Spēle - kvests „Korporatīvs” 2-4 pers. Questroom 60min

Uzņēmums: Questroom – spēle realitātē
Vieta: Rīga
Kategorija: Izklaide
Personu skaits: 4
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Darba pasākumi vienmēr izvēršas trakās ballītēs! Šoreiz pārāk trakā ballītē un, patlaban, ir jāatrod izeja no nepatikšanām, jo boss jau ir ceļā! Questroom - kvests, spēle realitātē dāvanas saņēmējam ļaus piedzīvot trakulīgu ceļojumu spriedzes situācijā.

  Pēc trakulīga korporatīvā pasākuma Jūs - vidējā līmeņa menedžeris, pamostaties savas kompānijas tualetē. Jums mugurā ir tikai apakšveļa, piesūkusies ar parfīma smaržu, bet galvā - atombumbas sprādziens. Jums jāatsauc atmiņā iepriekšējās nakts notikumi un jāatrod nozaudētā gada pārskata atskaite. Bet pasteidzieties, dusmīgais priekšnieks jau ir izbraucis uz ofisu. Jums ir tikai 60 minūtes!

 • Bērni līdz 13 gadu vecumam (ieskaitot) var piedalīties spēlē tikai kopā ar vecākiem, aizbildņiem vai citu pieaugušo pavadījumā.
 • Dalībniekiem jāierodas ne vēlāk kā 15 minūtes pirms rezervētā laika sākuma, lai noklausīties instruktāžu un nepieciešamības gadījumā – pārģērbties.
 • Rezervāciju iespējams atcelt ne vēlāk kā 24 stundas pirms spēles sākuma.
 • Spēles laikā aizliegts izmantot mobilos telefonus, kā arī veikt audio un video ierakstus.
 • Uzņēmuma telpās dalībniekiem aizliegts smēķēt un atrasties alkohola vai citu apreibinošo vielu reibumā. Tāpat ir aizliegts ārdīties un nepiedienīgi uzvesties. Pārkāpjot šo noteikumu, dalībnieki var tikt izraidīti no telpām, nesaņemot atpakaļ naudu par samaksāto spēli.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu