Krāsu cīņas - peintbola spēle 10 personām GUNSnLASERS

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: GUNSnLASERS
Vieta: Rīga
Personu skaits: 6+
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Peintbols GUNSnLASERS Peintbola parkā Rīgā ļaus baudīt nebijušas sajūtas! Peintbola parks piedāvā izjust adrenalīnu un cīņas garu. Spēle ir piemērota gan puišiem, gan meitenēm. Peintbols būs lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājiem!

  Peintbols 10 personām un izjusts adrenalīns GUNSnLASERS parkos Rīgā. Piedzīvo lielisku atpūtu un izklaidi!

  Peintbols ir jautra izklaide un lieliska adrenalīna deva gan puišiem, gan meitenēm, tāpēc tā būs izcila izvēle tiešām lieliskai dāvanai.

  Peintbols norisinās pieredzējušu instruktoru pavadībā. Spēles laikā tiek doti dažādi uzdevumi un izspēlētas tematiskās misijas, lai peintbola spēle vienmēr būtu izdevies piedzīvojums.

  Parks ir moderns, atrodas ērti pieejamā lokācijā Mežaparkā, un tā laukumos pieejamas arī piknika vietas un siltas telpas atpūtai pēc spēles.

  Peintbols Mežaparka peintbola parkā būs lieliska dāvanu karte ikvienam aktīvās atpūtas entuziastam. Uzdāvini aktīvās atpūtas piedzīvojumu ar FromMe.lv!

 •  Kopējais laukuma īres laiks 3 stundas, cenā iekļauta pilna ekipējuma noma, 50 peintbola bumbiņas;
 •  Rezervācija jāveic, zvanot uz tālr.: +371 27274646 vai rakstot uz [email protected] vismaz 3 dienas iepriekš;
 •  Ieteicamais spēlētāja vecums vismaz 12 gadi. Bez pieaugušo klātbūtnes, nepilngadīgām personām nepieciešama vecāku rakstiska atļauja.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu