Dr. Haštaga vasaras nometnes bērniem dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Rihards Čerkoviskis, pazīstams arī kā Dr. Haštags, savās nometnēs bērniem māca sapņot, ticēt brīnumiem, būt dzīvespriecīgiem un drosmīgiem. Dzīve taču ir lielisks piedzīvojums, ja mēs tiekam iepazīstināti ar vareno domu spēku. Pieaugušajiem ir ļoti grūti no jauna iemācīties izmantot savu emociju diženo spēku, bet bērniem, tas grūtības nesagādā. Bērni māk vizualizēt, jūt saikni ar dabu un cilvēkiem, viņi ir labsirdīgi, sirsnīgi un mīļi, tāpēc Riharda uzdevums ir palīdzēt viņos šīs īpašības nosargāt visas dzīves garumā.

  Šogad ir ieplānotas 7 nometnes:

  • Pašizaugsmes nometne "Jumurdas muižā" - pašizaugsmes nometnēs mēs mācam bērniem - meditāciju, vizualizāciju, afirmācijas un citus pašizaugsmes ieradumus. Nometnes mērķis ir ļaut bērniem iepazīt sevi un apkārtējo pasauli. Protams nometnē mēs ne tikai "mācāmies", mēs arī daudz izklaidējamies - peldamies, braucam ar laivām, taisām orientēšanās spēles un organizējam aizraujošas "meistarklases". 265 EUR/pers.
  • Ceļojums uz 2035. gadu nometne "Ānes muižā"- ceļošana laikā ir iespējama! Dr. Haštags, kā jau īsts zinātnieks ir izgudrojis "īstu" laika mašīnu, ar kuru saviem nometnes dalībniekiem piedāvā iespēju doties uz 2035. gadu. Tas nozīmē, ka bērni uz nometnes periodu būs pieauguši. Viņiem būs savas profesijas, sava nauda, savi dokumenti - būs jāslēdz īres līgumi, lai dzīvotu viesu namā. Mums būs savi likumi, savs vadonis un sava pilsēta. 280 EUR/pers.
  • Sporta Spēles "Sveikuļos" - "Sveikuļi" ir izcila vieta sporta spēlēm. Viņiem ir - savas meža takas, labirinta vārdu spēle un Latvijas orientēšanās  spēle. Sveikuļos notiek lieliski pārgājieni - dienās un naktīs... Kā jau īstās sporta spēlēs nometnes dalībnieki būs sadalīti komandās, un katru dienu komandas pildīs dažādus aizraujošus uzdevumus, bet katru vakaru būs jautras saliedēšanās ballītes. 270 EUR/pers.
  • Domā kā aristokrāts Nometne "Jaunmoku pilī" - ar šo nometni mērķis ir bērniem iemācīt "domāt lielas domas". Ir bijuši pietiekami daudz pētījumi, ka cilvēks ir spējīgs sasniegt visu, ko vien dzīvē vēlas, ar vienu nosacījumu, ka viņš māk sapņot, tic brīnumiem un ir gatavs daudz strādāt. Nometnē mēs ar bērniem iejutīsimies īstu aristokrātu lomās, jo aristokrāti bija izcils etalons tam, kā pareizi domāt. Mums būs aristokrātu fotosesija, etiķetes lekcijas, meitenēm mācīsim lēdiju, bet džekiem džentlmeņu paradumus. Brauksim ar zirgiem, šausim ar lokiem un taisīsim īstu balli. 265 EUR/pers.
  • Uzlādējies Siguldā piedzīvojumu nometne - šis būs jaudīgs vasaras noslēgums. Aizmirstam par telefoniem, bet metamies iekšā piedzīvojumos. 21. gs trūkums ir veselīgs dzīves veids, tāpēc šīs nometnes ietveros mērķis ir bērniem iemācīt cik svarīgi ir būt aktīvam, jo ar sportu, cilvēks ir spējīgs uzlādēties. Peldēsim Gaujā, iesim pārgājienā, izklaidēsimies "Tarzānā", brauksim ar riteņiem un mācīsimies cik ļoti svarīgi ir būt sportiskiem, ēst veselīgi un rūpēties par apkārtējo pasauli. 280 EUR/pers.
  • Kūrorts pie Jūras;
  • Aktieru ballīte;

   

  Nometne būs lielisks piedzīvojums, katrā nometnē mēs izklaidēsimies, mācīsimies un baudīsim dzīvi.

  Aktuālā informācija par nometņu norises laiku: 2021. gada plānotās nometnes.

  Nometnes cenā ietilpst:

  • dalība vienā no nometnēm;
  • dzīvošana viesu namā;
  • ēdināšana;
  • visi vajadzīgi izejmateriāli radošajām nometnes darbnīcām.

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru Riharda Čerkovska piedāvāto pakalpojumu dalības pilnai vai daļējai apmaksai:
 • Ar vasaras nometņu un pasākumu aprakstiem vari iepazīties mājaslapā www.rihardscerkovskis.lv.
 • Izvēlies kāroto nometni vai pasākumu, un piesaki dalību, rakstot uz e-pastu rihardsrihards24@gmail.com, vai zvanot uz numuru 20663112.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu