Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi un atbildes FromMe

 

1. Kas ir dāvanu karte?

Dāvanu karte ir konkrēta partnera dāvanu karte, kas dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties jebkuru preci/pakalpojumu pie dāvanu kartē norādītā partnera.

2. Kas ir dāvanu kupons?

Dāvanu kupons ir dāvana ar noteiktu summu par noteiktu preci/pakalpojumu pie viena no mūsu sadarbības partneriem. 

3. Kas ir FromMe karte?

FromMe karte ir dāvanu karte, kas dod iespēju dāvanas saņēmējam izvēlēties kādu no 50 FromMe populārākajiem partneriem, pie kā doties un izmantot savu FromMe karti.

 

4. Kur var izmantot dāvanu kartes?

 • Dāvanu kartes vai dāvanu kuponus var izmantot pie attiecīgā pakalpojuma sniedzēja – uzņēmuma, kas uzrādīts dāvanu kartē. Plašāku informāciju par konkrēto uzņēmumu Tu vari atrast mūsu mājaslapā.

5. Vai dāvanu kartes ir iespējams apmainīt pret naudu?

Saskaņā ar dāvanu kartes iegādes un pirkuma noteikumu 7.2. punktu, dāvanu kartes ir iespējams apmainīt pret naudu, ieturot 20% komisiju no dāvanu kartes vērtības. Šādos gadījumos ir jāraksta iesniegums, kura paraugu Tev nosūtīsim uz e-pastu.

6. Kādā formātā var saņemt dāvanu kartes?

Dāvanu kartes klientiem varam nosūtīt elektroniskā formātā uz e-pastu vai sagatavot krāsainu izdruku uz papīra. 

7. Kādā veidā var saņemt dāvanu kartes?

 •  Pa e-pastu. Dāvanu karti nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu 5 minūšu laikā (bez maksas).
 •  Birojā. Dāvanu karti vari saņemt bez maksas darba dienās no 9:00 līdz 18:00 Cēsu ielā 31 k-2, 3. ieejā, 3. stāvā, Rīgā, LV-1012, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.
 •  Uz Omniva pakomātu. Nosūtīsim dāvanu karti uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomātu 1 - 3 darba dienu laikā (maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR).
 •  Ar kurjeru. Dāvanu karti Rīgas robežās varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus, 1 - 2 darba dienu laikā (maksa par pakalpojumu - 6,00 EUR).
 •  Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību, 2 - 3 darba dienu laikā (maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR).

8. Kāds ir dāvanu karšu termiņš?

Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no tās iegādes brīža.

9. Vai dāvanu kartes ir iespējams izmantot pa daļām?

 • Dāvanu karti var izmantot pa daļām pie konkrētā uzņēmuma.
 • Dāvanu kuponu var izmantot vienu reizi noteiktam pakalpojumam/precei.

Ja karti esi izmantojis pa daļām, tad tās atlikumu vari ērti pārbaudīt, zvanot uz tālr. nr. 63030300 izvēloties ciparu 2 un ievadot savu dāvanu kartes nr. un apstiprinot to ar restīti (#) vai ievadot dāvanu kartes numuru FromMe.lv portālā sadaļā "Pārbaudīt kartes atlikumu".

10. Par kādām summām ir iespējams iegādāties dāvanu kartes?

 • Dāvanu kartes var iegādāties par summu robežās no 5 līdz 720 EUR.
 • Dāvanu kuponus var iegādāties par dažādām summām atkarībā no preces vai pakalpojuma cenas. Vidēji mūsu sadarbības partneri tās piedāvā robežās no 10 līdz 360 EUR.
 • FromMe karti var iegādāties par summu robežās no 5 līdz 400 EUR.

11. Vai dāvanu karti var izmantot sadarbības partneru internetveikalos?

Jā. Ja saņemto dāvanu karti vēlies izmantot pie mūsu sadarbības partnera, kuram ir interneta veikals, Tev ir jāsazinās ar šī veikala pārstāvi un jāvienojas par kartes izmantošanas kārtību. 

12. Kādi ir norēķinu veidi, iegādājoties dāvanu karti?

Par dāvanu karšu iegādi vari norēķināties ar VISA un MasterCard kredītkarti, kā arī ar interneta bankas maksājumu.  

Tāpat par dāvanu karšu iegādi vari norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Lai saņemtu rēķinu, sazinies ar FromMe.lv darba dienās pa tālr. + 371 27243030 vai e-pastu [email protected].

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu