Dāvanu ceļvedis

Dāvanu kartes veids

Kategorija

Saņēmējs

Cena

Svētki

Kur izmantot

Ko vēlies uzdāvināt

Personu skaits

Sezona

Akcijas

Lidojumi, atpūta gaisā dāvanu kartes (8)

Lidojums ir oriģināla dāvana aizraujošu emociju cienītājiem. Populārākie piedāvājumi ir lidojums ar deltaplānu un lidojums ar gaisa balonu. Asāku izjūtu cienītājiem patiks lidojums ar paraplānu. Lidojumi virs Rīgas vai Siguldas būs dāvana, kas noteikti paliks paliks košā atmiņā.

Kāpēc lidojums ir laba dāvana

 

Dāvanu karte atpūtai vai piedzīvojumiem gaisā ir oriģināla dāvana tiem, kas novērtēs izbaudīt brīvības sajūtu un izbaudīt pasauli no augšas.

 

FromMe piedāvājumā pamatā ir trīs lidojumu veidi, starp kuriem izvēlēties. Tos īsi aprakstīsim, lai jūs labāk varētu izvēlēties, kurš no šiem piedāvājumiem būtu piemērotākais tieši jūsu dāvināšanas situācijai. Ar domu, ka dāvana būs tiešām piemērota tās saņēmējam.

 

Lidojumi ar gaisa balonu

 

Gaisa balona lidojumu raksturo mierīga un burvīga lidojuma pieredze. Lidojums sākas ar maigu pacelšanos un absolūtu klusumu debesīs, ko pārtrauc tikai dažkārt dzirdama degļu rūkoņa. Šis lidojuma veids piedāvā pasažieriem iespēju baudīt plašus skatus nepiespiestā tempā, kas ir ideāli piemērots ainavu, saullēkta vai saulrieta skatu apbrīnošanai.

 

Šāda dāvana būs lieliski piemērota romantiskiem gadījumiem, piemēram, laulības piedāvājumiem vai kāzu jubilejām. Lidojums gaisa balonā ir piemērots tiem, kas meklē mierīgu un gleznainu vidi. Tā ir arī burvīga izklaide ģimenēm, grupām vai gados vecākiem cilvēkiem, kas meklē mierīgu piedzīvojumu, kas neprasa fizisku piepūli. Mierīgā atmosfēra padara to par kopīgu, neaizmirstamu pieredzi īpašām svinībām.

 

Lidojums ar deltaplānu

 

Lidojums ar deltaplānu sniedz uzmundrinošāku un piedzīvojumiem bagātāku lidojumu pieredzi. Tā ir sajūta, kā ir lidot kā putnam, ar tiešāku kontroli pār lidojuma trajektoriju. Deltaplānu gan vada instruktors, bet tas lieliski piemērojas pasažiera vēlmēm. Fiziskā iesaiste, kas nepieciešama, lai vadītu un kontrolētu planieri, pastiprina aizraušanos, piedāvājot brīvības, uztraukuma un adrenalīna apvienojumu.

 

Laba dāvana piedzīvojumu meklētājiem un cilvēkiem, kas meklē izaicinājumus. Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas būs labi piemērota dāvana nozīmīgām dzimšanas dienām vai kā pamudinājums iziet no savas komforta zonas. Tā kā tas prasa zināmu fizisko sagatavotību un komfortu augstumā, dāvana būs piemērota tiem, kam patīk aktīvi un piedzīvojumiem bagāti piedzīvojumi. Vienlaikus, gan jāatzīst, ka nekāda iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, lai izmantotu šo dāvanu.

 

Lidojums ar paraplānu

 

Lidot ar paraplānu sajūtu ziņā ir ļoti līdzīgi kā ar deltaplānu. Bet vienlaikus paraplanierisms tiek uzskatīts par ekstrēmāko no aplūkotajām trim lidojumu iespējām. Tas piedāvā lielāku adrenalīna pieplūdumu un intensīvāku brīvā lidojuma pieredzi. Lidojumā daļu laiku paraplāns tiek darbināts ar motoru, bet daļu laiku lidojums notiek pilnīgā klusumā. Tas ir aizraujoši būt vienā līmenī ar putniem pilnīgā klusumā. Lidojumu pielāgo klienta vēlmēm, un tas var sniegt vēl nebijušu adrenalīna devu.

 

Paraplāna lidojums kā dāvana būs piemērots ekstrēmu piedzīvojumu meklētājiem un aizrautību entuziastiem, kuri alkst intensīvas saiknes ar dabas stihiju un spēcīgas adrenalīna devas. Tas ir neaizmirstams veids, kā atzīmēt nozīmīgus personīgos sasniegumus, vai tiem, kas vēlas izaicināt savas robežas un piedzīvot maksimālu brīvības sajūtu debesīs.

 

Izvēlies piemērotāko lidojumu

 

Katra pieredze piedāvā unikālu skatu uz pasauli no augšas un neaizmirstamas lidojuma sajūtas, kas pielāgotas dažādām gaumēm, padarot tās par pārdomātām un iespaidīgām dāvanām dažādiem gadījumiem.

Dāvanu idejas un padomi

Kādu piedzīvojumu uzdāvināt vīrietim?

Domājot par to, kas ir oriģinālākās un interesantākās piedzīvojumu dāvanas vīrietim, ...

Lasīt tālāk

Lidojums – oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Lidojums virs Rīgas - kuru maršrutu izvēlēties

Tie, kam laimējies dāvanā saņemt iespēju doties lidojumā ar deltaplānu virs Rīgas, ...

Lasīt tālāk

Meklē dāvanu idejas? Lasi, kādas dāvanu kartes sievietes pērk ziemā

Dāvanu karšu centrs FromMe.lv izpētīja pirkumu statistiku, lai noskaidrotu, kādas dāvanu ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu