Baldones Waterjump dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

    Baldones waterjump ir izcila atpūtas vieta ekstrēmo sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Ūdenstramplīna ieskrējiena estakādi dāvanas saņēmējs varēs izmantot ar slēpēm un snovbordu, gan BMX un MTB riteņiem, kā arī ar citiem braucamrīkiem, ar ko ir iespējams un ar ko uzdrošinās mesties lejā pa estakādi.

    Savukārt, Slip’n’slide estakādi dāvanas saņēmējs varēs izmēģināt gan hidrotērpā, gan bez aprīkojuma - traukties lejā un izjust bezsvara stāvokli ar piepūšamajām ragaviņām vai arī tikai peldšortos/peldkostīmā.

    Tāpat dāvanas saņēmējs būs laipni aicināts šeit grillēt gaļu, pērties pirtiņā, lēkāt pa batutu, pieņemt slackline balansēšanas izaicinājumu, uzspēlēt volejbolu vai vienkārši atpūsties foršā atmosfērā.

    Baldones waterjump piedāvā arī iespēju noīrēt velosipēdu, hidrotērpu, triecienvesti, bērnu vestes un ķiveres.

Dāvanu karte izmantojama tikai vasaras sezonā.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālruņa numuru 26512226, 28724454 laikā no 12.00 līdz 21.00 darba dienās; sestdienās no 10.00 līdz 22.00; svētdienās no 10.00 līdz 21.00, vai rakstot uz [email protected].

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu