Brauciens ar kvadriciklu 60 minūtes, 2 personām

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Izbrauciens ar kvadriciklu ir lielisks piedzīvojumus, kas stiprinās draudzību vai attiecības. Tas būs piedzīvojums, ko kopā atcerēties, un, iespējams, arī atkārtot vēl kādu reizi! Tas viss tikai 10 km no Rīgas centra.

  Dāvana tiem, kas vēlas aizmukt no ikdienas un stundas laikā kārtīgi iztrakoties. Piedzīvojumu iespējams baudīt jebkurā gadalaikā, tāpēc neaizmirstams piedzīvojums garantēts katrā no sezonām!

  Izbraucienā ar kvadriciklu  dāvanas saņēmējiem būs iespēja pārbaudīt savas spējas vairākās trasēs.
  Ja kvadricikla vadība labi padosies, būs iespējams braukt arī sarežģītā trasē - izmēģināt braukt pa smilšu karjeru vai meža trasi.
   
  Trasē brauciena laikā palīdzēs zinošs instruktors, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi.

 • Piedāvājums paredzēts personām no 16 gadu vecuma;
 • Jāveic rezervāciju, zvanot pa tālruni 67353531, 29209188 vai 29262699 un nosaucot savu vārdu, uzvārdu un dāvanu kartes numuru.
 • Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams ierasties norunātajā laikā, lūdzu, brīdināt par to vismaz 24 h iepriekš.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc JENA MOTORS - kvadricikli, sniega motocikli dāvanu karti € 30 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu