Modernākā lāzertaga ballīte (4 personām) no "PB Telpa"

Vērtējums
5/5

Par dāvanu karti

  Sagādā draugiem vai ģimenei jautru lāzertaga pieredzi 1h garumā no PB Telpa.

  Lāzertaga spēlei nav vecuma robežojuma, tāpēc PB Telpa komandas rīkotās lāzertagu ballītes būs piemērotas kā mazajiem, tā lielajiem.

  Piedāvājumā iekļauts:
  • profesionāla instruktora instruktāža un apmācība;
  • viss nepieciešamais lāzertaga aprīkojums - galvas josta ar sensoriem trāpījumu uzskatei, lāzertaga ierocis.

  PB Telpa papildus piedāvā :

  • izvēlēties vienu no 2 lokācijām, kur spēlēt lāzertagu - plašajā Juglas iekštelpu parkā vai āra Zaķusalas atpūtas parkā;
  • iespēju 1 stundu pēc spēles aizkavēties un turpināt svinības. Katra nākamā stunda ir 6 €/ persona.

  PB Telpa iesaka Jums paņemt līdzi ērtu sporta tērpu un maiņas drēbes. 

Dāvanā ietilpst lāzertaga spēle, galvas josta ar sensoriem trāpījumu uzskatei, lāzertaga ierocis, aizsargveste, instruktoru pakalpojumi. Obligāti jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot uz mobilo tālr. 28166000 vai rakstot uz e-pastu [email protected]

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc PB telpa - peintbola centrs dāvanu karti € 5 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi PB telpa - peintbola centrs dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu