Golfa apmācība “Reiņa trasē” divām personām

Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  “Reiņa trase” ir lieliska izvēle golfa tehnikas apgūšanai un attīstīšanai ar profesionālu treneri divām personām – apmācība un nepieciešamais ekipējums divu stundu garumā.

  Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” piedāvā iespēju ne tikai izbaudīt Latvijas dabu gleznainā apvidū, bet arī apgūt un izmēģināt ko jaunu – profesionāla trenera vadībā dāvanu kartes saņēmēji varēs apgūt golfa spēles pamatus, etiķeti un tehniku vai arī attīstīties šajā sporta jomā profesionāli. 

  Piedāvājumā iekļauts viss nepieciešamais ekipējums divām personām divu stundu garam treniņam golfa laukumā “Reiņa trase”.

  Apmācībās var piedalīties arī vairāk personu, uz vietas piemaksājot 10 eiro par katru spēlētgribētāju. 

  Lai izmantotu šo piedāvājumu, spēlētājiem jābūt Zaļajai kartei un aktīvai LGF HCP kartei.

 • Dāvanu karte paredzēta divām personām;
 • Iepriekšēja pieteikšanas, zvanot pa telefonu +371 29272255.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu Medicīnas centrā "Mā-Re" Brīvības ielā 155 (Barona kvartāls), 5. korpusā, Rīgā, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku zvanot pa tel. 25999559.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu