Apmainīt dāvanu karti

Apmainīt dāvanu karti

Gadījumā, ja šoreiz dāvinātājs nav uzminējis tavas vēlmes, mēs apmainīsim tavu dāvanu karti.

  • Dāvanu karti un dāvanu kuponu vari apmainīt pret FromMe karti, ko var izmantot pie 40 FromMe populārākajiem partneriem. Lai to izdarītu tev rakstiski mūs jāinformē sūtot e-pastu uz [email protected], ka vēlies veikt dāvanu kartes apmaiņu, vēstulē minot dāvanu kartes numuru un PIN kodu. Pēc tam, kad būsim saņēmuši tavu pieteikumu, dāvanu karte tiks bloķēta un vienas darba dienas laikā mēs izgatavosim un pa e-pastu tev nosūtīsim jauno FromMe karti.
  • Dāvanu karti, dāvanu kuponu un FromMe karti saskaņā ar dāvanu kartes iegādes un pirkuma noteikumu 7.2. punktu ir iespējams apmainīt pret naudu, ieturot komisiju 20% apmērā no dāvanu kartes vērtības, bet ne mazāk kā 7,00 EUR. Tev tikai jāsazinās ar mums pa e-pastu, lai mūs informētu, ka vēlies dāvanu karti apmainīt pret naudu, un mēs Tev nosūtīsim veidlapu. Pēc tās aizpildīšanas Tev jāatsūta pa e-pastu ieskenēta(nofotogrāfēta) veidlapa vai pa pastu – tās oriģināls. Kad to saņemsim, piecu darba dienu laikā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. 

Sazinies ar mums, ja rodas kādi jautājumi par dāvanu kartes apmaiņas kārtību!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu