BABOR Beauty Spa dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Skaistumkopšanas salons BABOR Beauty SPA ir vieta, kur satiekas pasaulē atzīta kvalitāte un harmonija, ko profesionālais personāls nodrošina saviem klientiem. Salons ir tendēts uz klienta labsajūtu, pielāgojot procedūras  un kosmētikas līdzekļus katra klienta individuālajām vajadzībām. Salons BABOR Beauty SPA ir piemērotākā vieta, kur iegūt starojošu ādu.

  ZINĀTNE

  Tas viss sākās 1956. gadā ar vienu melnu rozi – bezgalīgā skaistuma simbolu. Kopš tā laika Vācijas uzņēmums BABOR ir bijis gan pionieris profesionālajā ādas kopšanā, gan uzstādījis jaunus standartus ādas kopšanas pētniecībā. Arī šodien mūs motivē tas pats pioniera gars, un mēs kaislīgi tiecamies attīstīt indivīda skaistumu un perfekciju.

  PRECIZITĀTE

  Ar visaugstāko precizitāti veidoto formulu sastāvā ietilpst inovatīvas aktīvās sastāvdaļas. Šo līdzekļu iedarbību uzlabo BABOR pieredzējušie kosmetologi, kuri spēj piedāvāt augstākās klases, īpaši pielāgotas luksusa procedūras, kas ir mērķētas uz maksimālu rezultātu.

  REZULTĀTI

  BABOR salonos inovatīvie ādas kopšanas līdzekļi tiek likti lietā, veidojot pārdomātas un ekskluzīvas procedūras, nodrošinot izcilus rezultātus un patiešām fantastikas sajūtas.

   

  Dāvanu karte BABOR Beauty SPA būs lieliska dāvana draudzenei vai mīļotajai sievietei dzimšanas dienā. Ņemot vērā pakalpojuma augsto kvalitāti un nevainojamo reputāciju, šo varētu uzskatīt arī par lietišķu dāvanu, tāpēc tā būtu novērtēta dāvana kolēģei vai priekšniecei.

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru piedāvāto pakalpojumu BABOR Beauty SPA Ģertrūde ielā 9, Rīgā.
 • Lūdzam veikt rezervāciju, zvanot pa tālr. 22333131, vai rakstot [email protected].
 • Vairāk informācijas: www.baborbeautyspa.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu