1 nakts viesu mājā Jaunlīdumnieki 2 – 4 personām ar pirtiņu un laivu nomu

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 4
Sezona: Vasara
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Labiekārtots viesu nams ar tradicionālo pirtiņu un laivošanu Sudas upē netālu no Siguldas.

  Jaunlīdumnieki atrodas lieliskā vietā laivu braucieniem – te ir Gaujas maršruti, Lielā un Mazā Jugla, kā arī Ogres upe. Dāvanas saņēmējs laivu braucienu varēs lieliski papildināt ar relaksējošu atpūtu pirtiņā un nakšņošanu labiekārtotā viesu namā ar virtuves zonu un kamīnzāli. Patīkamos vasaras vakarus un uzmundrinošos rītus ar kūpošu kafijas tasi skaisti iekoptā viesu nama teritorija aicina pavadīt terasē ar dārza mēbelēm un terasē uz upes.

  Dāvanā ietilpst:

  • 1 nakts viesu mājā Jaunlīdumnieki 2 – 4 personām ar pirtiņu un laivu nomu

  Esot Mālpilī dāvanas saņēmējs var arī apmeklēt tuvumā esošo Mālpils muižas parku, kur atrodas liels dīķis ar ziedošām ūdensrozēm. Mālpils muižā ir ierīkota jauka viesnīca un restorāns, kur baudīt kvalitatīvu un gardu maltīti. Muižā iespējams arī pieteikt ekskursiju, kuras laikā tiek izstāstīta muižas vēsture un izrādītas atjaunotās telpas.

Dāvanā ietilpst:

 • 1 nakts viesu mājā Jaunlīdumnieki 2 – 4 personām ar pirtiņu un laivu nomu

Dāvanu kartes noteikumi:

 • Lai izlietotu dāvanu karti, lūgums laicīgi informēt par ierašanās laiku, zvanot uz 25429962 vai rakstot uz [email protected]
 • Pakalpojums izmantojams no jūnija līdz augustam.
 • Ierašanās: 16:00; Izbraukšana: 12:00
 • Pieejama stāvvieta līdz 4 auto pie viesu nama

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Viesu nams Jaunlīdumnieki dāvanu karti € 5 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Viesu nams Jaunlīdumnieki dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu