Brauciens ar kuģīti “Sarnikau“ visai ģimenei

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Kuģītis “Sarnikau“
Vieta: Kurzeme
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kuģītis “Sarnikau” savu ceļu pa Vecgauju un Gauju uzsāks 2022. gada maijā. Tā būs iespēja baudīt nesteidzīgu atpūtu skaistā braucienā ar omulīgu kuģīti un vērot dabiskās upju ainavas. Gaujas grīva ir lieliska vieta, kur sastapt vareno upes un jūras mijiedarbību.

  Brauciena maršruts: piestātne Laivu ielas galā (Carnikvā) caur Vecgauju, Gauju, līdz pat Gaujas ietekai jūrā un atpakaļ, ar papildus iespēju izkāpt gan pie ietekas jūrā, gan pie Carnikavas novadpētniecības centra.

  Piedāvājumā ietilpst:

  • Brauciens ar kuģīti "Sarnikau" 4 personām stundas garumā.

  Brauciens ar kuģīti ir lieliska iespēja papildināt Carnikavas apmeklējumu ar gleznainu atpūtas braucienu par Vecgauju un Gauju, apskatot šīs apkaimes krāšnās dabas ainavas. Tā ir iespēja nokļūt arī no piestātnes Laivu ielā līdz jūras krastam.

  Lieliska dāvana ģimenei, kas dos iespēju baudīt laiku kopā svaigā gaisā! Uzdavini dāvanu no FromMe.lv 

Dāvanā ietilpst 4 personu brauciens ar kuģīti "Sarnikau" 60 min. garumā. 

 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija (ne vēlāk kā 24 stundas pirms). , pa tālr. +371 26011966 vai e-pastu: [email protected]
 • Kuģo visos laika apstākļos no maija līdz okrobra beigām.
 • Adrese: Laivu iela 6, Carnikava, LV-2164

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Kuģītis “Sarnikau“ dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu