Romantiskā izjāde Jumpravmuižas parkā 2 personām, 90 min

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 2
Sezona: Vasara
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Ziedi, konfektes, mīkstas mantiņas un dārglietas, protams, skaists uzmanības apliecinājums, bet izjāde – tā ir patiesi romantiska dāvana!

  Ja Jūs patiešām vēlaties iepriecināt savu dāmu un parādīt, cik viņa jums ir īpaša, uzaiciniet viņu uz romantisko izjādi. 
   
  Šī ir lieliska dāvana pārim kāzās vai vecākiem kāzu jubilejā.  Happy Hobby Horses komanda parūpēsies, lai pāris atcerētos izjādē kopā pavadīto laiku ar smaidu! Pēc izjādes pāris varēs ieturēt skaistu pikniku Jumpravmuizas parkā, kā arī cienāties ar tēju un kafiju. 
   
  Zirgi dod brīnišķīgu sajūtu, mieru un laimi. Tie ir lieli, spēcīgi un skaisti dzīvnieki, kas uzticas mums, cilvēkiem, pateicoties cieņai, rūpēm un mīlestībai. Uzdāvini iespēju to pieredzēt!

 • Pakalpojums tiek sniegts no 01.06.-31.08. Nepiemērotu laikapstākļu dēļ pakalpojums var tik pārnests uz citu dienu.
 • Piedāvājums ir paredzēts 2 personām. 
 • Nepieciešama rezervācija: tālr.: +371 25415570 (lūdzu, sūtiet SMS ar Jūsu vārdu un vēlamo datumu).

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Happy Hobby Horses dāvanu karti € 10 - 100 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Happy Hobby Horses dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu