Biežāk uzdotie jautājumi

Dāvanu kartes jautājumi un atbildes

1. Kā var izmantot dāvanu karti?

Lai izmantotu dāvanu karti, Tev ir jāuzrāda dāvanu kartes numurs un PIN kods pakalpojuma sniedzējam, pie kura vēlies to izmanot. Dāvanu karti saņemot pa e-pastu, tā nav obligāti jāizdrukā, ja Tev ir iespēja to uzrādīt savā telefonā vai planšetdatorā.

2. Kur izmantot dāvanu karti?

  • Dāvanu kartes vai dāvanu kuponus var izmantot pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja – uzņēmuma, kas uzrādīts dāvanu kartē. Plašāku informāciju par konkrēto uzņēmumu Tu vari atrast mūsu mājaslapā.

3. Kā FromMe kartes īpašniekiem izvēlēties, kur izmantot dāvanu karti?

  • Dodies uz mūsu mājas lapas sadaļu "FromMe karte" , kur atradīsi sarakstu ar 40 FromMe populārākajiem partneriem, no kuriem vari izvēlēties sev tīkamāko FromMe partneri, pie kā doties un izmantot savu FromMe karti. 

4. Vai dāvanu kartes ir iespējams izmantot pa daļām?

  • Dāvanu karti var izmantot pa daļām pie konkrētā uzņemuma.
  • Dāvanu kuponu var izmantot vienu reizei noteiktam pakpojumam/precei.
Ja karti esi izmantojis pa daļām, tad tās atlikumu vari ērti pārbaudīt, zvanot uz tālr. nr. 6 30 30 300 izvēloties ciparu 2 un ievadot savu dāvanu kartes nr. un apstiprinot to ar restīti (#) vai ievadot dāvanu kartes numuru FromMe.lv portālā sadaļā “Kartes atlikums”.
 

5. Vai dāvanu karti var izmantot sadarbības partneru internetveikalos?

Jā. Ja saņemto dāvanu karti vēlies izmantot pie mūsu sadarbības partnera, kuram ir interneta veikals, Tev ir jāsazinās ar šī veikala pārstāvi un jāvienojas par kartes izmantošanas kārtību. 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu