Lidojums virs Rīgas ar motodeltaplānu 10 minūtes

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Aviastars - lidojumi virs Rīgas
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Desmit minūšu garajā lidojumā virs Rīgas ar motodeltaplānu pieredzējuša pilota vadībā dāvanu kartes saņēmējs varēs nofotografēt un nofilmēt ainavas, ko ikdienā ieraudzīt nemaz nav tik vienkārši.

  Kurš gan ne reizi nav vēlējies redzēt, kā pasaule izskatās no putna lidojuma? Ar “Aviastars” profesionālajiem pilotiem lidojumā ar deltaplānu virs Rīgas šīs emocijas iespējams gūt pilnībā droši un bez lieka stresa.

  Dāvanu kartes saņēmējs varēs izbaudīt desmit minūšu ilgu lidojumu ar deltaplānu virs Rīgas (divatā ar pilotu), neaizmirstamās atmiņas piefiksējot fotogrāfijās un video.

  Lidojums notiek labos laika apstākļos (ja nav nokrišņu un vēja ātrums nepārsniedz 5-7 m/s), pretējā gadījumā lidojums var tikt pārcelts. 

  Lidot nedrīkst alkohola reibuma stāvoklī;ja svars ir lielāks par 120  kg;grūtnieces (jūsu pašu drošības dēļ);ja ir sirds-asinsvadu vai nervu sistēmas slimības.

  Jauniešiem no 14 gadu vecuma tikai vecāku klātbūtnē.

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai 10 minūšu lidojumam ar motodeltaplānu ar fotografēšanas un video uzņemšanas iespēju;
 • Lidojumi notiek sezonā (1.maijs-1.novembris) labos laika apstākļos (nepiemērotā laikā tie var tikt pārcelti);
 • Nedrīkst lidot alkohola reibumā, ja svars pārsniedz 120 kg, grūtnieces, kā arī sirds-asinsvadu vai nervu sistēmas slimnieki;
 • Ja vēlies, lai lidojums tiktu iemūžināts foto vai HD video (Go-Pro), neaizmirsti paņemt micro SD;
 • Jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot uz numuru +371 29205945.
 • Lidojums sāksies Spilves lidlaukā.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Aviastars - lidojumi virs Rīgas dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu