums

Šajā lapā ir apkopoti galvenie FromMe dāvanu karšu iegādes un izmantošanas noteikumi lietotājam ērtā un saprotamā veidā. Ar pilniem dāvanu kartes iegādes noteikumiem iepazīties lapā Dāvanu kartes pirkuma noteikumi.

 1. FromMe dāvanu kartes ir maksāšanas līdzeklis norēķiniem ar dažādiem preču un pakalpojumu pārdevējiem. FromMe dāvanu kartes var iegādāties www.FromMe.lv sistēmā, sekojot sistēmas norādījumiem. Skatīt dāvanu katalogu.
 2. FromMe dāvanu karšu veidi. Tiek piedāvāta iespēja izvēlēties Dāvanu kartes veidu – Dāvanu karte var būt paredzēta norēķiniem ar kādu noteiktu pakalpojumu vai preču pārdevēju (Dāvanu kartes) vai norēķiniem pie populārākajiem FromMe sadarbības partneriem.(FromMe karte). Var izvēlēties arī īpašu piedāvājumu – Dāvanu karti norēķiniem par kādu noteiktu pakalpojumu (Dāvanu kuponi).  
 3. Papildus pakalpojumi. Papildus Dāvanu kartei tiek piedāvāta iespēja iegādāties īpašu Dāvanu kartes iepakojumu, vaska zīmogu, kā arī izvēlēties dāvanas piegādes veidu.
 4. Dāvanu kartes vērtības atlikuma pārbaude. Par Dāvanu kartes vērtības atlikumu var pārliecināties www.fromme.lv/atlikums vai zvanot 63030300. Ja īpaša piedāvājuma ietvaros iegādāts Dāvanas kupons, tas izmantojams vienā reizē noteiktā pakalpojuma saņemšanai, minētajā gadījumā vērtība netiek uzskaitīta.
 5. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši no tās piegādes dienas vai no iegādes brīdī Sistēmā norādītā vēlamā piegādes datuma. Dāvanu karte izmantojama tikai tās derīguma termiņā, kas tiek norādīts uz Dāvanu kartes.
 6. Norēķini ar Dāvanu karti. Lai lietotu Dāvanu karti norēķiniem, tā ir jāuzrāda attiecīgajam preču vai pakalpojumu piedāvātājam pirms preču vai pakalpojumu saņemšanas. Ja īpašie Dāvanu kartes noteikumi vai attiecīgā pārdevēja noteikumi paredz iepriekšējas rezervācijas nepieciešamību, tad vispirms veicama šāda rezervācija.
 7. Preču un pakalpojumu pārdevēju atbildība. Dāvanu kartes lietotājam ir pienākums ievērot attiecīgā pārdevēja preču pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Sistēmas www.FromMe.lv operators SIA „Happycard” nav pakalpojumu sniedzējs un preču pārdevējs, tāpēc par pakalpojumu kvalitāti atbild pakalpojumu sniedzēji un preču pārdevēji.
 8. Dāvanu kartes apmaiņa. Jebkuru no FromMe piedāvātajām dāvanu kartēm var apmainīt pret citu aktuālu www.FromMe.lv piedāvāto dāvanu karti vai dāvanu kuponu atbilstošā vērtībā. Ja dāvanu karte, pret kuru vēlaties iemainīt esošo, ir lielākā vērtībā par aktuālo dāvanu kartes atlikumu, FromMe klientu serviss par cenas starpību sagatavos rēķinu, kas jāapmaksā pirms dāvanu kartes apmaiņas. Ja dāvanu kupons ir iegādāts kā akcijas piedāvājums, tad tā aktuālā vērtība tiek noteikta kā tās iegādes vērtība nevis dāvanu katalogā aktuālā cena.
 9. Dāvanu kartes numurs un autorizācijas jeb „PIN” kods ir unikāls un glabājams slepenībā, šie dati izpaužami tikai vienlaicīgi ar Dāvanu kartes nodošanu citas personas lietošanā, pakalpojumu sniedzējam – tajā brīdī, kad tiek veikti norēķini, vai Sistēmas operatoram SIA „Happycard”. Ir aizliegts dāvanu karti kopēt, citādi pavairot un atkārtoti pārdot.
 10. Iegādājoties Dāvanu karti, personai ir pienākums iesniegt visus Sistēmā www.FromMe.lv pieprasītos datus. Personas, kas iegādājas Dāvanu karti, un Sistēmā reģistrētie lietotāji apliecina savu piekrišanu iesniegto datu apstrādei Dāvanu kartes iegādes līguma izpildes vajadzībām, kā arī informācijas saņemšanai par citiem Sistāmā piedāvātajiem pakalpojumiem.
 11. Dāvanu kartes pircējam ir pienākums izlasīt un ievērot izvērstu Dāvanu kartes lietošanas noteikumu versiju, kas publicēti www.FromMe.lv/noteikumi.

 

Ja jums ir kādi jautājumi par dāvanu karšu iegādi vai izmantošanu, esat laipni aicināti sazināties ar FromMe klientu servisu zvanot 63030300 vai rakstot uz [email protected]. Darba laiks: darba dienās no 9:00 līdz 18:00.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu