Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior viesnīca atrodas pie Uzvaras parka Pārdaugavā, pavisam netālu no Vecrīgas. Viesnīca piedāvā 222 klasiski modernus un plašus numuriņus, kuros atpūsties no ikdienas steigas.

  Aktīvākajiem viesnīcas viesiem ir iespēja kārtīgi pasportot fitnesa zālē, pēc tam izbaudot arī SPA zonas piedāvājumus.

  Viesnīcā pieejams bezmaksas Wi-Fi, bezmaksas auto stāvvieta, restorāns, kas iepriecinās ikviena garšu kārpiņas un lieliska atmosfēra.

  Laiks, kas pavadīts „Bellevue Park Hotel Riga Superior”, pavisam noteikti sagādās baudu neatkarīgi no tā, vai tur atradīsities, lai veiktu darījumus vai atpūstos.

  Dāvanu karte izmantojama „Bellevue Park Hotel Riga Superior” numuriņu rezervācijai, pirmā stāva Park restorānā "A la carte" un "Lobby" bāra dzērieniem pēc dzērienu kartes. 

  Dāvanu karte nav izmantojama īpašajiem piedāvājumiem.

 • Nepieciešams veikt rezervāciju vismaz divas dinnaktis iepriekš, zvanot pa telefona numuru +371 67069000 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected];
 • Rezervācijas atteikšana jāveic vismaz diennakti pirms rezervētā datuma.
 • Dāvanu karte izmantojama „Bellevue Park Hotel Riga Superior” pirmā stāva restorānā "A la carte", "Lobby" bāra dzērieniem pēc dzērienu kartes un numuriņu rezervācijai.
 • Dāvanu karte nav izmantojama īpašajiem piedāvājumiem. Numuriņu cena tiek noteikta pēc viesnīcas mājas lapas publiski pieejamajās cenas.
 • Ierodoties viesnīcā, par katru personu, kas ir vecāka par 18 gadiem, ir jāiemaksā EUR 1 dienā, bet ne vairāk kā EUR 10 no personas, balsoties uz ieviestajiem pašvaldības nosacījumiem par atpūtnieku un tūristu uzņemšanu.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu