Dāvanu ceļvedis

Dāvanu kartes veids

Kategorija

Saņēmējs

Cena

Svētki

Kur izmantot

Ko vēlies uzdāvināt

Personu skaits

Sezona

Akcijas

Izjādes ar zirgiem dāvanu kartes (16)

Izjādes ar zirgiem ir dāvana aizraujošai atpūtai svaigā gaisā gan ziemā, gan vasarā. Piemērota kā bērniem, tā pieaugušajiem. Šī ir lieliska dāvana visai ģimenei vai arī mīļa dāvana pārim. Zirgu izjādēm nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, jo viss tiek iemācīts uz vietas.
Dāvanu karte

DĀVANA HOBIJAM

Rīga, Ķekava, Universālās
No € 30 līdz € 400
Dāvanu karte

Happy Hobby Horses

Zemgale
No € 10 līdz € 100
Dāvanu karte

Klajumi - zirgu sēta

Krāslava
No € 5 līdz € 720

Kāpēc izjādes ar zirgiem ir laba dāvana

 

Dāvanu karte izjādēm ar zirgiem ir lieliska iespēja sniegt neaizmirstamu piedzīvojumu un izbaudīt laiku ar šo burvīgo dzīvnieku. Ar šo dāvanu karti jubilārs varēs izvēlēties no dažādiem piedāvājumiem, piemēram, izjādes mežā, zirgu izjādes gar jūras krastu vai varbūt pat apmācības zirgu aplokā.

 

Tiem, kam gribās doties skaistā piedzīvojumā ar zirgu un to iemūžināt, patiks dāvanu karte izjādei un fotosesija, kas iekļauta dāvanā. Tas padara to par lielisku dāvanu pārim īpašā jubilejā. Attēli kalpos par skaisti pavadītu dienu ar otro pusīti vai ģimeni.

 

Kam patiks zirgu izjādes dāvana?

 

Dāvanu kupons izjādei ar zirgu var būt izcila dāvana dažādās sveikšanas situācijās un dažādām vecuma grupām. Tas, vai dāvana tiks pozitīvi novērtēta, atkarīgs no cilvēka tipa vai tā noskanojuma.

 

Lūk, dažas situācijas, kurās šāda dāvana varētu būt īpaši novērtēta:

 

Piedzīvojumu meklētājiem: Cilvēkiem, kuriem patīk izmēģināt jaunas lietas vai kurus raksturo neizsīkstošs piedzīvojumu gars. Tiem izjāde ar zirgiem būs aizraujoša un unikāla pieredze, kas piedāvās iespēju iepazīt dabu no jaunas perspektīvas un ļauties piedzīvojumiem.

 

Dabas mīļotājiem: Zirgu izjādes ir lielisks veids, kā dabas entuziastiem veidot saikni ar apkārtējo vidi. Izjādes takās vai laukos piedāvā mierīgu un intīmu apkārtējās dabas iepazīšanu. Tāpēc tā ir pārdomāta dāvana kādam, kurš augstu vērtē aktivitātes dabā.

 

Dzīvnieku mīļotājiem: Šī būs lieliska dāvana tiem, kuru sirdī ir īpaša vieta dzīvniekiem, jo īpaši zirgiem. Tā dos iespēju izbaudīt prieku, ko sniedz saikne ar šiem lieliskajiem radījumiem. Tā piedāvā praktisku pieredzi, kas sniedzas tālāk par zirgu vērošanu vai glāstīšanu.

 

Stresa mazināšanai: Ņemot vērā, ka jāšana ar zirgu ir terapeitiska dāvana, šī dāvana varētu būt pārdomāts žests cilvēkam, kurš pārdzīvo saspringtu periodu vai kuram nepieciešama relaksācija. Fiziskās aktivitātes dabā un nomierinošās zirgu klātbūtnes kombinācija var sniegt lielisku stresa mazināšanas efektu.

 

Izvēloties dāvanai izjādes kuponu, ņemiet vērā dāvanas saņēmēja personību, vēlmes un jebkādus nozīmīgus notikumus, kas varētu padarīt dāvanu īpaši nozīmīgu. Ņemot vērā Latvijā pieejamo ainavu un izjādes ar zirgiem pieredzes daudzveidību - no izjādes pludmalē līdz izjādēm pa meža takām, jūs, visticamāk, atradīsiet dāvanas saņēmējam piemērotu piedāvājumu.

Dāvanu idejas un padomi

Pavadīt laiku kopā – labākā dāvana mīļotajam cilvēkam

Veiksmīgu attiecību atslēga ir kvalitatīvi pavadīts ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Izjādes ar zirgiem - lieliska dāvana īpašiem mirkļiem

Izjādes ar zirgiem ir populāra izvēle atpūtai pie dabas. Tā būs lieliska dāvana ...

Lasīt tālāk

10 iesmesli, kāpēc izjāde ar zirgu ir oriģināla dāvana

Šajā rakstā esam apkopojuši 10 iemeslus, kāpēc uzdāvināt dāvanu karti izjādei ar ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu