1 stundu ilga kērlinga spēle ar draugiem, 4 personām

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 4
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kērlings ar draugiem no Kērlinga Halle. Apgūsti kērlinga spēles pamatus un izbaudi azartu, spēlējot to kopā ar draugiem, tā būs lieliska aktīvā atpūta. Uzdāvini izklaidējošas dāvanas ar FromMe.lv!

  Kērlings ar draugiem no Kērlinga Halles būs lieliska aktīvā atpūta tev un taviem draugiem!

  Kad viss ierastais izmēģināts, laiks kaut kam jaunam - kērlings. Šis olimpiskais sporta veids kļūst arvien populārāks visā pasaulē, un tikai no Tevis būs atkarīgs, vai kērlings būs Tavs hobijs vai olimpiskais sapnis, kas realizēsies. Apgūsti kērlinga spēles pamatus apmācībās un izbaudi azartu!

  Kērlings Kērlinga Hallē piedāvā:

  • kērlinga spēle 4 cilvēkiem;
  • kērlings - 1 stunda / 1 celiņš.

  Nāciet un ņemiet līdzi arī draugus un līdzjutējus, kuri kafejnīcā caur logiem varēs vērot jūsu kērlinga spēli.

  Kērlings ar draugiem būs lieliska aktīvā atpūta un dāvana ikvienos svētkos!

 • Dāvanā ietilpst: kērlinga ledus laukuma īre 1 stundu (1 celiņš), inventārs (slota un slaiders) visiem pasākuma dalībniekiem, kērlinga spēle instruktora pavadībā latviešu, krievu vai angļu valodā.
 • Piedāvājums paredzēts 4 personām.
 • Rezervācija pa tālruni: 29535379, Rezervāciju ieteicams veikt vismaz 2 nedēļas pirms plānotā apmeklējuma.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kērlinga halle dāvanu karti € 30 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu