Dr. Haštaga vasaras nometnes bērniem dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Rihards Čerkoviskis, pazīstams arī kā Dr. Haštags, savās nometnēs bērniem māca sapņot, ticēt brīnumiem, būt dzīvespriecīgiem un drosmīgiem. Dzīve taču ir lielisks piedzīvojums, ja mēs tiekam iepazīstināti ar vareno domu spēku. Pieaugušajiem ir ļoti grūti no jauna iemācīties izmantot savu emociju diženo spēku, bet bērniem, tas grūtības nesagādā. Bērni māk vizualizēt, jūt saikni ar dabu un cilvēkiem, viņi ir labsirdīgi, sirsnīgi un mīļi, tāpēc Riharda uzdevums ir palīdzēt viņos šīs īpašības nosargāt visas dzīves garumā.

  Šogad ir ieplānotas 7 nometnes:

  • Ceļojums uz 2035. gadu nometne "Ānes muižā"- ceļošana laikā ir iespējama! Dr. Haštags, kā jau īsts zinātnieks ir izgudrojis "īstu" laika mašīnu, ar kuru saviem nometnes dalībniekiem piedāvā iespēju doties uz 2035. gadu. Tas nozīmē, ka bērni uz nometnes periodu būs pieauguši. Viņiem būs savas profesijas, sava nauda, savi dokumenti - būs jāslēdz īres līgumi, lai dzīvotu viesu namā. Mums būs savi likumi, savs vadonis un sava pilsēta. Bērniem vecumā no 8-15 gadiem, 290 EUR/pers.
  • Domā kā aristokrāts Nometne "Jaunmoku pilī" - ar šo nometni mērķis ir bērniem iemācīt "domāt lielas domas". Ir bijuši pietiekami daudz pētījumi, ka cilvēks ir spējīgs sasniegt visu, ko vien dzīvē vēlas, ar vienu nosacījumu, ka viņš māk sapņot, tic brīnumiem un ir gatavs daudz strādāt. Nometnē mēs ar bērniem iejutīsimies īstu aristokrātu lomās, jo aristokrāti bija izcils etalons tam, kā pareizi domāt. Mums būs aristokrātu fotosesija, etiķetes lekcijas, meitenēm mācīsim lēdiju, bet džekiem džentlmeņu paradumus. Brauksim ar zirgiem, šausim ar lokiem un taisīsim īstu balli. Bērniem vecumā no 8-15 gadiem, 265 EUR/pers.
  • Uzlādējies Siguldā piedzīvojumu nometne - šis būs jaudīgs vasaras noslēgums. Aizmirstam par telefoniem, bet metamies iekšā piedzīvojumos. 21. gs trūkums ir veselīgs dzīves veids, tāpēc šīs nometnes ietveros mērķis ir bērniem iemācīt cik svarīgi ir būt aktīvam, jo ar sportu, cilvēks ir spējīgs uzlādēties. Peldēsim Gaujā, iesim pārgājienā, izklaidēsimies "Tarzānā", brauksim ar riteņiem un mācīsimies cik ļoti svarīgi ir būt sportiskiem, ēst veselīgi un rūpēties par apkārtējo pasauli. Bērniem vecumā no 8-15 gadiem, 280 EUR/pers.
  • Dr. Haštaga Kinofilma - šī būs kārtīga aktieru nometne. Katru dienu mēs bērni iejutīsies aktieru ādās, jo nometnes teritorija būs pārvērsta par filmēšanas laukumu. Nedēļas garumā kopā tiks filmēta īsta kinofilma, un iestudēts teatrāls uzvedums, ko bērni demonstrēs vecākiem nometnes pēdējā dienā. Tāpat arī nometnē tiks apgūti aktiermeistarības triki, spēlēts improvizācijas teātris, taisīts talantu šovs un jautri pavadīts laiks. Šī nometne noteikti būs saistoša tiem bērniem, kuriem patīk teeātris, kuri ir radoši un kuriem patīk uzstāties. Bērniem vecumā no 8-15 gadiem, 250 EUR/pers.

  Nometne būs lielisks piedzīvojums, katrā nometnē bērni izklaidēsies, mācīsies un baudīs dzīvi.

  Aktuālā informācija par nometņu norises laiku: 2022. gada plānotās nometnes.

  Nometnes cenā ietilpst:

  • dalība vienā no nometnēm;
  • dzīvošana viesu namā;
  • ēdināšana;
  • visi vajadzīgi izejmateriāli radošajām nometnes darbnīcām.

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru Riharda Čerkovska piedāvāto pakalpojumu dalības pilnai vai daļējai apmaksai:
 • Ar vasaras nometņu un pasākumu aprakstiem vari iepazīties mājaslapā www.rihardscerkovskis.lv.
 • Izvēlies kāroto nometni vai pasākumu, un piesaki dalību, rakstot uz e-pastu [email protected], vai zvanot uz numuru 20663112.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu