4CYCLISTS profesionāli velo apģērbi dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  4CYCLISTS ražotais velo apģērbs ir viegls, ērts, piemērots dažādiem laika apstākļiem un dažādām braucēju prasībām. Attīstot apģērbu zīmolu kolekcijas, 4CYCLISTS ir veikuši daudz aerodinamikas pētījumu un testu, lai piedāvātu visefektīvāko risinājumu, un ir 100% pārliecināti, ka šie produkti palīdzēs parādīt Jūsu labākos rezultātus.

  4CYCLISTS ir vadošais veloformu ražotājs Baltijā. Kompānijas mērķis ir radīt riteņbraukšanas apģērbu gan atsevišķiem riteņbraucējiem, gan komandām, lai viņi varētu sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus. 4CYCLISTS piedāvā augtākās kvalitātes riteņbraucēju formas ar zīmola dizainu, kā arī Jūs varat izveidot savu komplektu vai lūgt palīdzību no kompānijas dizainera. Šajās apģērbu formās brauc lielākā daļa Latvijas riteņbraukšanas komandas, tai skaitā Latvijas Nacionālā izlase kā arī vadošās Baltijas riteņbraukšanas komanda.

  4CYCLISTS velo apģērbs ir ražots Latvijā, izmantojot Eiropā izstrādātus audumus: no Itālijas, Spānijas un Šveices.

  Dāvanu karte derīga tikai pirkumiem interneta veikalā www.4cyclists.eu.

  Ja Jums ir kādi jautājumi, droši varat sazināties rakstot uz [email protected] vai zvanot uz tālr. 29397905.

 • Dāvanu karte izmantojama mājaslapā www.4cyclists.eu pieejamo produktu iegādei.
 • Lai izmantotu dāvanu karti, rakstiet e-pastu uz adresi [email protected], informējot par dāvanu kartes numuru, PIN un dāvanu kartes summu, kuru vēlēsieties izmantot pirkumam. Jums uz e-pastu nosūtīs atlaides kodu (promo code), ar kuru varēsiet veikt pirkuma apmaksu, mājaslapā to ievadot ailītē "Promo Code".
 • Jautājumu gadījumā, sazināties, zvanot uz numuru 29397905, vai rakstot [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu