Par mums

Par FromMe

Kāda ir mūsu misija

Radīt prieku. No sirds.

 

„FromMe” ir 100% Latvijas uzņēmums, kas piedāvā tiešsaistē iegādāties dāvanu kartes no Latvijas uzņēmumiem, kuri tāpat kā mēs piedāvā savas preces un pakalpojumus, lai padarītu citu cilvēku ikdienu skaistāku, krāsaināku, piedzīvojumiem bagātāku un vienkārši sirsnīgāku.

Mēs ticam, ka dāvināšanai nav vajadzīgs īpaši svinīgs iemesls, gluži kā tas bija dāvanu un dāvināšanas pirmsākumos…

Dāvana kā koncepcija, izrādās, ir ļoti sena tradīcija. Arī senajās civilizācijās cilvēki cits citam dāvājuši dažādas dāvanas, protams, arī lai izrādītu cieņu, pieķeršanos, viesmīlību, mīlestību, pateicību un sagādātu saņēmējam prieku.

Turpinot šo skaisto tradīciju,

mēs ar prieku palīdzēsim Tev izrādīt kādam pieķeršanos, mīlestību, draudzību, lai padarītu kāda cilvēka mirkli īpašu trīsreiz: saņemot, izvēloties un izmantojot dāvanu karti.

 

Mūsu vērtības

… no sirds

Visu, ko mēs darām, mēs darām no sirds. Mums ir paveicies, ka varam strādāt tik skaistā nozarē, kur mūsu darbs sagādā prieku gan dāvanas pasniedzējam, gan saņēmējam, gan uzņēmējam, kuram ir gods šo dāvanu īstenot.

 

… ar prieku

Būtu ļoti paredzami teikt, ka esam pozitīvi. Mūsu misija ir radīt prieku, tādēļ mēs ar prieku palīdzam, iesakām un komunicējam. Jo, lai kas arī notiktu, mēs vēlamies, lai rezultātā būtu prieks.

 

… Latvija

Tā kā FromMe.lv ir 100% Latvijas uzņēmums, mēs iestājamies par mūsu valsts skaisto dabu, radošajiem uzņēmējiem, no sirds darinātajām kvalitatīvajām precēm un rūpīgi sniegtajiem pakalpojumiem. 

 

FromMe logo

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu