Klajumi - zirgu sēta dāvanu karte

Vērtējums
4/5

Par piedāvājumu

  Zirgi un lauku romantika Daugavas lokos, zirgu sēta Klajumi organizē harmoniskas, ainaviskas izjādes un pārgājienus pa rūpīgi sagatavotiem maršrutiem.

  Zirgu sēta Klajumi organizē harmoniskas, ainaviskas izjādes un pārgājienus  pa rūpīgi sagatavotiem, maršrutiem.

  Ar zirgu sētas Klajumi zirgiem var jāt arī bez pieredzes. Te var pārlaist nakti īpašās brīvdienu mājās un dabūt latgalisku maltīti. Citur par bargu naudu nedabūsiet šo sevišķo izjūtu, ko rada atrašanās aizsargājamo ainavu apvidū "Augšdaugava", dabas parkā "Daugavas loki"  un Latvijas-–Baltkrievijas pierobežā.

  "Klajumu Ķemeri" –   atpūtas brīvdienu mājā ar melno pirti. "Krasti" – smaržojoša, klusu priežu un egļu mežu, čalojošu strautu un pļavu ieskauta sena guļbaļķu mājiņa ar melno pirti, celta 1916. gadā.

  Ar lepnumu varam teikt, ka zirgu sētai Klajumi ir jau gandrīz 100 gadu vēsture. 1936. gadā ar Ulmaņlaiku valsts politikas atbalstu nostiprinot Latvijas austrumu robežu, saimniecība izveidota toreizējā Ilūkstes apriņķa Kaplavas pagastā.

Dāvanu kartes noteikumi:
 • ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus;
 • vairāk informācijas skatīt www.klajumi.lv;
 • rezervācija ir nepieciešama un jāveic šādā veidā: zvanot pa tālr.: 29472638.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu