Biežāk uzdotie jautājumi

Dāvanu kartes jautājumi un atbildes

1. Kā var izmantot dāvanu karti?

Lai izmantotu dāvanu karti, Tev ir jāuzrāda dāvanu kartes numurs un PIN kods pakalpojuma sniedzējam, pie kura vēlies to izmanot. Dāvanu karti saņemot pa e-pastu, tā nav obligāti jāizdrukā, ja Tev ir iespēja to uzrādīt savā telefonā vai planšetdatorā.

2. Kur izmantot dāvanu karti?

  • Ja Tev ir uzdāvināta iespēju vai uzņēmuma dāvanu karte, tad droši dodies pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja – uzņēmuma, kas uzrādīts dāvanu kartē. Plašāku informāciju par konkrēto uzņēmumu Tu vari atrast mūsu mājaslapā.
  • Ja Tev ir uzdāvināta FromMe karte, tad Tu vari izvēlēties jebkuru uzņēmumu no FromMe.lv kataloga, pie kura gribētu savu dāvanu karti izmantot. 

3. FromMe kartes īpašniekiem izvēlēties, kur izmantot dāvanu karti?

  • Ņem palīgā mūsu mājaslapā esošo meklētāju, lai atrastu to piedāvājumu, kas Tev visvairāk interesē. Var meklēt gan pēc uzņēmuma nosaukuma, gan pēc atslēgvārdiem, kādi Tev šķiet atbilstoši.
  • Meklē pēc kategorijām un vietām, lai atlasītu vairākus uzņēmumus, kas Tevi varētu interesēt.

4. Vai dāvanu kartes ir iespējams izmantot pa daļām?

  • FromMe karti var izmantot pa daļām un pie dažādiem FromMe.lv sadarbības partneriem.
  • Uzņēmuma dāvanu karti var izmantot pa daļām pie konkrētā uzņemuma.
  • Savukārt Iespēju dāvanu karte ir paredzēta izmantošanai vienai reizei noteiktam pakpojumam/precei.
Ja karti esi izmantojis pa daļām, tad tās atlikumu vari ērti pārbaudīt , ievadot dāvanu kartes numuru FromMe.lv portālā sadaļā “Kartes atlikums”.

5. Vai FromMe.lv dāvanu karti var izmantot sadarbības partneru internetveikalos?

Jā. Ja saņemto dāvanu karti vēlies izmantot pie mūsu sadarbības partnera, kuram ir interneta veikals, Tev ir jāsazinās ar šī veikala pārstāvi un jāvienojas par kartes izmantošanas kārtību. 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu