Apmainīt dāvanu karti

Apmainīt dāvanu karti

Gadījumā, ja šoreiz dāvinātājs nav uzminējis tavas vēlmes, mēs apmainīsim tavu dāvanu karti.

  • Iespēju dāvanu karti un uzņēmuma dāvanu karti vari apmainīt pret FromMe dāvanu karti, ko var izmantot pie 40 FromMe populārākajiem partneriem. Lai to izdarītu tev rakstiski mūs jāinformē sūtot e-pastu uz klienti@fromme.lv, ka vēlies veikt dāvanu kartes apmaiņu, vēstulē minot dāvanu kartes numuru un PIN kodu. Pēc tam, kad būsim saņēmuši tavu pieteikumu, dāvanu karte tiks bloķēta un vienas darba dienas laikā mēs izgatavosim un pa e-pastu tev nosūtīsim jauno FromMe dāvanu karti.
  • FromMe dāvanu karti ir iespējams apmainīt pret naudu, ieturot ar dāvanu kartes apmaiņu saistīto maksu, kas aprēķināma 20% apmērā no Dāvanu kartes vērtības, bet ne mazāk kā 7,00 EUR. Tev tikai jāsazinās ar mums telefoniski vai pa e-pastu, lai informētu mūs, ka vēlies dāvanu karti apmainīt pret naudu, un mēs Tev nosūtīsim veidlapu. Pēc tās aizpildīšanas Tev jāatsūta pa e-pastu ieskenēta(nofotogrāfēta) veidlapa vai pa pastu – tās oriģināls. Kad to saņemsim, piecu darba dienu laikā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. 

Sazinies ar mums, ja rodas kādi jautājumi par dāvanu kartes apmaiņas kārtību!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu