Jautra peintbola spēle 2 personām GUNSnLASERS

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: GUNSnLASERS
Vieta: Rīga
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Peintbola spēle GUNSnLASERS Peintbola parkā būs elpu aizraujošs piedzīvojums. Uzdāvini aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu dāvanu karti kolēģiem, draugiem, kursabiedriem vai vecākiem!

  Peintbols GUNSnLASERS Peintbola parkā Rīgā ļaus baudīt nebijušas sajūtas! Peintbola parks piedāvā izjust adrenalīnu un cīņas garu. Spēle ir piemērota gan puišiem, gan meitenēm, jo ieroču stiprumu iespējams pielāgot spēlētāju vēlmēm. Peintbols būs lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem!
   
  Peintbols 2 personām GUNSnLASERS parkos Rīgā ir jautra izklaide un lieliska adrenalīna deva gan puišiem, gan meitenēm, tāpēc tā būs izcila izvēle tiešām lieliskai dāvanai.
   
  Peintbols norisinās pieredzējušu instruktoru vadībā. Spēles laikā tiek doti dažādi uzdevumi un izspēlētas tematiskās misijas, lai Jums būtu izdevusies peintbola spēle un pasākums.
   
  Parks ir moderns, atrodas ērtā lokācijā, un tā laukumos pieejamas arī piknika vietas un siltas telpas atpūtai pēc spēles.

  Peintbols GUNSnLASERS parkā būs lieliska dāvanu karte ikvienai meitenei un puisim, kuriem patīk aktīvā atpūta un iespaidīgas sajūtas! Uzdāvini asas izjūtas ar FromMe.lv!

 • Kopējais laukuma īres laiks 3 stundas, cenā iekļauta pilna ekipējuma noma, 50 peintbola bumbiņas;
 • Rezervācija jāveic, zvanot uz tālr.: +371 27274646 vai rakstot uz [email protected] vismaz 3 dienas iepriekš;
 • Dāvanu karti var izmantot tikai darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai;
 • Ieteicamais spēlētāja vecums vismaz 12 gadi. Bez pieaugušo klātbūtnes, nepilngadīgām personām nepieciešama vecāku rakstiska atļauja.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu