Golfa spēle un nakšņošana viesu namā “Reinis” pārim

Vērtējums
5/5

Par dāvanu karti

  Aktīva atpūta un romantiska nakts pārim – golfa spēle deviņu bedrīšu laukumā “Reiņa trasē” un nakšņošana viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā!

  Aktīva atpūta un romantiska nakts pārim – golfa spēle deviņu bedrīšu laukumā “Reiņa trasē” un nakšņošana viesu nama numuriņā gleznainajā Siguldas novadā!

  Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” piedāvā lielisku atpūtu divām personām, kas vēlas uz mirkli aizbēgt no ikdienas un ļauties dabas, sporta un atpūtas vilinājumam.

  Dāvanu kartes saņēmēji varēs izmēģināt savus spēkus “Reiņa trases” 9 bedrīšu golfa laukumā, bet pēc tam pelnīti atpūsties un pavadīt nakti kādā no viesu nama numuriņiem.

  Lai izmantotu šo piedāvājumu, spēlētājam jābūt Zaļajai kartei un aktīvai LGF HCP kartei.

 • Dāvanu karte paredzēta divām personām;
 • Lai izmantotu šo piedāvājumu, spēlētājam jābūt Zaļajai kartei un aktīvai LGF HCP kartei.
 • Iepriekšēja pieteikšanas vismaz trīs dienas pirms vēlamās vizītes, zvanot pa telefonu +371 29272255.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Aktīvās atpūtas centrs “Reiņa trase” dāvanu karti € 30 - 400 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu